🐑 ''Фермата 7: Време за пробуждане'' - тема 7 (17.10 - 24.10) 🐄

  • 42 911
  • 1 188
  •   1
Отговори

Анкета

Кой се изложи повече в скандала на масата между Чавдар и Ивайло?

Опции:

# 45
  • Мнения: 2 846
В анкетата посочих само Виктор, защото от мъжете той беше моят фаворит на старта, а най-много не отговори на очакванията ми. И на дуел не си го представям да е гладиатор, има много лоша склонност да се цупи като дете като не му отърва.
От жените Живка и Мартина са ми на изпитателен срок, засега малко клоня към втората. Ваня към момента ми харесва, а на визитката едва я изтърпях в началото 🙂
Да допълня и да не пиша отделен коментар - Петя Дикова много слаба ракия в интервюто с Цоньо. Не съм й следила кариерата, но много зле беше това конкретно.

Последна редакция: пн, 18 окт 2021, 14:04 от Mama xxl

# 46
  • Мнения: X
Да допълня и да не пиша отделен коментар - Петя Дикова много слаба ракия в интервюто с Цоньо. Не съм й следила кариерата, но много зле беше това конкретно.
Тя няма добро интервю. Такъв дразнещ патос вкарва! Интервюира Цоньо все едно е Барак Обама, ама за 2 минути... Па разчупи малко, това не е някакъв сухар политик, та да се държиш така с него! Ма тя си е малко скумрия (според моите представи за това). И за какво ги развеждат като маймунки по предаванията? Скандалните ги разпитват по половин час, Цоньо го отупаха за норматив.

# 47
  • Мнения: 2 034
От всички мъже засега само Кирил и донякъде Чавдар не са ми в черния списък.
Гласувах за Георги и Коцето ,като втория ми я неприятен, но не е на "нивото" на първия и го цъкнах ей така да не му е самотно на Гошо. По-отвратителен участник от Георги поне аз не съм гледала в което и да е предаване до момента. Бие по гнусотия всички неприятни образи за които се сещам  от подобни формати.

# 48
  • Мнения: 2 644
Ако можех - щях да кликна два пъти върху името на Ивайло! Рядко противен риалити участник!🤮

# 49
  • Мнения: 4 259
В анкетата гласувах само за Чавдар, за да подчертая непоносимостта си към него, иначе засега май само Стефан, Пламен и Кирил не са се отчели с "черна точка" в главата ми.

# 50
  • Мнения: 280
Мерси на тези, които са ми отговорили в предната тема защо харесват Живка.
Интересно.

Прочетох и че Цоньо си е заминал след тенденциозна игра.
Не мога да коментирам, но си спомням как Андрей влезе и го нахока за доенето на кравата (която Сия е трябвало да издои), а за изпуснатите животни не чух кой знае каква критика към останалите. Класически двоен аршин. Кофти.

# 51
  • Великобритания
  • Мнения: 1 973
Ох Ивайло е наистина рядко противен индивид

# 52
  • Мнения: 2 846
Предполагам нов фермер ще е Любо и ще прати за ратайски имунитет Ралица, Краси, Чавдар и Стефан.

# 53
  • Мнения: 2 034
Аз залагам Чавдар да е предложен за фермер от Цоньо. Любо е на където задуха вятъра и ще е жалко Цоньо да се е подвел и да го избере

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 261
Според мен изборът на Цоньо ще е Живка или Чавдар. Който и да е, би трябвало да победи Коцето на въпросите. Последния НЕ искам да гледам в ролята на фермер.

# 55
  • Мнения: 9 700
При мен в началото на шеста седмица

++ Кирил, Живка
+   Пламен, Любо (50%-), Стефан, Лора, Мартина(25%++), Ваня
=  Виктор, Ралица, Краси(25%-), Цвети (50%-), Чавдар
- Теодора(50%--), Ивайло(50%--), Джери
-- Георги

Доста размествания при мен, основното е, че след представянето и през петата седмица върнах Живка в зоната с два плюса и добавих в скоби накъде се е запътил играча при мен.

Предходната пета седмица
Скрит текст:
++ Кирил
+  Живка, Пламен, Любо, Стефан, Чавдар, Лора, Мартина,Ваня
=  Цоньо, Виктор, Ралица, Краси, Цвети (50%-), Джери, Ивайло(50%- | 50%+)
- Теодора
-- Георги

# 56
  • Варна/Амстердам
  • Мнения: 1 136
Diavolo, Bengun, благодаря за темата и информацията! 🤩

Гласувах за Георги, Ивайло и Коцето. Не мога да ги понасям-удари единия, блъсни другия.
Предполагам, че Цоньо ще посочи Живка за фермер. Надявам се да не даде лидерството на Любо, защото и той не ми е приятен.

