🐑 ''Фермата 7: Време за пробуждане'' - тема 7 (17.10 - 24.10) 🐄

  • 43 030
  • 1 188
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 9 008
Аз пък смятам, че Ивайло е прав. Чавдар тия номера с превъзпитанието да ги прилага вкъщи, не на 30-40 годишни хора.
Кирил не гласува за Чавдар съвсем правилно.

# 91
  • Мнения: 11 460
Някой може ли да ми каже Кирил за кой гласува?
За кого ли? За Костадин.

Малко съм в потрес, че Коцето не можа да отговори за Димчо Дебелянов. То само като чуеш "Копривщица" и ти изниква това име в главата. А паметника с майка му го знае всяко хлапе. Но не и Коцето Grinning

Последна редакция: пн, 18 окт 2021, 22:47 от diziler

# 92
  • Мнения: 10 925
Гледах до куиза, любимата ми bg duma.

Подхващам подред Grinning

1. Коцето е луд, тотално луд. Неадекватно поведение, режел глави, не знам си кво... Добре, че не стана фермер, че нямаше да го изтърпя.

2. Цветка и Виктор хич не са ми интересни. Той гледа в камерата, да... Безвкусна им е историята, постна... Той прилича на влюбен загубеняк, а Цветка с хитрата котешка тънка усмивка, хич не я кефи Виктор, ама просто се занимава от скука и да си гали егото.

3. В този ред на мисли Любо добре се изказа по любовния въпрос. В началото много го харвсвах, после малко ми изпростя. Обаче на моменти говори смислени и верни неща, та акциите му се качват. Особено на фона на другите кукувици.

4. Чавдар, горкия... Не му е лесно да живее с тези си разбирания в света на еманципацията. Доста неприятен ми е, но пак да кажа.. добре, че Коцката не стана фермер!

# 93
  • Пловдив
  • Мнения: 262
Ивайло май ще се запъти на дуел тази седмица. Интересно се очертава. А, и в крайна сметка кой изяде стафидите Simple Smile ?

# 94
  • Мнения: 3 563
Предлагам следващата анкета да е: Кой яде от стафидите Simple Smile

# 95
  • Мнения: 1 873
Аз лично се смях със сълзи. Доста съм набрал на Ивайло, но днеска някои изказвания бяха точни. Най си ме изкефи Ваня - "Покровителката на светлината" Grinning Всичко свързано със Северна Корея и как с най-голямо желание всички си проиграха шанса с това фермер да стане Чавдар Grinning

Иначе интересно кой отвори тия стафиди. Аз залагам наистина за Цветито.

# 96
  • Мнения: 10 925
Ивайло май ще се запъти на дуел тази седмица. Интересно се очертава. А, и в крайна сметка кой изяде стафидите Simple Smile ?
Ами хайде да се запъти вече. Много му знае устата, искам да го видя на арената. Ако избете Коцето за дуелист, ще падна Grinning Искам вече да гледам истински МЪЖКИ дуел!

# 97
  • Мнения: 11 460
А Чавдар като беше отворил лаптопа, гледаше този сайт. Виждам, че всички продукти в сайта са с лого "Фермата" на етикетите? Уау, уау, уау....

# 98
  • Мнения: 3 110
Надявам се, че приходите от лютеничката, "дето пробужда сетивата " , ще отидат за манастира,  а не за нова кола на стрина Ирина.

# 99
  • София
  • Мнения: 4 429
Директен линк епизод 32 (18.10.2021)

Фермата - сезон 7

.

# 100
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Не са всички, diziler. Има специална серия "Вкусът на Фермата", но определено има продукти, които са БЕЗ това лого. Дори май те са повечето. Погледни меню "Продукти".

# 101
  • Мнения: 11 460
Надявам се, че приходите от лютеничката, "дето пробужда сетивата " , ще отидат за манастира,  а не за нова кола на стрина Ирина.
Аз мисля, че всички приходи от продажбата на Алманаха, на фланелките "Фермата" (които рекламират във ФБ, може скоро и шапки на пуснат), на бурканчетата с мед, сладко, лютеничка и т.н. с етикет "Фермата" отиват в "Междинна станция", демек... в джобчетата на Иван и Андрей и по-точно на стрина Ирина и стрина Емануела. Wink

Последна редакция: пн, 18 окт 2021, 23:17 от diziler

# 102
  • Мнения: 3 114
Май нещата може би отиват Ивайло да бъде ратай , но с коя жена евентуално??? И аз съм на мнение че наистина трябва истински мъжки дуел. Например Иво срещу Георги. Ако пък е женски което смятам че ще стане на пангара може да е Лора. Даже ми направи впечатление че тя се оплаква че все едно е в казарма. Значи подобно нещо с малко ред се опита Цоньо, но там  нищо не каза.. 🤔

# 103
  • Мнения: 11 460
Не са всички, diziler. Има специална серия "Вкусът на Фермата", но определено има продукти, които са БЕЗ това лого. Дори май те са повечето. Погледни меню "Продукти".
Така да е, съгласявам се.
Гледам със закъснение... Ивайло ме кефи, хаха... "Повелителката на светлината и Мис Глина", хахахахахахахахаха

# 104
  • Мнения: 5 347
Цветка ми се види напълняла. Пък уж са все гладни. И от целия прекрасен каст да не може човек да си хареса фаворит.

Общи условия

Активация на акаунт