МБАЛ Надежда - тема 20

  • 57 384
  • 758
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 58
Здравейте. Случайно някой да е ходил след въвеждане на зелените сертификати в Парадайса и да е влизал през алтернативния вход? Къде извън Мола може да се паркира? Колко време се чака някой да слезне да те вземе? Имам час за преглед на бебче в 9 и се чудя, колко по-рано да отида.

И аз съм в същата чуденка...

# 31
  • Мнения: 303
Привет,  момичета!  Успях да се запиша за ЖК на 03.11 за доктор Лора Енчева,  казаха, че още не съм била вписана за Станева , което изключително ме радва!  😊

# 32
  • Мнения: 75
Привет,  момичета!  Успях да се запиша за ЖК на 03.11 за доктор Лора Енчева,  казаха, че още не съм била вписана за Станева , което изключително ме радва!  😊
Докторката е прекрасна,аз се следя при нея и като цяло съм много доволна. Винаги преглежда обстойно,обръща много внимание. На линия е винаги за въпроси

# 33
  • Мнения: 1 659
Здравейте. Случайно някой да е ходил след въвеждане на зелените сертификати в Парадайса и да е влизал през алтернативния вход? Къде извън Мола може да се паркира? Колко време се чака някой да слезне да те вземе? Имам час за преглед на бебче в 9 и се чудя, колко по-рано да отида.

И аз съм в същата чуденка...

Зад МОЛ има паркинг - платен по 1лв. на час и неплатен или където вие си решите. Има табели и се качвате по тях с товарен асансьор до самия  мед.център

# 34
  • Мнения: 44
Здравейте, момичета,
След оперативна хистероскопия в болницата ми поставиха диагноза аденомиоза и ми предписаха лечение с Депакин хроно (лекарство за епилепсия по принцип). Някоя от вас случайно да е минавала през такова лечение и дали е дало резултат за бъдеща бременност?

# 35
  • Мнения: 1 825
Привет,  момичета!  Успях да се запиша за ЖК на 03.11 за доктор Лора Енчева,  казаха, че още не съм била вписана за Станева , което изключително ме радва!  😊
Докторката е прекрасна,аз се следя при нея и като цяло съм много доволна. Винаги преглежда обстойно,обръща много внимание. На линия е винаги за въпроси

И а съм при нея, смених д - р Кайрякова с д - р Енчева. Като вече си бях платила пакета.
Много съм доволна, защото както каза Йоана цял месец я нямаше Кайрякова и даже телефон не ми даде( не коментира нито взетата кръв, урина, микробиология и цитонамазка) а бях в края на 3ти началото на 4тимесец получих и контракции (ходих до спешното) . Д-р Енчева веднага ме прегледа детайлно остави ми телефона си без да съм го искала, просто я попитах мога ли да си сменя АГто , стига и тя да ме иска Simple Smile . На последния преглед обсъдиихме резултатите, каза че ако имам въпроси винаги мога да и пиша във вайбър или айфинския месинджър.

# 36
  • Мнения: 538
Здравейте, искам да попитам издават ли се болнични от ЛКК, с талон номер 6 или дори платено, но ако се следя на друго място? В надежда съм ходила на 3 фетални морфологии, веднъж на преглед и веднъж по спешност заради кървене.  Предстои ми да ходя на доплер, на дата близка до изтичане на сегашния болничен и ще ми е удобно, ако могат там да ми го удължат. Следящият ме АГ твърди, че той не може да ми издава талон за комисията, в която той самия участва и трябва да ходя до ЛЛ всеки път. А точно в този момент не ми се чака заедно с ковид болни няколко часа. Два дни седмично ЛЛ работи само с бебета, заради зелен коридор. Пробвах да отида тогава, но ме върна, трябва да чакам с болните… Също искам да попитам колко време предварително се заявява пакета за раждане там?

