Всичко за всички марки гел лакове -38 тема

  • 34 799
  • 794
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 1 797
Последният маникюр свалих с най- обикновена хартиена пила, стана учудващо бързо около 15 Мин на двете ръце, та и това е опция за по мързеливите Joy Между другото последните два маникюра ги правих с базата на Клареса, учудващо за моите нокти, но нямах никакво отлепване , на нито един нокът. Пак ще се поръчва.
Преди да си взема Ел,пила сваляй с лакочистител на Лидл, най други за сваляне ми бяха цветовете на Веналиса.

# 751
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 738
На кой е маникюрът на корицата? Може ли инфо за червения лак?

# 752
  • Мнения: 1 860
И аз от два месеца откакто я ползвам забравих за отлепяне. Приятно ме изненада предвид цената, знам че са малки разфасофки, но и това ми допада - да не им изтича срокът на годност.
Момичета, как процедирате с 3D стикерите. за обикновените четох за база и топ лак, но ми е любопитно има ли някоя опит  някоя хитрина с дебели стикери. Купих едни много красиви цветя(за цял нокът), но са доста релефни и дебели и не си представям как ще сложа база и топ и няма да ги заглада и/или да паднат на люспа. Последният ми опит беше с едни 3D, но по-тънички и пак ми паднаха Sad

# 753
  • Мнения: 473
Момичета, може ли снимки на цветни бази Коди? Почти няма в инстаграм. Харесах няколко цвята от пастел, опал и една червена watermelon. Мисля да поръчам.
В този лайф Елена говори за базите на Коди. Мисля, че накрая има и цветните. https://www.facebook.com/elenatnikolova/videos/663354468346712

# 754
  • Мнения: 7 568
Ето и тук представяне на цветните бази на Коди от вносителката им.

https://www.instagram.com/tv/CU77Ux0IZtQ/?utm_medium=copy_link

Ако някой мисли да поръча цветна база на Коди от Елена арт, вчера пуснаха купон за 20% отстъпка за абонираните по имейл, валиден е само до края на деня днес, пишете ми на лично, за да ви го пратя.

Последна редакция: ср, 12 яну 2022, 09:55 от esmeralda23

# 755
  • Мнения: 3
И аз от два месеца откакто я ползвам забравих за отлепяне. Приятно ме изненада предвид цената, знам че са малки разфасофки, но и това ми допада - да не им изтича срокът на годност.
Момичета, как процедирате с 3D стикерите. за обикновените четох за база и топ лак, но ми е любопитно има ли някоя опит  някоя хитрина с дебели стикери. Купих едни много красиви цветя(за цял нокът), но са доста релефни и дебели и не си представям как ще сложа база и топ и няма да ги заглада и/или да паднат на люспа. Последният ми опит беше с едни 3D, но по-тънички и пак ми паднаха Sad
И аз имам такива и трябва да пробвам с гела за фолио или с гелчето за лепене  на камъни.

# 756
  • София
  • Мнения: 301
Момичета, големи благодарности на тези от вас, които ми препоръчаха гумен печат. Купих, пробвах и воала, плочката с котета проработи. Даже и черният лак на Кадс проработи.
Не че ден преди това не поръчах 5 нови плочки и нов силиконов печат. Grinning
Здравей, би ли споделила какъв е точно печата, аз имам пластината със снежинките и при мен не работи.

# 757
  • Мнения: 7 568
Ето такъв е моят, имаше само такъв вид в китайския мол, 3 лв. струва, ако не ме лъже паметта.

# 758
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 958
Здравейте момичета,чета ви от известно време и сте много полезни.Започнах да си правя гел лак във вкъщи и си взех база  и линд база на Коди,но лакът ми се отлепя след 3-4 дни.Реших да пробвам базата на Клареса, защото мисля,че я хвалехте.Може ли да ми препоръчате коя база да си взема и от кой сайт?

# 759
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 738
Пробвай под базата да сложиш ултрабонд. Simple Smile

# 760
  • Мнения: 1 860
Ултрабонд ползваш ли? При мен реши проблемите с отлепяне. Аз ползвам ултрабонд(безкислинен праймер се нарича в сайтовете) на Клареса, като преди това обезмаслявам плочката, ултрабазата и над нея правя изравняване с каучуковата им база - доволна съм. Преди ползвах друга марка и все падаше на люспи. Сега направих опит за сравнение с ултрабонда и налакирах по един пръст от стария продукт + ултрабонд и да видя дали вече ще държи,защото ме достраша да се налакрам със старите бази и на ти ден пак да вадя сергията. Клареса повече ми допаднаха, защото ми е по-лесно да работя с тях и не ми се разтичат, а с другите си припомних как ми се разтичше по гънките и падна едно пилене.
 M.J.Z., благодаря за идеята! И аз имам едно гелче за камъни та ще пробвам с нещо подобно и ще плесна отгоре един топ, пък каквото сабя покаже Simple Smile

Последна редакция: ср, 12 яну 2022, 11:47 от karmilla

# 761
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 958
И фрешър и ултрабонд ползвам на Коди и пак същото.Затова мисля да пробвам друга база.

# 762
  • Мнения: 19
Здравейте, къде (или по-скоро в какво) съхранявате гел лаковете си? Ако не греша, разбрах, че трябва да се прибират на тъмно и студено и задължително трябва да стоят изправени. Чудя се каква кутия може да се използва, но си мисля, че трябва да е такава, която има разделения, в които да се слагат лаковете, за да не се обръщат при пренасяне. Не се сещам къде мога да намеря нещо подобно.
Благодаря предварително!

П.С.: Днес ми пристигнаха два лака на Клареса и новият топ, който Есмералда ми показа, благодаря, за което! Ще споделя мнение веднага след като го изпробвам.

# 763
  • Мнения: 7 568
Аз лично държа моите лакове в шкаф - в пластмасови панерки от Джъмбо. Имам и 1 друга пластмасова панерка от Джъмбо с разделения, която по предназначение се води за бельо, но във всяко нейно разделение перфектно влизат по 6 лака на Клареса.
Преди ги държах в големи кортонени кутии тип за подаръци, не ми беше никак удобно, постоянно падаха.
 Някои ползват кутии от обувки.

# 764
  • на брега на морето
  • Мнения: 2 481
Моите лакове са в кутия от обувки (детски). Стоят плътно един до друг. Пренасяла съм ги с колата, не са падали. Кутията стои в гардероба. Декорациите са в други кутии, също в гардероба.

Общи условия

Активация на акаунт