🐑 ''Фермата 7: Време за пробуждане'' - тема 7 (17.10 - 24.10) 🐄

  • 42 983
  • 1 188
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 10 807
Благодаря за темата Simple Smile

Снимката с кученцата е най-готината ”шапка” до сега Heart

Гласувах за Жоро, мега противен.
После Коцето, просто противен.
И Ивайло, не мога да му трая непрестанното мрънкане за всичко!

Бих добавила и Чавдар, не ме кефят такива индивиди, живеещи още в 18 век.

# 16
  • Мнения: 3 610
Ивайло изключително селско поведение язък,че е живял навън толкова години Манталитет на простак и елементарен човек с голямо самочувствие.Не зная как и коя жена би го търпяла.Млад човек безпардонен, в държанието си без значение  към жена или мъж.Каузата на предаването е хубава и добре,че на различна тематика е всеки сезон.Не зная  как зрителите биха търпяли лиготиите на опосумите толкова дълго време,хубавото е ,че до момента не са заложили на драмите в този сезон били те любовни фишеци или други такива.

# 17
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 086
Гласувах за Георги, Ивайло и Любо. Искаше ми се и Коцьо да включа, ама мис е изчерпаха опциите. Благодаря за новата тема!

# 18
  • Мнения: X
Аз чакам Пламен да покаже малко повече от себе си. Засега стои встрани от събитията, но се надявам да видим нещо интересно. Допада ми, че е премерен и ненатрапващ се.

Като цяло, този сезон има участници, които не ги излъчват особено, което ми се струва странно. Има много хора, които тепърва има да се разкриват. Подозирам, че някои от тях просто са си скучни и няма какво толкова да излъчват за тях.

# 19
  • Мнения: 630
Ивайло изключително селско поведение язък,че е живял навън толкова години Манталитет на простак и елементарен човек с голямо самочувствие.Не зная как и коя жена би го търпяла.Млад човек безпардонен, в държанието си без значение  към жена или мъж.Каузата на предаването е хубава и добре,че на различна тематика е всеки сезон.Не зная  как зрителите биха търпяли лиготиите на опосумите толкова дълго време,хубавото е ,че до момента не са заложили на драмите в този сезон били те любовни фишеци или други такива.

Е те две вече не са успели, нали за трета е женен сега (ако правилно помня, че това беше неговата визитка, а не на някой от другите мъже).
И на мен ми е много неприятен. Както вече писах, искам да го видя фермер, да видим като толкова много знае как ще се представи.
В анкетата гласувах за първите трима, добре че опциите не бяха две, че доста щях да се чудя кой от тях да не включа.

# 20
  • Sofia
  • Мнения: 4 019
Коцето защо само за баба си говори? Родителите не се споменават по някаква причина...

# 21
  • Мнения: 7 709
Гласувах са Костадин, Георги и Чавдар.
Ивайло много говори, така става дразнител, но не мисля, че е злобен и подъл, каквито са посочените трима от мен.

# 22
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
За справка и уточнение...





Жената, сменила Цоньо с брат му, отдавна не е част от живота им. И на двамата. Днес Пипи се опита да го разпита, но той каза, че не иска да си спомня за тези времена.


Гласувах за Георги и Коце. Не че и Ивайло не ме дразни, но засега се въздържам по отношение на него.

Изключителна благодарност към Diavolo! Отново.
И на Bengun - за "подпорката".

# 23
  • Мнения: 15 960
Георги и Чавдар защо да  са злобни и подли?

# 24
  • Мнения: 3 729
Корицата, ах, корицата!...💗💖💕
Благодаря ти, Дяволче, за новата тема, кученцата са абсолютни сладкиши.

По въпроса с арената съм раздвоена. От една страна, на полянката през деня ми се губи тържественият елемент на дуела. От друга пък, новата арена предполага по-мащабни битки, което много ми допада.

Алманахът, класическият алманах от първите пет сезона трябва да се завърне като част от дуела.
Дамаджаната също.

Чакаме утре да видим какви ще ги натворят през новата седмица.

Последна редакция: пн, 18 окт 2021, 19:16 от Дидичка

# 25
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 086
Да не ги претоварят само, че горките са се скършили от работа. 🤣
Аз не разбирам защо дуелите са в двс дни, много е глупаво и се ядосвам, че пълнят с плява епизодите в петък и събота. Ясно е, че игрите са повече, ама за сметка на останалите глупости, които дават вместо дуела.

# 26
  • Мнения: 3 076
Гледа ми се гладиаторски дуел като този между Шопски и Караиванов. Но гладиаторите този сезон са кът ...Чикагския шофьор , Ябланишкия бизнесмен ...Чепеларския дървопреработвател ...все пишман мъжаги.

# 27
  • Мнения: 61
Така и така се избира между двама потенциални дуелисти ,  да ги накарат да играят в класическия алманах с ножовете. Който изгуби, на дуел. Тъкмо ще имат и малко мотивация да почетат,  че нещо не им идва иначе отвътре.

# 28
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 692
Може и да сте видяли, но Иван и Андрей във ФБ профила си днес качиха обяснение и извинение за гафа с времето на Костадин във втората петъчна битка. Предполагам, че са направили същото и в профила си в Инстаграм. Точно това, което предположих, е - грешка при монтажа.
Скрит текст:
Цитатът е дословен, не съм редактирала нищо. Определено има върху какво да поработи този, който го е написал това.
Цитат
В предаването излъчено в петък, на 15 октомври, при втората битка между Цоньо и Коцето при монтажа е допусната техническа грешка. В крупен план при стрелбата на Коцето се вижда време 8:10, а няколко секунди по- късно в друг кадър времето е 7:49 секунди.
Уверяваме ви, че става дума за монтажна грешка. При съкратяването на битката е подаден грешен близък план на таймера от отделната камера, която го следи по време на цялата битка. Напомня ме ви, че записа на един дуел отнема в пъти по-дълго от телевизионното време и се налагат много съкращения. Един съботен дуел от пет битки, например се записва за 7-8 часа. Категорично не става дума за никаква фалшификация. Въпреки това се извиняваме и поемаме вината.
За тези, които така или иначе няма да ни повярват, искаме да ви уверим, че на терен и в ПТС-а винаги има поне 40-50 човека, които виждат времето. Финалното си време виждат и самите дуелисти. Това важи за всяка битка с таймер. Конкретно в този случай времето на победителя е 8:36, а на загубилият 13:39 и такава огромна разлика  се усеща и от другите фермери, които не виждат таймера. 5 минути и 3 секунди в крайното време на двамата са огромна дистанция доловима без никакъв таймер и победителят в случая беше ясен за участниците на терен още преди да го съобщим.
Виновните за допуснатата техническа грешка са наказани. Извиняваме се още веднъж. На тези, които вярват в световната конспирация искаме да кажем, че нейната дълга ръка не е стигнала до Цоньо, Коцето и Фермата.
Иван и Андрей

Последна редакция: нд, 17 окт 2021, 23:50 от DamaPika

# 29
  • Мнения: 1 863
За справка и уточнение...





Жената, сменила Цоньо с брат му, отдавна не е част от живота им. И на двамата. Днес Пипи се опита да го разпита, но той каза, че не иска да си спомня за тези времена.


Гласувах за Георги и Коце. Не че и Ивайло не ме дразни, но засега се въздържам по отношение на него.

Изключителна благодарност към Diavolo! Отново.
И на Bengun - за "подпорката".

А де, не си ли приличат тия тримата. Като тризнаци са ми Grinning

Общи условия

Активация на акаунт