Ние, по-пухкавите, какво? Да ходим голи и боси ли? 7

  • 60 697
  • 754
  •   1
Отговори
# 720
  • Пловдив
  • Мнения: 1 362
За сутиените в Пловдив - аз лично си купувам от едно магазинче в Тракия в 45 бл. Моите са без подплънка, само дантела и банели с дебели презрамки, последно ги взимах за 25 лв септември 2023г. В магазина има най-различни сутиени, на различни цени. Моите издържат 6 месеца яко носене и презрамките започват леко да се отпускат, но зависи и какъв бюст носят все пак.

# 721
  • Мнения: 1 049
Аз отчаяно търся спортен панталон/джинси в бордо или нюанс на тъмно червено. Ако някой някъде попадне на такова нещо нека ме има предвид Simple Smile Оказа се ненамираем 😟
julia style - във фб. Не съм сигурна много в името, но е нещо такова.

# 722
  • Мнения: 1 049
Цял живот имам гооолям проблем с дължината на панталоните, 180см. в цялата си прелест. Радостта ми от модата на голите кокалчета, взе да се изпарява, заедно с модата. Та има ли начин да ги удължа тея панталони. Едно време им разшивах подгъва. ама то вече и подгъв нямат. Нося еластични , да ми побират д-то.

# 723
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 521
Аз съм 175 и имам същият проблем често. Но чудо - в неделя си взех от Ню уоркър трикотажни панталони които носих на шивачка да ги отреже, че се влачиха по земята 😂

# 724
  • София
  • Мнения: 4 013
Цял живот имам гооолям проблем с дължината на панталоните, 180см. в цялата си прелест. Радостта ми от модата на голите кокалчета, взе да се изпарява, заедно с модата. Та има ли начин да ги удължа тея панталони. Едно време им разшивах подгъва. ама то вече и подгъв нямат. Нося еластични , да ми побират д-то.

В Ремикс на всеки панталон има описана дължина.

# 725
  • Мнения: 40
Здравейте, от къде си купувате големи номера обувки, търся елегантни обувки с нисък ток 42ри размер?

# 726
  • София
  • Мнения: 15 242
Аз нося стандартен номер обувки, но така или иначе - напоследък всичките ми обувки с купени от obuvku.bg
Много съм доволна от обслужването. И правото на отказ се упражнява без проблем, и рекламация съм правила - уважиха я, и връщат парите сравнително бързо.
Нямам никакви оплаквания от сайта. Така че - погледнете там.

# 727
  • Мнения: 35 140
Вижте в ремикс.

# 728
  • Мнения: 8
Здравейте, от къде си купувате големи номера обувки, търся елегантни обувки с нисък ток 42ри размер?
http://www.krachun.com/bg/women-shoes.html?women_shoe_size=282
От магазина съм купувала за сина, но и дамски имат.

# 729
  • Sofia
  • Мнения: 26 445
Здравейте, от къде си купувате големи номера обувки, търся елегантни обувки с нисък ток 42ри размер?
В магазини Меркари преди съм виждала големи номера.

# 730
  • Мнения: 48 005
Аз нося 42, 27 см ходило, имам много попадения от абаут ю.

# 731
  • Мнения: 201
Момичета, пазарували си сте от този сайт?

https://jeesku.com/collections/dresses

Доста добре изглеждащи неща има, НО... цените ми се струват нереално ниски -дали е измама или качеството е съмнително....

# 732
  • София
  • Мнения: 6 277
Не става ясно и цената в каква валута е... странен сайт.

# 733
  • София
  • Мнения: 3 169
Този сайт е на един месец. Китайски, неясен собственик, дори общите условия не са написани коректно. За момента е недовършен според мен, но може и да е измама. Не поръчвайте нищо!

# 734
  • Мнения: 808
Дами, някоя от вас да е пазарувала от този сайт? https://www.fairyaurora.com/

Моля да сподели впечатления.

Общи условия

Активация на акаунт