Къванч Татлъту 💙 - минали и бъдещи проекти, партньори - 99

  • 27 404
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 18 593
Пепи, браво, мерси за новите снимки !! Hug

Цитат
не знам дали от новата програма е или си в период на вдъхновение,
с новата е, която ме вдъхновява. то всъщност е колажо-гиф, планината и водата си менят цветовете.
на Киво му отиват очила, не мисля, че така се загрозява, а и е по-различен за особеностите на новия образ.
в случая е много важна и операторската работа.
Фенче Kissing Heart
ами Арман според мен ще е екстремен, а и в сферата на любимите му хобита.
Но и бързите скорости също ще му паснат супер, спомням си за всичко където са го гласяли Wink
Цитат
Дааа, направо си го представих този клип със ЗейКад, само да има кой да го направи Smile
може и аз, някой хубав ден  Wink
новите снимки са от профила на ресторант в Карс, може жената да работи там.....
И на мен ми се стори, че е с яке на Мави, Киво.
а Курт Сейт с мустаци си беше много готин, пък и с Фахрие покрай него, още повече!! Blush

Феми Hug гледаш ли Алп  по ДФ??

лека вечер Hug

Последна редакция: вт, 19 окт 2021, 22:12 от Airra

# 31
  • Мнения: 3 134
Айре, Фени, въобще не говоря за образа на Юсуф. Говоря по принцип, че много хубави мъже и жени актьори като че ли, в един момент от своите кариери в стремежа си да избягат от образа на красавци се хвърлят в роли, където да избягат от това. А и не само в роли, някои го пренасят и в живота.  Имах точно това предвид. В края на краищата, когато Господ те е дарил с талант и естествена красота по добре ги покажи на хората. Всички имат нужда от красиви и талантливи хора. Разбира се всичко е много субективно и зависи от ролите, но ми се ще да гледам и красиви истории, може да са тъжни, но направени красиво. За мен такъв пример е Хайде, бе сине.
Дамата на снимките едва ли е случайна фенка.
Лека, момичета 🤗🤗🤗

# 32
  • Мнения: 27 384
Ох какви красоти от Киво.Heart Eyes

Този Карс е вълшебен да пратим и аркадаша там барем се отпусне Joy

Айренце Hug
Гледам Алпича по фемилито. Ох сладкият ми той ама с къдриците най е неустоим.  Като актьор е добър.
Сега го преоткривам.
С Айча най си си химичат и закачат.

Аз съм Хепи  утре блу тв ще пусне тийзър на Йешилчама и ще обяви дата на премиерата на втори сезон.
Дочакахме

Момичета стискайте палци утре съм на зъболекар. Пак ми се появи проблем този път не е като предното.
Пак се възпалило.
Жабурих се с ракия да убие микробите и болката и подейства.
Отпусна ме за успокоение ще ида на преглед макар да взимат скъпо.  

Фен Hug Пуснах си Влад. Повтарят първи сезон. SmirkЩе ме накарат да го диря в нета и да гледам картинки без превод.

# 33
  • Мнения: 1 069
Здравейте, момичета!
То красоти сте постнали, то чудо! Хубав е, пу,пу....цял свят го вижда, но италианките явно са от по-експресивните, разбирам ги.....
 Диве, и на мен ми е интересно какво мислиш за Момичето? Аз все още съм решена да го гледам, но взех да се притеснявам да не стане като с доста други серали, които започват страхотно, но по някое време забиват на едни дълги и протяжни моменти, които бързо ми омръзват. Обичам да има развитие, да съм в очакване на нещо, дори да е с негативен оттенък, а не просто да гледам серия след серия изневерите на Джана и Седат в N -ти вариант и с един и същи край. Имам чувството, че последният епизод можех и аз да го напиша, преди да съм го гледала. Освен това лично мен не подразни положението, в което сценаристите поставиха Налян на глупачка и наивница, с която вече започнаха системно да се подиграват. Това противоречи на първоначалното впечатление, което създаде образът и. Не може жената, която върна пръстена на Седат пред всички заради една гривна, да се хваща на плоските му лъжи в хотела, които на всичкото отгоре бяха съпроводени с абсолютно неадекватното му поведение на човек в небрано лозе...

Иначе си гледам Кузей и съм вече на еп.8. Имам много коментари, но мисля да са поместени в отделен пост.
Успех на атестирането, момичета!  

