Всичко за всички марки гел лакове -38 тема

  • 34 819
  • 794
  •   1
Отговори
# 735
  • Down south
  • Мнения: 7 681
Поръчах два цвята на Коди. Дано ги харесам. По-скъпи са и от Gelish
 Joy
Харесах базите Lint и Rubber гъсти, но се справям. С тях издръжливостта определено е по-дълга и качествена, отколкото с базата на Gelish

ПП Гледах интересно видео, в което показваха, как се "отваря" етикета на паза/топ, имало код, който се скенира и показва, дали продукта е оригинален. Не бях обърнала внимание, че етикетите се "отварят"

# 736
  • Мнения: 169
Аз съм доволна от матовия топ на Коди - Saten. Имам и на Клареса, той не е особено добър.

До къде с доставката на Али пратките пристигат за 2 седмица. При мен (до София) се бавят по 4-5 седмици.
Пловдив.

# 737
  • Пловдив
  • Мнения: 13 482
И аз имам две праткш, за които май ще отварям диспут.

# 738
  • Мнения: 7 569
Аз вече отворих и спечелих диспут за 3 пратки от 1.10, пътуащи с Cainiao. Следват още няколко. Загубила съм надежда, че някога ще ги получа, жалкото е, че повечето евтини неща за нокти пътуват именно с тази доставка. Сега се старая максимално да избирам неща с Ali saver shipping, дори и да са по-скъпи, поне идват сравнително бързо.

Между другото, тази сутрин видях, че са започнали да продават Patrisa nail в България. Тази марка е доста популярна в Русия, 2 от любимите ми инстаграмърки я ползват. Някой случайно да е пробвал нещо от нея и да има мнение?

# 739
  • Сливен
  • Мнения: 4 053
не знам дали сте обърнали внимание,но на шипинг метод в Али може да променяте каква да е доставката,понякога от Канио на Али стандарт шипинг доплащането е стотинки.
Последно имах пратки със стандарт шипинг декември месец,дойдоха за 3 седмици.
Имаме страхотна пощальонка,сигурна и това си оказва влияние.

# 740
  • Мнения: 19
Бихте ли ми препоръчали гел лак за трансфериране на фолио? Разглеждам в Али и сякаш съм се спряла на този на Борн Прети.

# 741
  • Мнения: 2 066
На мен днес ми изтече и удълженото с над 30 дни време за доставка на белещата се база на IBD, сега погледнах поръчана на 10.09.2021. Confused Пуснах пак диспут.

# 742
  • Варна
  • Мнения: 631
Момичета, може ли снимки на цветни бази Коди? Почти няма в инстаграм. Харесах няколко цвята от пастел, опал и една червена watermelon. Мисля да поръчам.

# 743
  • Мнения: 3
Бихте ли ми препоръчали гел лак за трансфериране на фолио? Разглеждам в Али и сякаш съм се спряла на този на Борн Прети.
Аз поръчах от Коди във фейсбук страницата, която е дадена и върши много добра работа ако не ти се чака от китай

# 744
  • София
  • Мнения: 1 163
Коя марка полигел  ми  препоръчвате ?

# 745
  • Мнения: 7 569
Клареса или Коди, и от двата съм много доволна.

# 746
  • Варна
  • Мнения: 631
Daylily, ще ти харесат цертовете на Коди, сигурна съм, макар да не мога да сравня с Гелиш / не съм пробвала техни/.

# 747
  • Мнения: 3
Нова съм в темата и искам да попитам с какво сваляте най-лесно гел лак. Ползвам Коди и Nail cocktail като с ацетон и течност за сваляне на гел на Nail cocktail виждам зор дори 30 минути. Слагам на памуче и защипвам със тези щипки за сваляне. Моята маникюристна има изпратител, но видях, че са още 100 лв., които не ми се иска да отделям, но изглежда работи много бързо. Течности на кои марки ползвате?
Благодаря предварително на отзовалите се!

# 748
  • Мнения: 7 569
Аз харесвам течността на Клареса - работи чудесно и мирише приятно. Пробвай да завиеш всеки пръст с алуминиево фолио и дръж ръцете на топло (близо до радиатор например). Топлината активира ацетона да работи по-бързо.

# 749
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Аз ползвам от makeup течността и съм много доволна. Когато искам да забързам нещата - включвам и в лампата пъхам ръцете и пак става бързо (10 мин.) Simple Smile Но съм установила, че всъщност има значение топа, базата и цветовете какви са ... руските: Коди, Окси, Комилфо ми се махат бързо ... китайчетата (цветове) като Коко-то и Елит (тези имам) се махат за повече време (5 до 10 минути повече) ...

Общи условия

Активация на акаунт