МБАЛ Надежда - тема 20

  • 57 353
  • 758
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 626
Цената на раждането  с упойка е 2700 за здравноосигурени лица. Родих преди месец и малко секцио и платих толкова. 1100 лева са парите, които касата плаща за раждането. Съответно ако не сте здравноосигурен плащате двете суми.
Без упойка естествено раждане е 2400 лева.

# 751
  • Мнения: 975
Раждането без значение нормално или секцио по здравна каса е 2700 лв. Няма избор на лекар и екип, който е на смяна.

# 752
  • Sofia
  • Мнения: 47
Доколкото разбрах, цената за неосигурени е 2700+1100 т.е. 3800 лв., от които 3800 лв. НЗОК покрива тези 1100 за здравноосигурени и плащаш 2700 лв. Но звъннете на кол центъра, те ще ви обяснят най-добре.


Здравейте, аз също се интересувам и смятах, че цената е 1100 лв  ако си здравно осигурена и 2700лв ако не си здравно осигурена. 
Има ли някоя скоро раждала дама, която да разясни по-подробно?
Здравейте момичета, предстои ми планово секцио след 3 седмици. В ценоразписа виждам цена 2700лв и колона до нея НЗОК 1100лв. Какво означава това? Здравната каса, че ти поема нещо ли? И още нещо-тъй като имам ДЗО към Евроинс ще ми изискат разбивка на фактурата, а като не се води избор на екип, какво пишат, както и допълнителните услуги, наясно ли са като им кажеш, че ти трябва разбивка, какво да опишат?

# 753
  • Мнения: 1 536
Няма какво да звънят. Цената си е 2700лв.

# 754
  • Мнения: 1
Здравейте, виждам, че от 1 април таткото може да присъства на раждането. Някой може ли да потвърди?

# 755
  • Мнения: X
Потвърждавам.

# 756
  • Мнения: 433
Момичета, а знаете ли дали ще преразглеждат мерките в болницата? Имам в предвид свижданията - дали ще позволят татковците да се качват в следродилно отделение отново?

# 757
  • Sofia
  • Мнения: 47
Вчера като бях на тонове, питах акушерката дали при раждането, таткото може да е горе пред родилна зала да чака и да види бебето, каза да, след отрицателен бръз тест, който ще му направят там, обаче не спомена нищо за свижданията дали ще има промени.

Момичета, а знаете ли дали ще преразглеждат мерките в болницата? Имам в предвид свижданията - дали ще позволят татковците да се качват в следродилно отделение отново?

# 758

Общи условия

Активация на акаунт