Всичко за всички марки гел лакове -38 тема

  • 34 818
  • 794
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 1 860
Тъй като непрекъснато разнасям такъмите напред-назад на различни местоположения си купих по-дълбок куфар за инструменти. Най-интересното е, че в проста железарийница намерих точно това, което ми трябваше- дълбочина, ширина, разпределение и отгоре да има отделения за пигментите, стикерите и камъните и то за под 30лв. Долу държа лампа пила, течности за сваляне и памук, има една част горна, която се мести, но е достатъно удобна за лакове, пилички, ножички, фрези, а най-горе в плитките са джундурии за декорации. На мен ми върщи работа, подредени са и са на тъмно и хладно Simple Smile
Скрит текст:

Последна редакция: ср, 12 яну 2022, 16:15 от karmilla

# 766
  • Варна
  • Мнения: 631
Cvete, Esmeralda, благодаря за лайфа на Еленаарт. И аз попаднах на него снощи, точно навреме. Полезен ми беше. Интересно, че препоръча база за гел за сухи и отстояващи нокти, каквито са моите. Какво мислите?

# 767
  • Мнения: 7 569
Ехаа, много як този куфар, може ли линк? Аз бях заглеждала едни алуминиеви от Хоуммакс, но тежат много.
Кристина, базата за гел е само за ползване в гел система. Не съм я пробвала, макар че и нея имам, и не мога да дам отзив как се държи.

# 768
  • Мнения: 1 860
Есмералда, аз го взех от железарията в с. Рударци след като наливахме вода-за 26-27 лв., а пък е дълъг е 43 долу, горе 53, висок 30 съм чисто и около 37 до горното на капака, широк към 26 см. Утрепах се да търся преди това из нета, но или бяха 60 лв + и то по-малки размери и не можех добре да се ориентирам. Много лек беше, сега като го напълних вече взе да си тежи. Сега ще потърся из нета дали предлагат от него и ще пусна линк, ако намеря.
Edit: намерих същите или подобни(много ме дразнят, че няма повече снимки или някой път и размери), но цените са малко по-високи от тази, на която го взех. Надявам се да не ви подведа само по картинка и размер се ориентирах. Ако не е против правилата ще шерна 2-3 линка,но ако не е ок ще ги махна:

Последна редакция: ср, 12 яну 2022, 19:25 от karmilla

# 769
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 694
ММ ми има такова куфарче взехме го от Практикер или Бриколажа, но цена не помня, отдавна беше. Не сьм се сетила да  го приватизирам😉 Чудесна идея.

# 770
  • Варна
  • Мнения: 631
Esmeralda, благодаря за кода Simple Smile поръчах няколко цветни бази опал, една небесно синя и праскова линт. Взех и новия топ с черни частици, удобно решение за бърза декорация ми се стори.
Права си за базата за гел, тя даже и трифазна система. Много странно предложение наистина.

# 771
  • Мнения: 177
Момичета, каква лампа ми трябва за да видя онова специфично отражение при изравняване на нокътя ? (Голямо обяснение, извинявам се).

Такива куфари има на много сносни цени в магазините за лов и риболов, с повече отделения и по-големи отколкото тези за инструменти.

# 772
  • Мнения: 1 860
За мен и двата варианта определено са по-изгодни и функционални от "куфар за гел лак" шли нищо подобно бях написала и ми излезнаха едни ню-ню кутийки, които имат само отделение за лампата и за 10-20 лакчета(размер май беше 25х30х25 или някакви такива) за 80лв и отгоре. Имаше и за 120 лв! И се преориентирах към другите куфари, сега в вея всичко седи вкл. ламата и ел. пилата в кутиите им.
За блик не е ли подходяща всяка настолна лампа или аз нещо живея в грешка:
Скрит текст:

Последна редакция: ср, 12 яну 2022, 19:51 от karmilla

# 773
  • Мнения: 7 569
Точно така, всяка настолна лампа с кръгла крушка е подходяща, за да се види бликът. Аз лично ползвам една ню-ню с щипка, която бях взела преди година и се чудех къде да я дяна, ами дойде ми гениалната идея да я шипна на етажерката над бюрото и от тогавя си седи там и е супер удобна при лакиране.
Няма нужда да си хабите парите за лампа с дълго рамо от Икеа, с всяка стандартна нощна лампа става.

# 774
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 958
Днес си поръчах базата на Сънсей и лаковете,но пак ще помоля някой за линк от където   поръчвате бази и лакове на Клареса.

# 775
  • Мнения: 1 860
Днес си поръчах базата на Сънсей и лаковете,но пак ще помоля някой за линк от където   поръчвате бази и лакове на Клареса.
Има в beautymall и manicurezone. И от двата сайта съм поръчвала - пристигат в раките на 2-3 дни макс, а понякога и на другия ден. Можеш и цените да свериш, защото понякога в единя е на промоция, а в другия стандартна цена. Същото важи и за цветовете (вкл. и но цветните каучукови бази) понякога впедия сайт има определен номер, а в другия не. Бютимол мисля, че имаше опция за плащане с карта, което за мен е плюс, а маникюрзоун са само наложен платеж. Има и в мейкъп бг, но там са много малко лакчета, не помня имаше ли база.Успех!

# 776
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 958
Днес си поръчах базата на Сънсей и лаковете,но пак ще помоля някой за линк от където   поръчвате бази и лакове на Клареса.
Има в beautymall и manicurezone. И от двата сайта съм поръчвала - пристигат в раките на 2-3 дни макс, а понякога и на другия ден. Можеш и цените да свериш, защото понякога в единя е на промоция, а в другия стандартна цена. Същото важи и за цветовете (вкл. и но цветните каучукови бази) понякога впедия сайт има определен номер, а в другия не. Бютимол мисля, че имаше опция за плащане с карта, което за мен е плюс, а маникюрзоун са само наложен платеж. Има и в мейкъп бг, но там са много малко лакчета, не помня имаше ли база.Успех!

Много благодаря,а коя база е по добра ултра или обикновената?

# 777
  • Мнения: 1 860
Аз слагам тънък слой ултра база, пека, след това отгоре правя изравняване с каучукова база (предпоччитам цветна, улеснява ме със свалянето с пила, а и по-добре виждам протекло и какво съм намазала) и двете са гъстички, но на мен ми допадат. Каучовата леко я затоплям преди да започна изравняване, защото е адски гъста, ако е била на студено. За обикновената база не мога да ти кажа - не съм я ползвала, както и заздравителите бази. Това са моите лични предпочитания, може на друг друго да му се хареса и да му е по-удобно.

# 778
  • Мнения: 7 569
Аз съм ползвала обикновената и каучуковата база на Клареса, каучуковата ми харесва повече. Но не помня кой номер беше прозрачната, аз имах цветна 03, много приятен цвят.

# 779
  • Мнения: 576
Момичета да се похваля. Днес за пръв път( от 5-6 пъти махане на гел лак) се махна много добре лесно и точно както трябва … преди грам не се разтваряше гела а сега пробвах с ацетон и киснах 30 мин и стана супер лесно. Относно каучуковата база на клареса аз съм мн доволна много държи няма мърдане Simple Smile Лека вечер

Общи условия

Активация на акаунт