Готови ли сте за промяна? Включете се в нашата #SwitchToDove мисия!

  • 14 105
  • 459
  •   1
Отговори
  • Мнения: 41
Увереност – всички я желаем, но често се оказва по-неуловима, отколкото бихме искали.
Dove е тук, за да ви помогне да преодолеете несигурностите, свързани с вашето тяло. Подгответе са да започнете нов живот, изпълнен с любов към вас самите!


За да преодолеете несигурностите, свързани с тялото, първото нещо, което трябва да направите, е да спрете да ги изричате на глас. Помислете за това – повечето от нещата, които казваме на себе, не бихме се осмелили да кажем на приятелите си. Направете още днес обещание да не се оплаквате и обиждате сами.

Научете се да бъдете щастливи с нещата, които имате, защото истинското щастие не се определя от външното, а от нашата нагласа. Излезте извън зоната си на комфорт и бъдете готови да се преборите със страховете си и наложените от обществото стереотипи. Щастието е свободата да бъдем себе си, да се обичаме такива, каквито сме – въпреки всички недостатъци и промени, които са настъпили с тялото ни.

Знаехте ли, че смайващи 93% от жените са недоволни от подмишниците си?

Вдигнете ръка, ако сте готови за промяна!
Включете се в нашата #SwitchToDove мисия и почувствайте свободата!
Участвайте с коментар в темата и 100 от вас ще имат шанса да спечелят комплект с нашия обичан от милиони жени по света дезодорант против изпотяване.


Dove Original предоставя до 48 часа защита против изпотяване с деликатно ухание, която ви подпомага да се чувствате сухи, свежи и уверени през целия ден. Уникалният ни ¼ овлажняващ крем спомага за намаляване на дразненето, което редовното бръснене на подмишниците може да предизвика.

Споделете в темата една промяна, която искате да направите за себе си, за да се чувствате по-уверени и свободни!

На 16 ноември ще изтеглим на случаен принцип 100 потребители, които ще получат Dove Original за тест, срещу ангажимент за попълване на кратка продуктова анкета. Нека се преброим кои от нас са готови за #SwitchToDove


Запознайте се с общите условия на играта ТУК.

Последна редакция: нд, 16 яну 2022, 14:03 от Редактор**

# 1
  • Мнения: 2 015
Да сваля корема след раждането.

# 2
  • София
  • Мнения: 1 071
Да сваля излишните килограми.

# 3
  • При децата ми
  • Мнения: 6 092
Да намеря време за повече спорт.

# 4
  • Мнения: 3 546
Любимият ми продукт Simple Smile
Имам за сваляне 4-5 кг, но по-важно ми е да намеря спокойствие, да не мисля за 100 неща и да не се стремя да контролирам всичко.

# 5
  • Мнения: 1 161
Да отделям повече време за себе си.

# 6
  • София
  • Мнения: 23 010
Да отслабна.

# 7
  • Мнения: 29 616
Споделете в темата една промяна, която искате да направите за себе си, за да се чувствате по-уверени и свободни!

Да сваля няколко килограма. Да подсиля косата си.

# 8
  • Мнения: 639
Да отслабна с 20 килограма и да се опитам да бъда повече "над нещата"

# 9
  • SF
  • Мнения: 21 276
Искам да сваля 3 килограма и да стегна кожата. Кожата на краката ми е суха в този период на годината заради натрупания през лятото тен, който се лющи.

# 10
  • Мнения: 22 867
Да намеря занимания, които ми носят спокойствие. Твърде напрегнат и забързан живот живея.

# 11
  • Мнения: 1 202
Да променя драстично прическата си.

# 12
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 426
Да сваля още 5 кг поне. Лятото неусетно свалих почти 7, много работа, жега и липса на апетит.

# 13
  • София
  • Мнения: 10 904
Със сигурност да сваля излишните килограми, а също и да подобря състоянието на косата си.

# 14
  • Мнения: 1 359
Да се науча да плувам Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт