Магазини Pepco 7

  • 61 455
  • 738
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 4 313
Вчера бях в този до автогара "Родопи" (Пловдив) и питах и ми казаха ,че ще работят и ще изискват сертификат.
До неделя нали има гратисен период?

# 76
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Вчера бях в този до автогара "Родопи" (Пловдив) и питах и ми казаха ,че ще работят и ще изискват сертификат.
До неделя нали има гратисен период?
Не знам да има гратисен период, а и какво ще се случи в него? Ще си сложат хората две ваксини? Просто спирам да пазарувам от Пепко и толкоз, голяма работа 🤷

# 77
  • Мнения: 4 313
Няма ли ? Снощи ми се чу ,че така казаха по новините, че дават период до понеделник, за организацията и си помислих ,че може да се пазарува свободно отново тези дни.
 
Пастелите и пластелина ,хубави ли са?

# 78
  • Мнения: 39 779
Надявам се днес при нас да е отворен магазина. Но да ви питам дали продават добро сухо лепило. Трябва ми за училище.

# 79
  • София
  • Мнения: 23 170
Не, за мен е изключително голям боклук лепилото им- от отварянето отиде в коша.

# 80
  • София
  • Мнения: 1 095
Пепко в Парадайс вчера не работеше.

# 81
  • Мнения: 369
И при нас в Благоевград вчера не работеше понеже е в Мол, нищо че мола ни има 3 магазина. В Дупница е повечя от 300 кв.м.нали?
Иначе да, до понеделник има гратисен период и няма да търсят сертификати.

# 82
  • Мнения: 39 779
Благодаря, ще купя лепило от друг магазин.

# 83
  • Мнения: 1 833
Аз до колкото разбрах има гратисен период - те пак ще си искат сертификати ,на влизане в мола ( на няколко места имало човек, който проверява , но не на всички входове) ..та ако влезеш и случайно от РЗИ те проверят , няма да глобяват ( демек проверките ,ще започнат в понеделник).
Иначе ,на всеки мол в София ( или поне големите) имало мобилни лаборатории,в които може срещу 10-15 лв да си направиш един бърз тест и да си джиткаш къде искаш с него 24ч.
А отгоре на всичкото, никой , освен РЗИ с МВР) , няма право да ви иска ЛК , тъй че всяка хартийка/ снимка на зелен сертификат ( на мама,на баба,на съседката ,приятел....) ти осигурява достъп до навсякъде.
Проблем ,ще се прави ,поне в началото , основно на служителите в магазините и заведенията , а в моловете просто не вярвам да тръгнат да обикалят ( те не могат само карантинираните/ болните да проверят в София , а ще тръгнат да шетат из мола).
Тъй че ,който иска на мол или в Пепко - няма проблем да си ходи , друг е въпроса ,колко е наложително или правилно.
От друга страна пък, сега моловете са супер празни и може човек спокойно да се разходи , да пие едно кафе и няма кой да го напсува ,дето се казва ( освен някой от персонала:) ).

# 84
  • Мнения: 5 145
В сряда реших да ходя в Пепко , който е в мола, по обед. УЖ за последно преди ограниченията и да си взема от щипките за пликове.  Ами бях единственият посетител . То като цяло и много хора по това време нямаше, за разлика от Кауфланд, чийто паркинг беше пълен...

# 85
  • София
  • Мнения: 23 170
Аз сряда бях в Парадайс, много се изнервих. Като цяло нямаше чак толкова хора, обаче, стана опашка от над 10 души, защото имаше само 1 касиерка, която няколко пъти извика едно момиче, което  нареждаше стока да и помогне, но тя така и не дойде.

# 86
  • Мнения: 6 188
Работи ли Мусагеница?

# 87
  • Мнения: 3 124
И без Пепко,Джъмбо, мол и прочие се живее.А тези тарикащини с лъжа за сертификата и това,че не проверявали личната карта ...съм без думи...тъпо е...

# 88
  • Мнения: 7 373
То така кел файда че искат сертификати като може да ползваш чужд,българина е хитър пак ще влезе в мола 😇🤣Ами така е едно време нямаше Пепко и Джъмбо и не сме ходили голи и боси 🤣

# 89
  • Мнения: 15 356
Всичко е просто,съвестта или го позволява или не .Дребния тарикатлък не е от днес .Дреме ми ,имам дрехи и дрехи ,има онлайни ,ни сме голи ,ни сме боси както каза Мими.Съжалявам хората по магазини и заведения,които ще се разправят с клиентите си.Не съм от тия дето мислят ,че барманката и продавачката ми е длъжна да ми търпи капризите щото това и е работата.

Общи условия

Активация на акаунт