Готови ли сте за промяна? Включете се в нашата #SwitchToDove мисия!

  • 13 772
  • 459
  •   1
Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 574
Първата промяна е да отслабна още 5 кг.И от 1 седм.използвам фотоепилатор и се надява до пролетта да имам гладко и променено тяло Simple Smile

# 301
  • Мнения: 4 872
Искам да променя нагласата си към ежедневието. Да гледам по-оптимистично на дневните несгоди, да мисля позитивно, да не се оплаквам и повече да се усмихвам Smiley

# 302
  • Мнения: 225
Бих искала да сваля излишните килограми, да намирам повече време за себе си и да не се ядосвам за глупости.

# 303
  • Мнения: 14
Да сваля 5 кг. Simple Smile

# 304
  • Мнения: 1
Мечтая да сваля килограмите си до тези преди да забременея. Имам напредък, но има още какво да се желае.

# 305
  • Мнения: 704
Да гледам позитивно на нещата, и да избягвам негативните хора.

# 306
  • Стара Загора
  • Мнения: 878
Споделете в темата една промяна, която искате да направите за себе си, за да се чувствате по-уверени и свободни!
Искам да стана по-решителна, защото натурата ми е такава, че вземам трудно решения.
Може би с натрупване на по-голяма доза самочувствие , ще го постигна. Innocent

# 307
  • Мнения: 1 476
Да сваля излишните килограми.

# 308
  • Мнения: 215
Искам да сваля излишните килограми, които натрупах по време на майчинството си.

# 309
  • Мнения: 1 260
Да сваля излишните килограми и да подобря кожата на тялото ми ,която стана много суха и опъната въпреки грижите .

# 310
  • Мнения: 278
Да отделям повече време за себе си и любимите ми хобита.

# 311
  • София
  • Мнения: 1 620
Да отделям повече време за себе си и семейството. По този начин ще се чувствам щастлива и свободна.

# 312
  • Мнения: 454
Предвид ситуацията последно време и честото оставане в къщи ми се иска да си наложа да изглеждам и в къщи, както когато излизам и хода на работа. Някак си когато си останем в къщи подценявам как изглеждам.

# 313
  • Мнения: 47 983
Да спортувам

# 314
  • Мнения: 855
Да стана малко по-организирана. В момента времето не ми стига за нищо.

Общи условия

Активация на акаунт