Многодетни мами 5

  • 11 524
  • 273
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 11 607
ЧРД на София и от мен!   bouquet   Да е здарва и да носи много радост в къщи!

Дааааааа, за Коледа ,а и по принцип от подаръци не бягам...... Който желае да ги адресира до мен - добре дошъл!

# 76
  • Мнения: 186
Здравейте, момичета! Смели, красиви и щастливи - това личи от снимките! Завиждам ви за срещата, надявам се и аз да дотърча от Пазарджик другия път. Най-сетне успях да прочета всичко, което съм пропуснала.Радвам се на новите мами, а да не забравя да поздравя рожденничката София  newsm51 . Много хубаво агитирате за трето дете, добавям и моето пожелание за успех по въпроса. И при нас е студено , има слънце- но както се казва грее, но не топли. Това за привилегиите, облекченията и т.н. от които някой се възползва, нали знаете трябва да има етнически мир.Може и това да е цената, не съм съвсем наясно .Обаче и аз се дразня от повечето права на определени етнически групи , при нас има доста дразнители.Сега за пубертета- ей, страшно време, ама детето не е виновно.  #Cussing out Ако може да има повечко търпение от страна на родителите ще е най-добре.Или си намирате семейни занимания, но присъствието на всички е задължително. Пожелавам топли почивни дни на пълните ни къщи. Ако е възможно мама Цоцоланка да добави и моите три съкровища в списъка на рождениците, благодаря!  1ironing   newsm79   food002  това ме очаква , а малкия спи , супер време за работа.

# 77
  • Мнения: 3 324
На София  nbirthday  Gift  bigdance2
Наде,   bouquet и велкоме!
Теди , права си и аз съм се дразнила от подобни изявления, да ти кажа умишлено не влязох в темата щото Twisted Evil.... мисълта ми беше че нещата няма да се оправят от това да им спрем "привилегиите" , да сме живи и здрави да убедим народа че ни се полагат такива. Те тука във форума нали знаеш, всичките карат Поршета и живеят в Бояна, пък после се оказва някоя панелка в Левски Г. Аз съм наивничка и си мисля че от беднотия са тези работи, но явно има хора дето искат да се възползват максимално от тези привилегии и без нужда. Като чуя "майка " и си представям най чистото , най свято нещо.
Абе, малко несвързано пиша, но надявам се разбираш .....
А ти в 9-тия месец как си представяш по тия заледени улици с корема да пазаруваш? Термина на 12-ти ли беше? Нали се сещаш след 15.12 какво става по магазините. Ние се разбрахме подаръци само на децата ( тати ще получи своя на 8.12) и вече купих на малкия, само бати още не е решил, чакам и отивам че.....
Ние сме фенове (децата, де) на Властелина на пръстените, намерих говорещи кукли-герои от филма за по 17 лева. ако се интересувате казвайте!

# 78
  • Мнения: 11 607
мама Цоцоланка да добави

Ще добави ама на другата тема,защото на тази вече не мога да редактирам първата страница! Иначи с теб стават три мами, на които да добавям имената на децата. Ако може и твоето име да добавиш...... А между другото - за да има ред предлагам, когато има повече изписани странички - да си има отговорник за новата тема! напр. на 15-16 стр. да има нова тема. За да има актуалност. И който се навие да пусне нова тема - ще му кажа как да направи много лесно първа страница с ЧРД-та и да добави нови!

Бремелинките - КланГ и Теди да кажат как са Бебоците в коремите им. Споделете нещо мами? Как с ечувствате и т.н. Задоволете любопитство!!!!!

# 79
  • Мнения: 1 744
Здравейте и от нас!Благодаря за топлото посрещане! smile3525

Честит рожден ден на София! Много здраве и късмет в живота й желая! Весело изкараване на празника и много много подаръци! Tada

Я, кажете за тия говорещи кукли-герои къде сте ги видели, щото каката е фен на Смийгъл - всяка вечер й пускам на двд-то единия диск, и ме кара да го имитирам как говори.  Mr. Green

Мама Цоцоланке, ако може и нашите рожденни дни да добавиш:
Виктория 10.03.2003
Христо и Юлиан 04.04.2006
Моя милост 21.03.1978
Благодаря! newsm51
:

# 80
  • Мнения: 392
Честито на рожденичката!!!!  ura
Много весели моменти й пожелавам!

Например като този който имахме в сряда - Герганка съвсем самостоятелно обявила в градината че вечерта в къщи ще има детско парти!!!  bigdance2
И като отидох да ги взема всичките от градината, се оказа че още две-три деца+родителите им чакат за партито..... moresmile
Меракът ми да споря мина много бързо и се оказа, че се прибирам "само" с пет деца към вкъщи. А там - веселба - дошъл ни новият матрак и баща ми го монтира върху пружините на леглото. Та преобладаващо момичешкия купон помогна в техническата част - късане на опаковка, пробване колко издържа матрака на скачане....
Весело беше Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Друго, което искам да ви кажа, по-точно да си призная, че се казвам Снежка и като гледам вече съвсем ми наближи именния ден. Чакам само да побелее съвсем и ще черпя beer

Уф, току-що видях, че началството ме изостави с една тъпа и дъъъълга задача и се изнесе.................. smile3558 мисля да последвам примера му!

