Молитва, обич, силна вяра и надежда, към тебе мило мое бебе ме отвеждат. ~бебеправене 396~

  • 24 169
  • 771
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 5 128
Предния път с персеидите осъзнах колко ми е тврапевтично да мисля заглавия на темите Simple Smile По-лесни са ми коледните рими, та може да останат за по-нататък Joy

- Чака ни надежда нова - Дядо Коледа чертички опакова.
- След шарената есен иде бяла зима, дали ще бъдем следващата трима? (Не знам дали е подходящо, има дами, които мечтаят да са 4ма, 5ма... Simple Smile )
- Под кичеста елхичка чакам аз подарък - втортата чертичка.
- Блещука коледна звезда. А! Това било втората черта!
- Имам си една мечта, подарък в коремчето да имам аз сега!
- В баницата всичките късмети ще са "бебе", за да се падне и на мене!
- Есента замина с шарена премяна, свидна вест донесе зимата засмяна.

Като ме удари вдъхновенето - пак Simple Smile

# 766
  • Мнения: X
И като стана дума за тестване - направих току що един шуър и един клиър - и двата отрицателни. Чакам си М...

# 767
  • Мнения: 918
И аз си чакам М, след 5 дена закъснение и отрицателен "Лейди тест". Че не мога и  да се запиша в списъчето  като не знам кога ще ми дойде.
Кактусче, Торти смело напред с нови сили и вашия ред ще дойде.

# 768
  • Мнения: X
Inferiya, имаш страхотни предложения! Вече знам за кое ще гласувам. Ето няколко и от мен като последното е по-универсално.

Зима чука на вратата - появява се чертата.
Голям подарък чакам аз, две черти да видя в този час.
Бяла зима и камина - нека догодина да сме трима.
Имам аз мечта голяма, скоро да ме наречете "мама".

# 769
  • Мнения: 611
Привет, момичета, успях да се запиша и аз в края на темата. Не знам защо изобщо продължавам да пиша тук - "оптитите" ни не могат да се нарекат опити. И двамата сме смазани от работа, излизаме рано сутрин и се прибираме обикновено след 23ч. вечерта, правим нещо бързо за ядене и заспиваме, защото на никой не му е до друго от умора. Секс правим супер хаотично и без следене на каквото и да е. Искаме и двамата дете, но в същото време не правим нищо специално, за да стане по-бързо. Лятото беше съвесем различно, но пък от една страна така ми е по-добре. Предпочитам да не се концентрираме твърде много в това, дано не е грешка, че не обръщаме повече внимание отсега. Днес се замислих, че дори не съм сигурна кой ден от цикъла ми е.

По темите Simple Smile аз не пуша, но си обичам да си пийвам. Почти всяка вечер пийвам винце, без да прекалявам с количеството. Мисля, че 1-2 дни преди или след закъснение не биха имали съществено значение за плода, от гледна точка на вредните навици. Дали ще спра алкохола, респ. цигарите на 28 или на 32 ден от цикъла е все едно. Затова гледам теста да го правя след закъснение. Понякога обаче се хващам, че съм нетърпелива и тогава по-скоро се оправдавам пред себе си с "абе ще направя теста сега, за да не го мисля и спокойно да си пия и да си купонясвам". Е, никога не чувствам облекчение и не ми е спокойно след това - напротив, чувствам разочарование, само че продължавам да имам и надежда докато не ми дойде, и май само си удвоявам агонията. Като съм решила, че няма да правя тест поне си чакам и не го мисля толкова.

Тортелина, съжалявам за развоя при теб. Надявам се всичко да е наред. Аз се извинявам за глупавия въпрос, но при извънматочна бременност, нивата на хормона не се ли вдигат, както при обикновена? Просто не се открива ембрион в матката?

# 770
  • Мнения: 1 312
Здравейте, ние сме с олигоастенозооспермия…😔 Явно ужасът тепърва започва, а дори не знаем от къде да почнем…

# 771

Общи условия

Активация на акаунт