МБАЛ Надежда - тема 20

  • 57 509
  • 758
  •   2
Отговори
# 735
  • Мнения: 76
И аз съм ЗА епидуралната упойка, на мен ми поставиха половин доза, та беше като глътка въздух преди напъните. Не съм имала проблем с кърмата.

# 736
  • Sofia
  • Мнения: 47
Благодаря за отговорите момичета! 💓

# 737
  • Мнения: 131
Ние паркираме винаги на първия паркинг отдясно като се влезе в улицата на болницата. Има места

Здравейте,

Знаете ли дали д-р Михова пуска вече татковците на  самите ФМ и къде паркирате около болницата, защото подземният паркинг и местата отстрани са винаги пълни?

# 738
  • Sofia
  • Мнения: 47
Здравейте отново 🙂 Искам да ви попитам има ли практика в Надежда да правят тест за алергии към упойките при постъпване за раждане? И ако искам да си направя предварително, примерно за двата вида епидурална и спинална, как се процедира и каква е цената? Ще се радвам, ако някоя сподели актуална информация. 🙂

# 739
  • Мнения: 1 260
Момичета, някой със скорошна информация пускат ли бащите на ФМ, утре съм на преглед при Михова и искам да знам дали да разкарвам таткото въобще. От информация, казаха,че не можели да ми потвърдят. Благодаря Simple Smile

# 740
  • Мнения: 70
Да, пускат и бащата. Аз бях и ни пуснаха и двамата.

# 741
  • Мнения: 7
Здравейте, имам записан час за скрининг при Патрикова, но не намирам отзиви. Някой може ли да сподели мнение/впечатление?
Благодаря!

# 742
  • Sofia
  • Мнения: 47
Аз ходих на втората и третата фетална морфология при д-р Патрикова и съм изключително доволна. Обяснява всичко което вижда на ехографа, мила е и пита дали имам въпроси. Страхотен професионалист, от сърце я препоръчвам. 🙂

# 743
  • Мнения: 2 171
Д-р Патрикова е страхотна, определено я чувствам, като моят лекар! Много е спокойна и това ме успокоява и мен, обяснява всичко на достъпен за мен език, последният път ме разпитва какво гледат на ЖК и според нея има един пропуск ( аз съм с двечки и на ЖК не ми беше мерена шийката на матката, нито един път ), каза че на всеки преглед  тя ще го гледа това нещо, щом колегата ѝ не го прави, даде ми хубави съвети, доволна съм, прегледа не беше никак кратък, не ме претупа...


Здравейте, имам записан час за скрининг при Патрикова, но не намирам отзиви. Някой може ли да сподели мнение/впечатление?
Благодаря!

# 744
  • Мнения: 165
Всичките фетални морфологии до момента ги правих при нея. Сега ми предстои и последната, коята пак ще е при нея. Много съм доволна. Мила, внимателна, оглежда внимателно всичко и обяснава.

Здравейте, имам записан час за скрининг при Патрикова, но не намирам отзиви. Някой може ли да сподели мнение/впечатление?
Благодаря!

# 745
  • Мнения: 2 171
Ох аз имам още две фетални едната е във вторник, а не искам да се разделям с нея, мисля да я питам, може ли да продължа нормални прегледи при нея, тип ЖК, знам че е работила, като гинеколог в Германия много дълго, така че няма да и е нещо чуждо Blush

Всичките фетални морфологии до момента ги правих при нея. Сега ми предстои и последната, коята пак ще е при нея. Много съм доволна. Мила, внимателна, оглежда внимателно всичко и обяснава.

Здравейте, имам записан час за скрининг при Патрикова, но не намирам отзиви. Някой може ли да сподели мнение/впечатление?
Благодаря!

# 746
  • Мнения: 165
Тя доколкото знам също води ЖК. Една моя позната ходи при нея на ЖК.

Ох аз имам още две фетални едната е във вторник, а не искам да се разделям с нея, мисля да я питам, може ли да продължа нормални прегледи при нея, тип ЖК, знам че е работила, като гинеколог в Германия много дълго, така че няма да и е нещо чуждо Blush

Всичките фетални морфологии до момента ги правих при нея. Сега ми предстои и последната, коята пак ще е при нея. Много съм доволна. Мила, внимателна, оглежда внимателно всичко и обяснава.

Здравейте, имам записан час за скрининг при Патрикова, но не намирам отзиви. Някой може ли да сподели мнение/впечатление?
Благодаря!

# 747
  • Sofia
  • Мнения: 47
Д-р Патрикова е страхотна, определено я чувствам, като моят лекар! Много е спокойна и това ме успокоява и мен, обяснява всичко на достъпен за мен език, последният път ме разпитва какво гледат на ЖК и според нея има един пропуск ( аз съм с двечки и на ЖК не ми беше мерена шийката на матката, нито един път ), каза че на всеки преглед  тя ще го гледа това нещо, щом колегата ѝ не го прави, даде ми хубави съвети, доволна съм, прегледа не беше никак кратък, не ме претупа...


Здравейте, имам записан час за скрининг при Патрикова, но не намирам отзиви. Някой може ли да сподели мнение/впечатление?
Благодаря!


Да, и на мен д р Патрикова за първи път ми измери шийката, преди това следящия ме АГ в МЦ Фихелт не беше даже и споменавал…. след това го смених естествено като си избрах д р Зорница Бутева в Надежда и разбира се тя на всеки преглед ми я мери. Страшно доволна съм и от нея💓

# 748
  • Мнения: 7
Много ви благодаря, момичета! 🙏

# 749
  • Мнения: 315
Здравейте, аз също се интересувам и смятах, че цената е 1100 лв  ако си здравно осигурена и 2700лв ако не си здравно осигурена. 
Има ли някоя скоро раждала дама, която да разясни по-подробно?
Здравейте момичета, предстои ми планово секцио след 3 седмици. В ценоразписа виждам цена 2700лв и колона до нея НЗОК 1100лв. Какво означава това? Здравната каса, че ти поема нещо ли? И още нещо-тъй като имам ДЗО към Евроинс ще ми изискат разбивка на фактурата, а като не се води избор на екип, какво пишат, както и допълнителните услуги, наясно ли са като им кажеш, че ти трябва разбивка, какво да опишат?

Общи условия

Активация на акаунт