# 81
  • София
  • Мнения: 1 677
Ето ме пак.

Цоцоланке,благодаря на Бога,добре се чувствам.Снощи Мони много се израдва на продължителното поритване на бебето и викаше Пепи да дойде,но той нали е на 14 г. вече е над тези неща...Е,и той се радва,но по свой си момчешки начин, а Анди(нали е много голям) за себе си казва,че е бебе,когато се види в огледалото,а за друго бебе,милия не си и помисля.  JoyИначе се чувствам гооооляма,а сега се очаква да раста още повече,та не знам. Wink

ClanG,аз само си позволих да изразя възмущението си.Дано ние да сме пример за останалите мами около нас!Термина ми е на 13.01.и наистина ще трябва да се замисля вече за подаръци.

Снеже,за другия купон да кажеш по-рано! Laughing

# 82
  • София
  • Мнения: 676
Много ви благодарим, момичета, аз и Софи! След малко тръгваме за рождения ден, дано да стане купон   bigdance2 Ние не сме цял клас, но има към 15 деца... Утре ще се отчета, дано да има и снимки!!!

# 83
  • София
  • Мнения: 676
Черпя ви виртуално по една тортичка  newsm38 поне от виртуалните може по няколко парчета без да ни се отразява на фигурите Simple Smile

# 84
  • Мнения: 3 324
Наде, на Графа в магазин Ориндж от славейков тръгваш към Гарибалди и 200 метра по нагоре от ляво един огромен магазин на 3-4 етажа, ти си за 2-рия. Другия е на Витошка Дето беше магазина на Барби - много близо до НДК , там имаха по-голям избор на Смийгъли. Този който ми демонстрираха казваше - "МАЙ ПРЕШЪС" - нали се сещаш....
Имаше и сайт ще потърся - чакай!
СОФИЯ   
Мол оф София Щанд в книжарница "Сиела"
Такрида ул. Парчевич 31
Магазин "Бонжур" Площад "Славейков" 2
Магазин "Бонжур" Бизнес Център Младост
Магазин "Бонжур" Мол "Скай сити"
Orange centеr ул. Граф Игнатиев 18
Детски магазин ул. Витоша 61 /срещу Бенетон /
Арена Младост кв. Младост (близо до Технополис)
Арена Запад (близо до трета градска болница)
Базар  зала "Универсиада"
Магазин "Артлайн" пл. „Райко Даскалов” 1 (градинката на Солунска преди пл. Славейков)
Александра Шок пл. Славейков
Изтри ли са играчките от "Властелина" щото нямало да се правят повече. Аз се обаждах за един Гандалф и ми казаха че е изчерпан, но на Витошка го намерих....

# 85
  • Мнения: 1 744
Благодаря ти много за изчерпателната информация! Аз съм близо до Арената в Младост 4, така че първо там ще проверя. newsm51

# 86
  • Мнения: 71
Честит рожден ден и от мен на Софи! Много здрава и щастлива! Надявам се купона да е бил страхотен! Чакаме снимки.

Гледам за коледни подаръци вече се говори. В магазините са изложили и продават красоти за коледна украса.

Приятна вечер, мили мами.  Hug  Hug  Hug

# 87
  • преди Варна/сега Горна Оряховица
  • Мнения: 4 258
newsm59  Gift newsm18 Tada  ura newsm18 Tada  ura newsm18 Tada  ura newsm18 Tada  ura newsm18 Tada  ura newsm59 Мария   bouquet на cvyrche   ще празнува днес...там въобще купона неспира  PartyНай-сърдечни пожелания за здраве и много сбъднати мечти!
baloni bdbaloni baloni Tada baloni bdbaloni baloni Tada baloni bdbaloni baloni Tada baloni bdbaloni baloni Tada baloni bdbaloni baloni Tada baloni bdbaloni baloni Tada baloni bdbaloni baloniСтанах пак рано ,но не за да уча ,а да си приготвя житото и изпека една баница за раздаването на днешната задушница,после вдигам народа и заминаваме по задълженията bishop..студ не студ Хубави почивни дни ви пожелавам Nature Snowmanмай има достатъчно сняг за първият снежен човек  Mr. Green

# 88
  • Мнения: 11 607
На първокласничката Мария - ЧРД! Много здраве и шестици!  newsm51 cvyrche разкажи за празниците.....

# 89
  • София
  • Мнения: 676
Благодаря ви и за Мимка!
Вчера стана голям купон. Така се налудяха тези деца, голямо скачане, викане и страшни игри паднаха. Добре, че беше в един детски клуб и децата бяха в отделна зала, та не се чуваше много  Laughing
Ето малко снимки, но тези са правени с телефон и не са с добро качество. Утре ще ви покажа и снимки от фотоапарат и ще са по-хубави!
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=74216
Иначе днес продължаваме, само че с по-малките, сигурно ще е още по-голяма лудница  Joy
Айде после ще ви показвам и други снимки!

Общи условия

Активация на акаунт