💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 8 (17.10. - 24.10.2021)

  • 75 267
  • 1 784
  •   1
Отговори
# 1 545
  • Мнения: 659
Не съм фен на Елизабет, но евала за спортната злоба и хъс. Но толкова беше пренавита да се доказва, че и изигра лоша шега. Аз съм от тези, които мислят, че тя си е виновна. Все да е на въпреки. Да си беше гласувала за Боби. При така създалата се ситуация и аз предпочитах тя да иде. И от тука вече се намесва Тупарев. Странно, че си избра най-трудната задача. Странно защо тежестта не беше съобразена с килограмите им. Тя сигурно тежи почти колкото кануто. Тук се питахме дали Марти не го играе касичка за някой. Еми залагам на нея. Както каза Бенгън, доста баланс ще трябва в понеделник. За Мартин съм.
Много се радвам, че Красима се спаси. Харесвам я. Браво и на Кремена, но играта си беше по скоро като за нея. Не очакваха обаче такъв отпор. Тва ако беше Аквата, да са спрели на първото минаване.
Егати фермана написах.

# 1 546
  • Испания
  • Мнения: 37 503
"Моите" се върнаха. Освен това не обявиха колко ще отпаднат, затова сложих по два гласа. Две седмици напускат по двама.

# 1 547
  • Мнения: 550
Елизабет определено разцепи Жълтите. И намрази Симеон, защото видя че той предпочита Красима.. Не харесвам никой от жълтите. Да добри са в игрите ама нямат това сърце, което имат Бойците. Мъкнат Мани, ама нито веднъж не я обидиха, докато жълтите само си съскат като приключат битките.

# 1 548
  • Мнения: 1 073
А мъжете докога ще готвят, и клатят крака, айде малко да се пораздвижват.

# 1 549
  • Мнения: 20 191
Ами да беше отишъл Симеон вместо Елизабет, нали това искаше, играта беше тъкмо за него. Но той явно предпочита готварската престилка.
Смайли, защо жълтите няма защо да пишат?

# 1 550
  • София
  • Мнения: 5 551
Оф, аз не разбирам това пренасяне на Елизабет. Ами спортист, какво се очаква, да клекне като Мани? Кремена също показа завидна воля, просто по-малко пъшкаше. А и напипа на няколко места трикове, които и помогнаха, а Елизабет чисто силово се пънеше.
Една ужасна игра от продукцията и сълзи от страна на Елизабет бяха достатъчни, за да реабилитират имиджа ѝ в предаването и дори да я превърнат в морален победител за голяма част от зрителите. Каквото и да направи Кремена няма да има значение. Даже това, че е била по-добра на трасето и не се е задъхвала, явно е в неин ущърб, не е достатъчно изстрадала.

Сълзите на Елизабет аз по-скоро ги разчетох като сълзи от яд, да не използвам по-силна дума, отколкото като "хъс за победа". Тя дори се разплака в момент, в който водеше.

# 1 551
  • Испания
  • Мнения: 37 503

Смайли, защо жълтите няма защо да пишат?

Не мога да пиша подробности, само че на каквото си постелеш, на това ще легнеш.

# 1 552
  • Мнения: 9 573
А мъжете докога ще готвят, и клатят крака, айде малко да се пораздвижват.

Не знам какво повече може да се иска от мъжете. Ето червените - изнасят изцяло отборните игри, жените са под нулата, търпят олигофренчето, готвят....горките по-скоро.
Симеон не го броя към мъжете. Гнусар

# 1 553
  • София
  • Мнения: 5 551
Ако Иван и Андрей бяха продуценти на това предаване такива гаври нямаше да има. Най-малкото (но и най-важното) игрите щяха да са честни. А пък когато имаме компоненти с мъкнене на килограми, то при тях отдавна е измислено решение. Мъкне се тежест, равна на 30% от теглото на участника и така, всичко е изравнено.
Това правило със сигурност им е дошло на ум след първи сезон на "Къртицата", когато в една от игрите участниците сами трябваше да преценяват килограмите камъни, с които да напълнят кошниците си и 37-килограмовата Миглена Каканашева - Мегз, реши да се нагърби със 100 кг. Участниците победиха, но тя колабира. Някои участници нямат реална преценка за себе си, радвам се, че Иван и Андрей са си взели поука.

