💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 8 (17.10. - 24.10.2021)

  • 75 194
  • 1 784
  •   1
Отговори
# 1 560
  • Мнения: 6 298
Аз също няма как да се прехласна по Елизабет. Игра с голямо желание, беше добра, но Кремена си победи честно и достойно. Ако имаше повече акъл Елизабет, нямаше изобщо да стига до тази уморителна игра. Няма как да отрека факта, че се раздаде и направи каквото можа, много беше уморена, но и много пренавита. По едно време се тръшна, тръшна и кануто (ако помня правилно) и ревна. Тогава много ме подразни. Реакциите й в някои моменти са като на малко дете, което се инати. Трябва по-спокойно и умерено да действа. Кремена ми направи добро впечатление, защото игра силово, но и умно. Елизабет не игра умно. Положи страшно много усилия, но в някои моменти се искаше повече акъл и хитрост. Сигурна съм, че и на Кремена не й е било лесно, но играта й беше по-добра. И килограмите влияят, разбира се.
Злобата на Елизабет й пречи. Пречи й в отношенията с хората, пречи й понякога в игрите. Има още да се учи.
Сега съм на мнение, че Елизабет ще победи Мартин и ще му вземе грошовете. Дано поне битката е честна. Но си мисля, че малко след победата ще се върне при останалите или най-много след още една игра (със следващия отпаднал). Няма дълго да я държат на острова, защото няма да може да се оправи самичка. А и кого ще обсъжда? Повечето й синхрони са за да обсъжда други играчи - Красима основно, но вече и Симеон.
Все пак се надявам Мартин да не е бил касичка.

# 1 561
  • София
  • Мнения: 5 551
Елизабет остана 4та на пъзела.. Въпреки че беше ясно, че първа ще се шмугне под дънера заради размерите си.. А пъзела с 4-те кубчета, който Неделчо нареди за 2 минути, тя сигурно се мъчи половин час. В тази битка не знам кое е беше двигател - голям хъс или пък женската злоба, която показваше толкова време. Факт е че Димо коментираше само на нея колко й е тежко и на Кремена й беше ама не си го показваше толкова театрално . Кремена е на реката на джанки, Елизабет си хапна добре преди битката. И относно номинацията не виждам защо се сърди на Симеон - не го харесвам ама грам, обаче не може предната седмица да се биеш в гърдите колко си добра щото висиш на греда или пък побеждаваш падналата духом Елена.. А сега хич не й се ходеше на елиминация уж искаше да отстранява Красима а се уплаши нещо като я видя как се представя в битките дори на един крак. Елизабет може да има физически данни, но определено не мога да й кажа браво - трябваше да си реши пъзела
👍
А как излъга, че проблемите в отбора започнал от Симеон , леле това интригантите наистина ли не усещат , че са такива и не го съзнават. Опита се да го плюе и черни, но Марто много деликатно прекрати темата, да не пада на нивото и.
Никак не харесвам Симеон, той по-интересен няма и да стане, но истината е, че от всички, които се срещнаха с Мартин, само Елизабет реагира по този начин на разкритията за Симеон. Не виждам особена разлика за останалите участници, що се отнася до това дали им вкарват нов играч или такъв, който преди това е бил на "самотен остров". Всички бяха изненадани, само тя прояви вербална агресия. Няма нужда от равносметка.

# 1 562
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Скрит текст:
Смайли, защо жълтите няма защо да пишат?
Не мога да пиша подробности, само че на каквото си постелеш, на това ще легнеш.
Напротив, ако са качествени хора, щяха да напишат.

Добре. Твое мнение.

# 1 563
  • Мнения: 1 117
На мен ми дойдоха в повече думите на Елизабет по адрес на Симеон. Чак го нарече “гадно копеле”.. Прекалено е. Може да е много добра като играч, но това не променя факта, че е и изключително злобна.

# 1 564
  • София
  • Мнения: 27 220
Е, все пак Жълтите водят, но ето, близки са резултатите. Таман 3-ти сезон подред племето с най-много победи ще бъде разпаднато.
Бойците с тези жени как да печелят... Стейси, мис Ели, Мани. То само Мани ти стига. Кремена също досега не е блеснала в племенна битка.
Приключенците обаче печелят най-важните битки, тези за спасение и не случайно като бройка са най-много. Реално бойците са най-слаби и трябваше да са разпаднати отдавна, ама им преляха прекалено много свежа кръв.
Приключенците имат и много капитански победи.
Но с тази продукция всичко е възможно, дори да разпаднат самите приключенци, което ще е скандално.

Статистиката обаче при Тупарев е безсмислена, не и за този сезон.
Мани е най-слабия и бездарен участник за всички времена, а е в топ 5. СМЕХ.
Бойците как да ги оценява човек с толкова котви, които мъкнат? Имат краля на пъзелите, имат един от най-добре подготвените мъже в тазгодишния формат (Морунов) + също силния Стоян, а са яко на дъното.
Няма истински баланс и прекалено много се дирижират изкуствено нещата, така че аз почти не се съобразявам със статистиката от този сезон, а и не намирам никаква логика в нея.

# 1 565
  • Мнения: 659
Смайли, защо жълтите няма защо да пишат?
Не мога да пиша подробности, само че на каквото си постелеш, на това ще легнеш.
Напротив, ако са качествени хора, щяха да напишат.
Аз и Елизабет не видях да поздрави Красима. А и тя е блокирала всички. Как да я поздравят. Ако за мен се е изказва така някой зад гърба ми и ме нарича как ли не...Еми злобна е. Тя е виновна за ситуацията в племето, не Симеон.