# 37
  • Мнения: 1 825
Здравейте, искам да попитам издават ли се болнични от ЛКК, с талон номер 6 или дори платено, но ако се следя на друго място? В надежда съм ходила на 3 фетални морфологии, веднъж на преглед и веднъж по спешност заради кървене.  Предстои ми да ходя на доплер, на дата близка до изтичане на сегашния болничен и ще ми е удобно, ако могат там да ми го удължат. Следящият ме АГ твърди, че той не може да ми издава талон за комисията, в която той самия участва и трябва да ходя до ЛЛ всеки път. А точно в този момент не ми се чака заедно с ковид болни няколко часа. Два дни седмично ЛЛ работи само с бебета, заради зелен коридор. Пробвах да отида тогава, но ме върна, трябва да чакам с болните… Също искам да попитам колко време предварително се заявява пакета за раждане там?

Не е нормално ЛЛ да те върне бременна да чакаш с всички болни! За другото нямам идея, до колкото знам трябва да си минала там на ЖК и тогава ти дават болничен, поне при мен беше така. Обади се на информация и попитай най - добре! Помисли и опцията да си платиш 2рата част от пакета частно там, хем ще ти вадят болничен хем ще те преглеждат.

# 38
  • Мнения: 58
Момичета, знаете ли дали преди секцио теста за Ковид, който се прави се поема от болницата или пациента си го плаща?

# 39
  • Мнения: 3 221
Момичета, знаете ли дали преди секцио теста за Ковид, който се прави се поема от болницата или пациента си го плаща?

не се плаща допълнително, аз поне така разбрах

# 40
  • Мнения: 538
Не е нормално ЛЛ да те върне бременна да чакаш с всички болни! За другото нямам идея, до колкото знам трябва да си минала там на ЖК и тогава ти дават болничен, поне при мен беше така. Обади се на информация и попитай най - добре! Помисли и опцията да си платиш 2рата част от пакета частно там, хем ще ти вадят болничен хем ще те преглеждат.
Не е нормално, но се случва. Благодаря, ще се обадя утре и ще обмисля и варианта за платена ЖК там.

# 41
  • Мнения: 858
Доколкото съм чела тук във форума при платената ЖК болничните също се заплащат (40лв.). Най-добре е да смениш АГ-то, който отказва да ти даде направление за комисия. Аз съм в болничен от първия ден на бременността и досега не съм дала 1 лев за болничен. В началото ми даваха от клиниката, после личния лекар ми даде направление за комисия, а след това АГ ми дава направления.

Не е нормално ЛЛ да те върне бременна да чакаш с всички болни! За другото нямам идея, до колкото знам трябва да си минала там на ЖК и тогава ти дават болничен, поне при мен беше така. Обади се на информация и попитай най - добре! Помисли и опцията да си платиш 2рата част от пакета частно там, хем ще ти вадят болничен хем ще те преглеждат.
Не е нормално, но се случва. Благодаря, ще се обадя утре и ще обмисля и варианта за платена ЖК там.

# 42
  • Мнения: 538
Аз в момента плащам по 20лв. За комисия, като се има впредвид, че е с талон. Миналия месец висях 2 часа при ЛЛ. Този месец не взех и АГ ми издаде, но каза че е за последно, защото дефакто той ми издава талон за себе си и нямал право. Не мисля да го сменям. Той каза, че не е проблем да ми дава той талоните, но трябва да минавам комисия на друго място.

# 43
  • Мнения: 152
Момичета, знаете ли дали преди секцио теста за Ковид, който се прави се поема от болницата или пациента си го плаща?
Аз родих август и не се плащаше, беше включен в пакета.

# 44
  • Мнения: 63
Някой ползвал ли е т.нар. “Патронажна помощ” за посещения от акушерка у дома? Уххх, 470 лв за 3 посещения…
Ако някой има отзиви, моля да даде. Чудя, защото е доста стресиращо в началото с новородено у дома.

Общи условия

Активация на акаунт