Айре,
Скрит текст:
малкият ми е добре, благодаря, че си се сетила! За момента изцяло съм заета с него, което е любимото ми занимание. През януари навършва две и тогава трябва да почне ясла, но още не са го приели никъде, което направо е болна тема, защото сигурно трябва да си от космоса, за да ти се класира детето някъде, при положение, че си имал неблагоразумието да не си "самотна майка" и да работите с мъжа ти. За съжаление със социалното предразположение в критериите шансовете на много деца са почти нулеви и остава вариантът да работиш за частна ясла... така или иначе аз януари се връщам на работа и от сега се плаша, защото напоследък често се чувам с колегите и в момента при нас са наели две лица, които са със специални връзки и се явяват под закрилата на Юнеско и почти нищо не вършат (не питай как и защо са наети, пътят е утъпкан), та става така че останалите ми колеги са претоварени и ме чакат с нетърпение...Предвид ситуацията разпускам до късно (или може би е по-точно да кажа до рано сутрин), защото и психиката има нужда от разтоварване някак, но друго време почти няма....

# 34
  • AMS
  • Мнения: 6 410

Привет, дружки и благодаря за новините, преводите и споделеното!!!


Не разбрах каква е марката на колата >>>


На друга вълна съм - Присъда.
За Момичето ..., не че харесвам и съм имала надежда за Седат,
не че не ми писна от Фериде и особено от Джана, ... Музо ми олекна, ...
за Селен имам дежавю с ДК, ... ами на това отгоре не харесвам и Хайри.
Мустак, стайлинг, ... Има какво да се желае за да се влюбя.
В другата класация съм за "Дух" и невероятна сцена и музика >>>
https://youtu.be/q9Mn4jBxnyw

Този Празник на влюбените, мисля, че ще е с премиера февруари.
Но си признавам, че по-рано и с по-голям интерес очаквам Арман >>>


# 35
  • Мнения: 1 069
Диве, благодаря, че сподели!
Аз също физически не харесвам и грам Хайри, мустакът ми довършва всички опити да имам положително отношение към външността му. Но повече от всичко не долюбвам неговата простоватост... Изобщо каквото и да си говорим, външността на Къванч е външността на главен герой, за мен. дори когато играе комична роля пак е сексапилен. Както и да е... И разочарованието ми за ролята на Музо е голямо....

Но пък, момичета, бяхте прави за Север-юг - това е стилът, образът, историята, които веднага ми взеха сърцето!

# 36
  • Мнения: 18 529
Пепи Heart Eyes ясно! Не съм те разбрала какво имаш предвид Hands Plus1
Поли Kissing Heart А, много точно казано! И мен това най- вече ме дразни
Цитат
Не може жената, която върна пръстена на Седат пред всички заради една гривна, да се хваща на плоските му лъжи в хотела, които на всичкото отгоре бяха съпроводени с абсолютно неадекватното му поведение на човек в небрано лозе...
Нямам представа каква им е била идеята да представят по този начин образа на Хайри. Наистина не го виждам  до нежната, изящна Налан, именно простоватостта му ми е проблем, за да си го представя, не толкова външността му.  И за Киво съм съгласна с теб, дори и мазния Сарухан излъчва сексапил Smile Колкото и да се опитват да го загрозяват, не им се получава особено Stuck Out Tongue Winking Eye

Цитат
Но пък, момичета, бяхте прави за Север-юг - това е стилът, образът, историята, които веднага ми взеха сърцето!
Супер! Очаквам с нетърпение коментарите ти за изгледаните серии Hands Plus1
А италианките наскоро го откриха ашкъма, та за това са толкова въодушевени, разбирам ги, до сега само ромкоми бяха гледали Smile Но, много им се радвам, че освен с красотата си, Къванч ги покори най-вече с таланта си, а не е да не са гледали талантливи и красиви актьори, имат си достатъчно.

Диве Kissing Heart и аз! Hands Plus1
Цитат
Но си признавам, че по-рано и с по-голям интерес очаквам Арман >>>
Благодаря за прекрасната сцена и музика, класика! Flowers Hibiscus
Айре Heart Eyes много се надявам, заради това го чакам с нетърпение!
Цитат
ами Арман според мен ще е екстремен, а и в сферата на любимите му хобита.
Нали ?
Цитат
Но и бързите скорости също ще му паснат супер

Ами ще се радвам да направиш такъв клип Hands Plus1 Ама си ми обещала и за един друг преди време , ако помниш Stuck Out Tongue Closed Eyes Може пък именно Арман да те вдъхнови за него Thinking
Лекинка! Hug А аз продължавам с гледането, голям вампир съм станала напоследък, не ми се спи още Smile

# 37
  • Мнения: 18 593
Хубава сряда!! Purple Heart

Пепи Hug- за красотата във филма, съм напълно съгласна, дано да я има след като снимат на толкова интересни места.
Цитат
Говоря по принцип, че много хубави мъже и жени актьори като че ли, в един момент от своите кариери в стремежа си да избягат от образа на красавци се хвърлят в роли, където да избягат от това. А и не само в роли, някои го пренасят и в живота.  
наистина има много такива примери в Холивуд.
И Къванч не се страхува да избяга от красивия си образ- и в Езел и в СП, Организето. Но в реала не мисля, че ще се случи.

Поли Hug дано имате късмет с яслата все пак!! Flowers Four Leaf Clover
и на мен не ми харесва това, че правят Налан на глупачка с тъпите си лъжи, то кой ли не я лъже.
за съжаление омаловажиха образа на Музо. Хайри-явно, че само на мен ми е повече симпатичен, виждам ценностите в характера му и не обръщам внимание на негативите, които сте изброили.
Цитат
Но пък, момичета, бяхте прави за Север-юг - това е стилът, образът, историята, които веднага ми взеха сърцето!
много се радвам!! Kissing Heart Моля те споделяй, с голям кеф ще те чета/ем!!

Феми Hug, стискам палци всичко да мине добре!
Гледах фрагмана на новия сериал на Хазал и Буура, нещо не ме впечатли Rolling Eyes
Диве Hug мерси!
Цитат
Не разбрах каква е марката на колата >>>
май беше Шевролет, някаква специална.
спомням си, че я видяхме в тоя репортаж/март, мин. година/, когато Къванч за първи път спомена интернет сериала и филма, но после дойде пандемията, знаете как протече 2020.
Скрит текст:



Фенче Kissing Heart, благодаря за всичко споделено!!
за клиповете-не е въпроса във вдъхновението, а че имам проблем с програмите и трябва да си преинсталирвам компа Disappointed
а какво гледаш? нещо ново ли? Wink

........................


https://twitter.com/dizianaIiz/status/1450142489688563712
Актьорството му актьорство, харизмата му харизма, стойката му стойка, човекът е човек ... Пълен пакет. Какво търсиш? Единственият в тази област!

и ново клипче от Маука

Последна редакция: ср, 20 окт 2021, 14:11 от Airra

# 38
  • Мнения: 18 529
Айре Heart Eyes


Благодаря за всичко споделено! Kiss А клипа е прекрасен! Hands Clap
Цитат
за клиповете-не е въпроса във вдъхновението, а че имам проблем с програмите и трябва да си преинсталирвам компа Disappointed
Ясно!
Не, не гледам нищо ново, догледах си 15 серия на Момичето. Полека започват да ни подготвят за момента, в който Налан окончателно ще се разочарова от Седат. Няма да я заблуждават още дълго. Джихо много добре си играе ролята, просто ме е яд, че не го оставиха с неговата си външност, той всъщност е симпатяга в реала, можеше и да не го правят чак смешен на моменти, но така са преценили. И мисля, че именно с човечността си и с истинската си любов, каквито това момиче никога не е имало в живота си за всичките си 30 години ще спечели Хайри сърцето и. Седат ми падна още повече в очите, ще видите защо. Направи нещо, което ми се стори дори по- гнусно от обсъждането с Джана на първата им нощ с Налан заедно, голям з....к!
E, не мога и не мога да открия тази снимка на Кузей Thinking Обаче си намерих тези готини гифчета с Джеско и Сеит Smile





Да видим дали и днес ще имаме късмет с нещо новичко Stuck Out Tongue Winking Eye

# 39
  • Мнения: 18 593
Фенче Kissing Heart, мерси!

тоя ми е любим, страхотно влизане в роля!! Hands Clap



Не, не гледам нищо ново, догледах си 15 серия на Момичето. Полека започват да ни подготвят за момента, в който Налан окончателно ще се разочарова от Седат. Няма да я заблуждават още дълго. Джихо много добре си играе ролята, просто ме е яд, че не го оставиха с неговата си външност, той всъщност е симпатяга в реала, можеше и да не го правят чак смешен на моменти, но така са преценили. И мисля, че именно с човечността си и с истинската си любов, каквито това момиче никога не е имало в живота си за всичките си 30 години ще спечели Хайри сърцето и. Седат ми падна още повече в очите, ще видите защо. Направи нещо, което ми се стори дори по- гнусно от обсъждането с Джана на първата им нощ с Налан заедно, голям з....к!

