МБАЛ Надежда - тема 20

  • 57 510
  • 758
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 303
Благодаря ви момичета.  Няма да чакам тогава да ми изпишат Малтофер,  а утре като пусна изследвания, общ белтък,  албумин,  желязо и стерилма урина ще си го взема.  Наистина за тези пари които плащаме това е несериозно,  но ми останаха 3 седмици живот и здраве и вече няма на къде да се местя.  Само с на Бог благословията да стигнем успешно до финала и дано да няма последствия. 🙏

# 706
  • Мнения: 544
Пайпър, пусни си целият железен панел - желязо, феритин и ЖСК. Само желязото не е достатъчен критерий да се прецени колко е дълбок дефицита. Стискам палци! Flowers Four Leaf Clover

# 707
  • Мнения: 32
Здравейте, относно резултатите от БХС, д-р Чачева ми каза, че ако има проблем ще звънне. Преди точно 7 дни ми беше взета кръв.
От първата ми бременност знам, че не ги качват онлайн. Сега проверих, няма ги като резултати, но е вписано до полето "Лабораторен коментар: д-р Чачева".
Аз ли не съм го видяла предния път, като погледнах или значи да очаквам обаждане? Знам, че е излишно психиране, но реших да попитам.

# 708
  • Мнения: 351
Може ли препоръка за АГ, който работи и в центъра на Парадайс мола, за проследяване на бъдеща бременност и откриване на полип? Най-различни лекари ми казват веднъж, че имам, друг път, че нямам полип...

# 709
  • Мнения: X
Здравейте, относно резултатите от БХС, д-р Чачева ми каза, че ако има проблем ще звънне. Преди точно 7 дни ми беше взета кръв.
От първата ми бременност знам, че не ги качват онлайн. Сега проверих, няма ги като резултати, но е вписано до полето "Лабораторен коментар: д-р Чачева".
Аз ли не съм го видяла предния път, като погледнах или значи да очаквам обаждане? Знам, че е излишно психиране, но реших да попитам.
Излишно психиране е, знам защото звънях за същото в началото на моята бременност

# 710
  • Мнения: 2 171
И при мен беше така и никой не ми е звънял, като отидох следващия месец за фм, лекарката ми каза че не ми е звъняла, защото резултата е добър, не се притеснявайте излишно, няма смисъл.


Здравейте, относно резултатите от БХС, д-р Чачева ми каза, че ако има проблем ще звънне. Преди точно 7 дни ми беше взета кръв.
От първата ми бременност знам, че не ги качват онлайн. Сега проверих, няма ги като резултати, но е вписано до полето "Лабораторен коментар: д-р Чачева".
Аз ли не съм го видяла предния път, като погледнах или значи да очаквам обаждане? Знам, че е излишно психиране, но реших да попитам.

# 711
  • Мнения: 975
Може ли препоръка за АГ, който работи и в центъра на Парадайс мола, за проследяване на бъдеща бременност и откриване на полип? Най-различни лекари ми казват веднъж, че имам, друг път, че нямам полип...
Д-р Данаил Илиев. Много ми допадна, когато отидох при него за първи път той е единственият АГ който се запозна подробно със медицинското ми досие и отговаряше много подробно на въпросите ми.

# 712
  • Мнения: 1 540
Може ли препоръка за АГ, който работи и в центъра на Парадайс мола, за проследяване на бъдеща бременност и откриване на полип? Най-различни лекари ми казват веднъж, че имам, друг път, че нямам полип...
Полипа се гледа в началото на МЦ, когато лигавицата е най -тънка. Нормално е веднъж да се вижда, друг път не, това зависи именно от времето, когато се гледа.

# 713
  • Мнения: 975
Може ли препоръка за АГ, който работи и в центъра на Парадайс мола, за проследяване на бъдеща бременност и откриване на полип? Най-различни лекари ми казват веднъж, че имам, друг път, че нямам полип...
Полипа се гледа в началото на МЦ, когато лигавицата е най -тънка. Нормално е веднъж да се вижда, друг път не, това зависи именно от времето, когато се гледа.
До колкото АГ ми е казвал полипа се гледа към 9-13 ден от цикъла, защото е необходимо да има достатъчно лигавица. Полипа изглежда като тъмно петно а лигавицата е в бяло. Ако няма лигавица тъмното петно няма на какво да се открои няма бял фон - лигавица.

# 714
  • Мнения: 351
Може ли препоръка за АГ, който работи и в центъра на Парадайс мола, за проследяване на бъдеща бременност и откриване на полип? Най-различни лекари ми казват веднъж, че имам, друг път, че нямам полип...
Полипа се гледа в началото на МЦ, когато лигавицата е най -тънка. Нормално е веднъж да се вижда, друг път не, това зависи именно от времето, когато се гледа.
Така го гледахме при тънка лигавица, но..

# 715
  • Sofia
  • Мнения: 47
Може ли препоръка за АГ, който работи и в центъра на Парадайс мола, за проследяване на бъдеща бременност и откриване на полип? Най-различни лекари ми казват веднъж, че имам, друг път, че нямам полип...


Аз се следя при д-р Зорница Бутева и съм много доволна. Млада, разбрана докторка, винаги ми отговаря на въпросите било то на живо или по вайбър. ☺

# 716
  • Мнения: 1 540
Може ли препоръка за АГ, който работи и в центъра на Парадайс мола, за проследяване на бъдеща бременност и откриване на полип? Най-различни лекари ми казват веднъж, че имам, друг път, че нямам полип...
Полипа се гледа в началото на МЦ, когато лигавицата е най -тънка. Нормално е веднъж да се вижда, друг път не, това зависи именно от времето, когато се гледа.
До колкото АГ ми е казвал полипа се гледа към 9-13 ден от цикъла, защото е необходимо да има достатъчно лигавица. Полипа изглежда като тъмно петно а лигавицата е в бяло. Ако няма лигавица тъмното петно няма на какво да се открои няма бял фон - лигавица.
Зависи кой го гледа. Grinning Специално съм ходила точно в последните дни на МЦ, за да се види реален размер на полип. 🙂

# 717
  • Sofia
  • Мнения: 1 060
Здравейте, и аз да се включа с въпрос за полипите от последните коментари Simple Smile. Махаха ми полип миналия месец и сега трябва да отида на контролен преглед след цикъл. Имам две възможности и се чудя кога да запиша час - на 8-ми ден или на 11-и ден от цикъла. Според вас кой вариант е по- добре за преглед?

# 718
  • Мнения: 975
11 ден, ще е по-хубава лигавицата

# 719
  • Мнения: 120
Здравейте, дами!
Правилно ли разбирам,че цената за нормално раждане е 2700лв и е крайна?
Не разбрах според ценоразписа на болницата дали се заплаща отделно и стая (какви са опциите/цените)?
В предродилно/родилна зала сами ли сте или има и други раждащи?
В тази цена (2700лв) има ли включени прегледи на бебето от неонатология и последващи профилактични прегледи евентуално?

Благодаря предварително!

Общи условия

Активация на акаунт