На пазар във Варна - тема 66

  • 35 775
  • 716
  •   1
Отговори
# 510
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 756
Аз виках лятото  Клима фреш. Скъпо удоволствие.

# 511
  • Мнения: 15 356
Хай,а от тях ли си купувала климатика?
Катнис,който и да намериш,препоръчвам да е от магазин.Че наша роднина извика един самодеец за профилактика и й скапа климатика и казал "Еми дошло му времето,аз какво да направя?" .И до там .

# 512
  • Варна
  • Мнения: 36 607
От тях го купих, Дайкин е моят. Трета година май го ползвам и досега изобщо не съм се сещала за профилактика, а и от тях никой не ми се е обаждал да ме подсети. Това лято си викам, ще я правя. Те ми дадоха далечна дата, после пък се изпоразболяха хората им, сигурно ковид и пак я отдалечиха. Дълга и широка стана и пак не я направих. По смътен спомен май нещо за около 70 лв споменаха. Ще изчакам да мине зимата и ще я направя вече със сигурност.

# 513
  • Мнения: 1 147
Да, лятото точно Клима фреш викахме, напълниха го с фреон, но сега били заети или не им се занимава. Климатикът трябва да се демонтира, защото има от някъде теч, разправия си е. В краен случай ще изчакаме някоя от фирмите да се освободят.

# 514
  • Варна
  • Мнения: 5 206
За климатик вижте Мулти Клима. Офисът им е в Цветния. На мен ми дадоха час за след седмица, преди 2 месеца ги ползвах за профилактика.

# 515
  • Варна
  • Мнения: 4 925
Климатици купуваме и се поддържат от Термо Клима.
Доволни сме.

# 516
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 756
Дайте, моля, идеи за радиосервиз. Къде има останали работещи? Падна ми едната слушалка от ухото и се  е разпоила. Нямам толкова малък поялник у дома. А без музика  не мога.

# 517
  • Варна
  • Мнения: 5 206
Най-добре виж къде е официалният сервиз на марката. Ако може да се ремонтира, ще извършат извънгаранционен ремонт.

# 518
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 756
Не са купувани от тук, мъж ми ги донесе от Нидерландия. Странна марка са. Но рейзъра / официалните/ го държа прибран / да не го загубя/ . Тези за пръв път ги видях и ползвам. Не съм ги чувала ни виждала като марка. Просто трябва да се  припои една точица по-малка от  глава на топлийка.

# 519
  • Варна
  • Мнения: 5 206
Да де, но да не излезе така че ремонтът да е по-скъп от нови слушалки? Те повечето са капсуловани.  Иначе сещам се, че на Чаталджа от страната на ДСК имаше един сервиз, там съм носила телевизор преди години. Ремонтираха всякакви уреди.

# 520
  • до морето
  • Мнения: 2 284
Здравейте,
Търся зърна карамфил. В супермаркетите не намирам.

# 521
  • Мнения: 5 386
В Била съм виждала, бяха до звездовиден анасон, шокол.пръчици, захарни перлички и др.декорации и подправки.

# 522
  • Мнения: 8 759
Здравейте,
Търся зърна карамфил. В супермаркетите не намирам.

В Кауфланд намерих.

# 523
  • до морето
  • Мнения: 2 284
Благодаря!

# 524
  • Мнения: 72
Скоро правих профилактика на климатик, лутах се и аз доста, препоръчвам с две ръце - 089 4651548 Петър

Общи условия

Активация на акаунт