# 1 566
  • Мнения: 9 700
Ще гледаме какво ще стане след днешната игра, която не беше подбрана случайно. Елизабет според мен е много по-ценна за Продукцията от Мартин. Няма да е изненада за мен, ако тази игра за Елизабет се окаже ново начало, а не край.

# 1 567
  • Мнения: 1 839
Според мен продукцията бяха подготвили втората игра за Красима и Кремена, но Елизабет им обърка сметките като заби на елементарен пъзел. Този път не само кубчетата бяха по-леки, пъзелът и анаграмите също бяха много по-лесни от обичайните. В този смисъл не съм съгласна, че четирите кубчета дадоха кой знае какво предимство на Мани, дори напротив, при положение, че тя е един от тримата участници в този сезон, които не видяха как се редят, защото бяха с вързани очи на предната игра.

# 1 568
  • Мнения: 1 073
Елизабет е адски незряла, обръщането гадно копеле за човек който познаваш от има няма месец говури за страшни дефицити. Явно има Причина да е такава злобна, харесвам й Хъса за победата, волята. Обаче тия харскрер винаги ще й пречи не само в игрите но и в живота.

# 1 569
  • Мнения: 1 638
Без да омаловажавам усилията на Кремена, не мисля, че битката беше равностойна. Да, подаде ръка на ЕлиЗъбета. Но не може да се сравняват питбул с котка. Масата на Кремена й даде предимство.
И пак казвам - ние не знаем какво става зад камерата. Симеон определено не е човек, с който бих прекарала и минута от живота си насаме. Не, не е точен и коректен, а това даже и с просто око се вижда.
Може да има много основателна причина ЕлиЗъбета да го мрази. А и не само него.

# 1 570
  • София
  • Мнения: 5 551
В коментарите на водещия опрделено се усещаше предпочитание към Елизабет. Сякаш само тя мъкне, а Кремена си вее байряка. Вярно, че Елизабет е от началото и е ходила на доста битки, но в тази са две и двете се мъчат.
Не исма да бъда Negative Nancy, но ще се радвам една от следващите анкети да включва въпроса "Кой от двамата водещи повече се излага?" Аз самата се затруднявам с отговора. Ралица повече си позволява да бъде морален съдник и да обижда участниците, докато по време на битките Димо показва ясен фаворитизъм и неколкократно си е позволявал да обсъжда участниците по изключително непрофесионален начин.

# 1 571
  • София
  • Мнения: 27 220
crow,
има логика в думите ти.
кой можеше да очаква, че Джуджи ще забие толкова на пъзела. А тя имаше шанс да избира от цели 3 пъзела. И според мен са се надявали да спечелят Мани и Елизабет.
Но никога няма да знаем на 100% коментираме това което виждаме. Ако, ако, ако...
мдам

# 1 572
  • Мнения: 4 459
И за мен е само в техен ущърб, че няма да похвалят Елизабет. Каквато и да беше и каквито отношения да са имали, се раздаде на макс в тази битка. Ако човек превъзмогне егото си и каже 'Евала', когато има защо, само печели.
Твърде много пъти ходи на елиминация. Нелепо беше, понеже не е тяга като Мани, от която да искаш да се отървеш. Играеше. Братоев в една битка вися 10 мин и напусна заради контузия безславно. Убедена съм, че и да беше издрапал до тук, нямаше да го номинират.
Мани може да си говори каквото си иска за неустойки, но "Пърдюхи", "Дъртюхи" никой не може насила да ти набута в езика, нито пък да призоваваш другите да ги е срам от представянето им като ти си гола вода. Тя се облажи предостатъчно от участието си.
Приключенците и за мен са най-интересните играчи. Като цяло харесвам играчи тип Валентин и Милена - не са физически силни, но са жилави, адаптивни и добри в логическите игри.
Интересно ми е докъде ще стигне Морунов. Здрави нерви има, потъна както Пламен и не се набива между шамарите, а е качествен играч. Стоян, макар и да го харесвам, бързо ще изгърми, понеже той пък се набутва между шамарите. А Неделчо може да хързулне доста хора преди да иде на елиминация. Предстоят тежки дни за жълтите. Андрей ще се адаптира най-добре, а Красима ще е първата жертва, ако разпаднат тях.

# 1 573
  • Испания
  • Мнения: 37 503

Не исма да бъда Negative Nancy, но ще се радвам една от следващите анкети да включва въпроса "Кой от двамата водещи повече се излага?" Аз самата се затруднявам с отговора. Ралица повече си позволява да бъде морален съдник и да обижда участниците, докато по време на битките Димо показва ясен фаворитизъм и неколкократно си е позволявал да обсъжда участниците по изключително непрофесионален начин.

Четеш ми мислите. Точно това бях предвидила за утре.

# 1 574
  • Мнения: 4 690
Ще гледаме какво ще стане след днешната игра, която не беше подбрана случайно. Елизабет според мен е много по-ценна за Продукцията от Мартин. Няма да е изненада за мен, ако тази игра за Елизабет се окаже ново начало, а не край.
Съгласна съм с теб. С Елизабет има съспенс, неочаквано се завръща и започва да отмъщава, от гледна точка на продукцията тя им осигурява нов ч сюжет.
Обаче...въпреки, че и аз бих била доволно с такъв развой, Мартин е много скромен и приятен човек и го виждам като доброто, което възтържествува. Омръзна ми все скандали, простотия и Манита да са на върха. Доста съм раздвоена.

Общи условия

Активация на акаунт