🐑 ''Фермата 7: Време за пробуждане'' - тема 7 (17.10 - 24.10) 🐄

  • 43 005
  • 1 188
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 15 960
И аз не разбрах как Ваня очаква, че в състезание  за 100 хил. някой мъж ще се жертва за жените. Не че ги е страх от арената, не искат да рискуват.

# 76
  • Мнения: 8 912
Ами, неприятен ми е Чавдар, нещо му е много голямо егото и се мисли за голямата работа. А изказването му за жените в цикъл е комплексарско отвсякъде.
Тази Ралица бях забравила, че съществува. Като нищо ще избута до финал.
Цветка нещо напълняла ми се струва, гледам заформила корем, крака Grinning Grinning

# 77
  • Мнения: 11 190
Благодаря за темата. В анкетата гласувах за Георги, Костадин и Кирил (последният коли животни с най-голям кеф, а предпоследният нищо, че си ги гушка.... пред заколение си ги гони и ги хваща, после обезглавени ги развява пред камерата и си ги хапва!). Ако анкетата беше миналата седмица щях да гласувам и за Цоньо с 2 ръце!

# 78
  • Мнения: 1 296
И аз не разбрах как Ваня очаква, че в състезание  за 100 хил. някой мъж ще се жертва за жените. Не че ги е страх от арената, не искат да рискуват.
Е, имено, де никой не би трябвало да иска и очаква да действа според очакванията на другите. Всеки си решава как да си спасява кожата, за да има шанс за успех. Откъде някой ще и държи сметка за изборите, които прави.
А, Чавдар е толкова смешен с превъзходството си, че чак не се усеща, колко превъзходно губи дамския зрителски вот за победата му. Явно не го бърка дъщерите му да ги третират второ качество /май имаше и момичета/
Любовта във фермата разцъфтява сред рояк мухи, хахаха.

# 79
  • Мнения: 15 960
Май Ивайло ще си намери майстора вече...

# 80
  • Мнения: X
Ивайло е типичен представител на общността си, вече не се съмнявам в това. Любчо и Ивайло, заедно с Георги са надули носовете, изобщо не са щастливи от избора на Фермер.

# 81
  • Мнения: 3 084
Георги гласува за Чавдар и си личи че са близки, това че не е съгласен с някои идеи не означава че не е доволен от избора за фермер. Виж ако го сложи ратай вече друго нещо....

# 82
  • Мнения: 2 870
Май Ивайло ще си намери майстора вече...

Май ще си отиде преди Коцето. Ако трябва да реди име на известна личност, много ще се смея как се връзва с писмото на Цоньо.

# 83
  • Другата България
  • Мнения: 37 552
Ивайло ще е ратай.
Някой може ли да ми каже Кирил за кой гласува?

# 84
  • Мнения: 8 536
Интересна серия.

# 85
  • Мнения: 8 578
Кирил гласува за Коцето.

# 86
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
dina64, Любомир и Георги пък що? Те и двамата са гласували за Чавдар. Едва ли имат право да недоволстват.

# 87
  • Мнения: 8 536
dina64, Любомир и Георги пък що? Те и двамата са гласували за Чавдар. Едва ли имат право да недоволстват.
И аз се зачудих ,що за разсъждения,не схванах логиката

# 88
  • Мнения: 5 235
Ивайло държи приза за най-непоносим фермер. Сия му е подгласник.

# 89
  • Мнения: X
Просто ми направи впечатление, че не се чувстват комфортно. Може да са гласували, но не от сърце. Не са щастливи от развитието на нещата, така ми се стори. Искаха Цоньо да предложи по-свой човек, ама... Ох, сега не могат да се псуват ли? Язък.

Общи условия

Активация на акаунт