Красимира може да не е лоша, но не знам как е възможно да не я дават въобще, явно няма нищо интересно около нея.

Иначе на мен много ми липсват автентичните български ястия, представени от колоритни хора от различни кътчета на страната. Имам алманаха от миналата година, в чието съдържание са описани рецептите, но все пак би било много по-интересно, ако бяха оставили тази рубрика.

Поляната, използвана за арена, не ми харесва. Няма я мащабността и тръпката от всеки дуел. Да не говорим за ужасните пристрастия на непоносимите напоследък Иван и Андрей, даже вторият е още по-неприятен и рязък. Последният дуел не можах да изтърпя поради ужасното отношение към Цоньо-“Спира ти въздуха!”, “Изморен си!”, “Представи се зле!” и много други тотално демотивиращи фрази. Битката беше оспорвана, не знам защо се държаха така все едно победата бе в ръцете на Константин.

# 57
  • Мнения: 2 846
То самото Коце няма да иска да е фермер. Ще направи малък цирк на викторината и ще си продължи с “Коцето пита” и каквото му спуснат от продукцията - я Елин Пелин, я игрички за седенките.

# 58
  • Мнения: 280
Аз гледам на продукцията така:
Иван и Андрей са рибари;
Участниците са блесни;
Зрителите са рибоци.

Рибоците плащат с времето си и вниманието си, което се монетизира чрез рекламните бюджети. Дотук добре.

Разбирам, че колкото по-ярки блесни има, толкова по-доходно става. Разбирам и че никой не е длъжен да се лови на въдицата и да си подарява времето и вниманието.
Сам си избрах да гледам, но нещата все повече ми отиват на подигравка.

1) Фаворизирането на участници без особени знания и умения (или способностите им са в сфера, която няма общо с предаването).
За единия евтин цирк ни занимават с посредствени хора, а трябва да търпим и двойни стандарти, за да се подпират тези хора срещу ранно отпадане.

2) Гафовете със спойлерите.
Толкова ли не могат да намерят поне един човек с очи и достатъчно акъл да гледа промотата и клиповете на Мирон и да не допуска такива издънки? Или ни имат за пълни глупаци?
Изглежда, че има порядъчно от последното, защото Иван ни пращаше настоятелно да гледаме Фончо, като че ли е страхотна атракция.

3) Неграмотно написаното обяснение от официалния профил на Иван и Андрей, цитирано от DamaPika.
Повечето от участниците в този форум пишат по-добре, без да представляват продуцентска къща. Та на тия двамата работата им е да бъдат публични личности. Ако в час по български големите родолюбци са имали по-важни занимания, поне да бяха хванали един редактор да им оправи текста.

Може да ви се стори дребнаво, но тези неща доста ме разочароват.
Може и да сте видяли, но Иван и Андрей във ФБ профила си днес качиха обяснение и извинение за гафа с времето на Костадин във втората петъчна битка. Предполагам, че са направили същото и в профила си в Инстаграм. Точно това, което предположих, е - грешка при монтажа.
Скрит текст:
Цитатът е дословен, не съм редактирала нищо. Определено има върху какво да поработи този, който го е написал това.
Цитат
В предаването излъчено в петък, на 15 октомври, при втората битка между Цоньо и Коцето при монтажа е допусната техническа грешка. В крупен план при стрелбата на Коцето се вижда време 8:10, а няколко секунди по- късно в друг кадър времето е 7:49 секунди.
Уверяваме ви, че става дума за монтажна грешка. При съкратяването на битката е подаден грешен близък план на таймера от отделната камера, която го следи по време на цялата битка. Напомня ме ви, че записа на един дуел отнема в пъти по-дълго от телевизионното време и се налагат много съкращения. Един съботен дуел от пет битки, например се записва за 7-8 часа. Категорично не става дума за никаква фалшификация. Въпреки това се извиняваме и поемаме вината.
За тези, които така или иначе няма да ни повярват, искаме да ви уверим, че на терен и в ПТС-а винаги има поне 40-50 човека, които виждат времето. Финалното си време виждат и самите дуелисти. Това важи за всяка битка с таймер. Конкретно в този случай времето на победителя е 8:36, а на загубилият 13:39 и такава огромна разлика  се усеща и от другите фермери, които не виждат таймера. 5 минути и 3 секунди в крайното време на двамата са огромна дистанция доловима без никакъв таймер и победителят в случая беше ясен за участниците на терен още преди да го съобщим.
Виновните за допуснатата техническа грешка са наказани. Извиняваме се още веднъж. На тези, които вярват в световната конспирация искаме да кажем, че нейната дълга ръка не е стигнала до Цоньо, Коцето и Фермата.
Иван и Андрей

# 59
  • София
  • Мнения: 22 887
Благодаря за темата.
Гласувах за Георги, Коцето и Ивайло.

Общи условия

Активация на акаунт