Точно човечността и добротата биха спечелила Налан, след като се разочарова тотално от тоя мухъл Седат Grin
а и със сигурност майка й ще се отнесе много лошо с нея, след евентуално проваления й брак.
Джихо-може и да му попроменят визията, по нататък Wink
фраговете за 16 еп
https://turkru.tv/devushka-za-steklom-16-seriya.html
количеството на Джана и Седат+Фериде = наистина идват в повече.

покрай патрона- за сега нищо ново...........
Башак си е вече в Истанбул, не стои на главата на мъжа си за да го пази от красивите му партньорки/цитирам някои изказвания ВК Mr. Green/
една усмивка от нея Heartpulse


ЧРД на Едже!! да е жива и здрава!

четох, че се връща към тв. сериали, проект Династия на АЯ ще се списва от нея.

Heart

Последна редакция: ср, 20 окт 2021, 21:36 от Airra

# 40
  • Мнения: 18 529
Айре Heart Eyes благодаря за фрагманите! Ей, не мога вече да го гледам този Седат с овчия поглед Laughing А Хайри естествено е на пост Stuck Out Tongue Closed Eyes Той ли се заканва на Седат на края на 2 фраг ? Thinking С тази тъпа озвучка нищо не може да разбере човек ...
Цитат
тоя ми е любим, страхотно влизане в роля!! Hands Clap
Прекрасен беше,  италианките също се влюбиха в КСШ като американките. До сега не съм прочела някой от сериалите му да не им е харесал, но най-много обсъждат ЗП, КГ , Сблъсък и КСШ. Много хубави коментари прочетох отново днес :
Цитат
Il mio piano non era quello di innamorarmi, ma ti ho incontrato e tu l'hai rovinato... !!! 💖💝❤😘😘😘👑👑👑🌟🌟🌟Моят план не беше да се влюбя, но те срещнах и ти го съсипа ... !!!
Цитат
Ora sto vedendo Çarpişma e sono arrivata ad una puntata che penso darà una piega nuova agli accadimenti.
Sono estasiata dalla sua interpretazione drammatica, è talmente realistica e coinvolgente che mi avvolge completamente e mi fa sembrare di essergli accanto. Pochissime volte mi ha fatto questo effetto un film o una serie. Utilizza così bene le espressioni facciali, ma soprattutto ci dona il suo sguardo così intenso e profondo con una capacità incommensurabile. Ma poi c’è anche la parte comica, è bravissimo anche nel farmi ridere. Insomma, ha tutte le qualità che deve avere un grandissimo attore. Chapeau.
Сега гледам Чарпъшма и стигнах до епизод, който според мен ще даде нов обрат на събитията.
Възхитена съм от неговата драматична интерпретация, тя е толкова реалистична и ангажираща, че ме обгръща напълно и ме кара да изглеждам до него. Много рядко филм или сериал ми повлияват така. Той използва изражението на лицето толкова добре, но преди всичко ни дава погледа си толкова интензивен и дълбок с неизмерим капацитет. Но след това има и комичната част, той също е много добър в това да ме разсмее. Накратко, той притежава всички качества, които трябва да притежава един велик актьор. Шапо.
Цитат
Continuo a dire che meriterebbe ruoli in films internazionali come attori del calibro di Di Caprio, Brad Pitt, Colin Firth, Al Pacino, per il talento e lo studio nell'interpretazione, sotto la guida di registi che sappiano valorizzarlo.....
Продължавам да казвам, че той заслужава роли в международни филми като актьори от калибъра на Ди Каприо, Брад Пит, Колин Фърт, Ал Пачино, за таланта си и изучаването на интерпретацията, под ръководството на режисьори, които знаят как да го подобрят. ...
Да е жива и здрава Едже! Аз си я уважавам, много хубави роли написа за нашето момче! Hands Plus1
Цитат
Башак си е вече в Истанбул, не стои на главата на мъжа си за да го пази от красивите му партньорки/цитирам някои изказвания ВК Mr. Green/
Нищо ново в репертоара на завистливите тьотки Stuck Out Tongue Closed Eyes
Като няма нови, ето ви малко доста стари фотки, много ми е готин Heart