# 1 554
  • Мнения: 659
Абсолютно съм съгласна. Когато имаш спортна злоба в повече/а тук не е само спортна/, направо си ревеш от яд на себе си и ,че каквото и да направиш е все тая-не е твоята битка

# 1 555
  • София
  • Мнения: 27 301
Отдавна, отдавна писах, че ще разпаднат жълтурковците и съм на път да позная, не че е кой знае каква изненада, защото за трети сезон подред, най-силното физически племе ще бъде погълнато. Макар че този сезон няма племе, което да доминира. Даже мисля, че приключенците водят по общ брой победи, но са кантар нещата.

Сега обаче е интересно как ще го изиграят, защото има няколко варианта.
От промото (този път гледах) се вижда, че и трите племена играят. Странно, в първи сезон Прабългарите бяха 5 човека и на битката за територия ги оставиха на плажа да гледат и то на игра с плуване, където имаха предимство. Обаче сега 4-ма жълти ще играят. Още едно доказателство за избирателните правила. Да не коментирам скандалното разпадане на Ловците от миналия сезон.

Последен шанс ли ще им дадат, щом ще играят в битката? А ако спечелят какво ще значи това? Нещо не намирам логиката. Аз очаквах още с пристигането на плажа да ги разпределят по останалите племена и после да има битка за територия между двете нови племена.
Дали пък няма да ни изненадат и загубилото в понеделник племе да се разпадне?
5-5-4 са в момента, 7 на 7, идеалния момент за поглъщане.

За мен големите победители от 1-та фаза са Приключенците. Бойците получиха + 1 допълнителен човек (Кремена и Калоян за Стейси), Жълтите получиха Симеон и са -1 (Алекс и Братоев), а единствено приключенците не получиха свежа кръв и ако не бе пневмонията на Туджаров щяха да са 6 човека.
Приключенците - най-балансираното племе
Жълтите - физически най-силното, но трагични на пъзелите
Бойците - силни мъже и слаби жени + краля на пъзелите Дечо.

# 1 556
  • Мнения: 1 117
Елизабет се превърна в звездата на вечерта, но смятам, че трябва да се отдаде заслуженото и на Кремена. Кой е очаквал, че ще победи една от най-силните жени в предаването? Не и аз. И после Стоян нека пак да каже, че Кремена е по-слаба от Мани. Въобще не е така. Доказа колко е силна, евала!
Играта беше нечовешка, изгавриха се с тях. И на мен ми идваше да се разплача. Нелепо е играч като Елизабет да си тръгне преди Мани, Паулина и т.н. Но очаквам, че ще победи Мартин, ще победи и следващите отпаднали и ще се завърне като претендент за спечелването на формата.

# 1 557
  • Мнения: 20 191
Смайли, защо жълтите няма защо да пишат?
Не мога да пиша подробности, само че на каквото си постелеш, на това ще легнеш.
Напротив, ако са качествени хора, щяха да напишат.

# 1 558
  • Мнения: 9 700
След Първа Фаза

Тройни племенни битки
Бойци - 4 победи (2T), 6 втори места, 5 трети места ( 14 играни битки )  ( 30т )
Приключенци - 5 победи (2T), 3 втори места, 6 трети места  ( 14 играни битки )  ( 29т )
Шампиони - 6 победи (3Т), 4 втори места , 4 трети места ( 14 играни битки )  ( 31т )

Битки между две племена
Шампиони - 4 победи ( 4 играни битки )
Приключенци - 3 победи ( 4 играни битки )
Бойци - 0 победи ( 6 играни битки )

ОБЩО :
1. Шампиони - 10 победи
2. Приключенци - 8 победи
3. Бойци- 4 победи

Класирането след Първа Фаза през втори сезон
Скрит текст:
Първа Фаза
1. Ловци - 12 победи
2. Жътвари - 7 победи
3. Рибари - 3 победи

Последна редакция: сб, 23 окт 2021, 00:00 от Bengun

# 1 559
  • Мнения: 453
В коментарите на водещия опрделено се усещаше предпочитание към Елизабет. Сякаш само тя мъкне, а Кремена си вее байряка. Вярно, че Елизабет е от началото и е ходила на доста битки, но в тази са две и двете се мъчат. Много тежко изглеждаше

Общи условия

Активация на акаунт