Магазини Pepco 7

  • 61 200
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 22 947
Днес минах за малко през Пепко в Парадайс, взех една пижамка на голямото дете, флумастри, раничка и разбира се- батерии. 🤣
Иначе в мола масово се говореше за тестове сред персонала.

# 46
  • Мнения: 4 211
Без да видя снимката на книжката прерових всичко в един магазин, нямаше такива в другия забравих,а и минах малко транзит.Аз днес се загледах при детските книжки,беше много пусто 2 имаше за оцветяване,2 с разни активности, всичко друго цветни блокчета и скитници.Бедна работа другата седмица видях,че ще има в Лидл 10 лв.

# 47
  • София
  • Мнения: 22 947
Между другото не видя  и аз в Парадайс тефтери.

# 48
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 738
Ето го моят пленер. За 2021 ми свърши чудесна работа, затова пак си взех


Позната, която работи в Пепко, вчера ми каза, че от днес затварят...нищо не ми каза за тестване. То хубаво служителите, ами и клиентите трябва да имат зелен сертификат.

# 49
  • Мнения: 6 929
Много са ви готини и свежи тефтерите,аз не видях в Бс мола онзи ден,но бях с малката, бързах че мрънка да слиза от количката 😳

# 50
  • София
  • Мнения: 22 947
Ако някой мине през някое Пепко днес- да каже какво става. 😀

# 51
  • Мнения: 2 114
При нас има тефтер един вид - 6 лв. Щипки няма. Коледни артикули съвсем малко - чаши и кошнички за мъфини. Тук там някоя блузка с коледни мотиви. Но има доста играчки.
И аз питах на касата как ще работят - проверка за сертификат на вратата. Явно доста ще пострадат...

# 52
  • Мнения: 15 356
Аз за тестове разбрах от приятелка,която работи в мола .

# 53
  • София
  • Мнения: 22 947
При нас има тефтер един вид - 6 лв. Щипки няма. Коледни артикули съвсем малко - чаши и кошнички за мъфини. Тук там някоя блузка с коледни мотиви. Но има доста играчки.
И аз питах на касата как ще работят - проверка за сертификат на вратата. Явно доста ще пострадат...
Това за магазините извън моловете ли? 😬

# 54
  • Мнения: 6 149
Явно доста ще пострадат...
Тяхна воля ... Имат си сайт, качени са им продуктите и нищо не пречи да го префасонират леко за онлайн пазаруване. Синсей жънат в момента.

# 55
  • Мнения: 3 047
Много тъпо това за сертификати, за магазини извън МОЛ-овете ..... нали над 300 кв.м. ........
Писах на официалната страница на Пепко за магазините извън МОЛ-овете , да видим

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 1 096
Ако някой мине през някое Пепко днес- да каже какво става. 😀
Токущо минах през Пепко Пловдив Тракия изобщо не е отворил днес.

# 57
  • Мнения: 2 114
Това за магазините извън моловете ли? 😬
Да, магазинът е извън МОЛ, но е голям.

Едва ли е толкова лесно и бързо преминаването към онлайн търговия. Има толкова много работа и нужните специалисти и ресурси, за да се случи това.

# 58
  • Мнения: 35 110
Пепко Русе Център. Не е отворен. Има служител вътре.

# 59
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 017
То в Плоша няма възможност за онлайн пазаруване, а какво остава за България Grinning

Общи условия

Активация на акаунт