# 41
  • Мнения: 2 503
Дами,
Юсуф бей, специално за Вас.

# 42
  • Мнения: 18 529
Ире Heart Eyes благодаря, тъкмо щях да я постна! И днес не ни разочароваха, супер изглежда Юсуф, но е тъжен  Heart
Оф, и той ли като Мехди ще се разхожда с броеница ? Satisfied Вбесяват ме! Stuck Out Tongue Winking Eye

Пепи Heart Eyes трябва да е доволна, преоблякъл се е Hands Plus1

# 43
  • AMS
  • Мнения: 6 410

Привет, дружки!!!
Благодаря ви за споделеното!!!



Благодаря за припомнянето на Шавролета!!!
Така си и мислех, но съм забравила оня репортаж с Къванч.



Да си добърша за Момичето ...
Скрит текст:
Ами по принцип на мен психологията не ми е силната страна.
Разбирам, че е важна и особено актуална напоследък, но ...
Може да съм първосигнална, но действието е това, което търся.
То би ми помогнало да разреша проблема си.
В реала доста често вече от каквото и да се оплача,
като не му намерят причината, ме прехвърлят на психолога.
Та и в Момичето всички са за психиатър.
Кой е психично болен - Само Фериде ли?
Ами Седат!  Патологичен случай са с тази Джана.
Пред тази наглост не знам как само един Хайри може да се изправи.
Още повече, че той не блести не само с външност, но и с качества.
Тук не е достатъчно само доброта.
Фериде очаквам на натвори още дивотии и така да навреди още повече на Налян.  
За Адил нямам никаква надежда, че ще я спре. Ама, това мъж ли е.
И той как падна в клопката на Джана. Лелееее ... И той е куку.
Та за сега тъпча на едно място - цъкам, възмущавам се и чакам някой да се задейства.
Музо - голяма флегма, Гюлизар комплексарка, Рафет все последен научава новините, ...
Джавит не му е чист косъма, Левен - също. Ето и Селен откача.
Ще призная и още нещо, но не ми се сърдете!
Знам си, че съм голяма претенция, но не съм неблагодарна!!!
За да следя с интерес едно дизи онлайн и особено да пиша за него,
трябва да излиза превод на време и да е добър.
Гледах скоро с бг превод и намерих един момент, който е преведен точно обратно.
Помислих си, че е техническа грешка и продължих,
но до края на епизода имаше още на два пъти такива,
които напълно изместват смисъла. Та ... Извинете!!!
Да, ще го гледам сериала, но е по-добре да не пиша.  
Мотивът ми  за гледане е, да видя кога и кое събитие ще задейства Налян.


Лекинка и не осъмвайте все пак!!!

Юсуф с броеница >>>


# 44
  • Мнения: 3 134
Привет, момичета 🤗🤗🤗
Ирка, наистина ги хващаш във въздуха 😍😍😍
Фени, доволна съм, обичам цветни дрехи. И съм благодарна на Юсуф, че така повлия на Къванч. Ами ролята е тежка, как да няма тъжен поглед. Виж тези от вчера , когато си е просто Къванч, няма и следа от тъгата. И тази броеница, на всички ви е направило впечатление. А аз се загледах в прическата, уж е същата като на Кадир, ама не съвсем. Това си е Юсуф и усещането ми не е свързано само с очилата.

Поли, очаквам да споделяш за Кузей, щом си на 8 епизод има още много емоции да преживееш. Тъкмо докато се върнеш на работа ще имаш време и за Якомоз .
Много точно си описала Хайри и напълно съм съгласна с теб, макар че чак след като те прочетох, осъзнах, че и мен точно тази простоватост на образа най-вече ме дразни. В книгата поне Хайри беше описан като много харизматичен,но човек без особено познания и добро образование.
Честно казано много повече ме вълнуват нашия сериал и филм. Много се надявам поне през декември да пуснат сериала. Нямам си на представа как точно се определя кой сериал кога да го пуснат, но сигурно има някаква тяхна си схема. Междудругото гледах трейлъра на Клуб и много ми хареса как е сниман, просто красиво. Както аз искам 😀
Али, къде се изгуби, дано всичко ти е наред 🤗
Лека, момичета 🤗🤗🤗 Аз от утре съм онлайн 😡



Общи условия

Активация на акаунт