За какво мечтаете?

  • 4 248
  • 54
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 18 717
Да се отърся от всичко материално, да дам начална скорост и различно мислене на децата ни.
Да остарея с мм, а когато дойде мига да не сме егоисти и да се пуснем.

# 31
  • Мнения: 4 808
Да си намеря работа, която да ме радва и вдъхновява. Да мога пак да пътувам и вече и до по-далечни дестинации. Когато дойде време да се пенсионирам, което няма да е много скоро, но тогава половината от годината да живеем с ММ в Южна Испания на Средиземно море. Децата ми да са здрави и щастливи, и аз вече искам внучета, ама никой не ме пита...

# 32
  • София
  • Мнения: 35 151
Да не ми звънят за “мръсната работа”.
Да има кой да се грижи за децата на България, макар и не толкова здрави.
Да имат пари за лечение, майките им да не са убити, разсипани, просещи същества, всеки да запази достойнството си и системата да е лека като перо и щадяща като майчина ласка.
Толкова малко и толкова много.

# 33
  • Мнения: 12 810
Мечтая си да си запазя здравето си, за да мога да си осъществя другите мечти: намислила съм си някои хубави маршрути за пътешествия,  а също да имам подреден и спокоен живот, което няма как да стане, ако пак ми се прецака здравето.

# 34
  • Мнения: 3 743
Мечтая си за малко цивилизация. По- конкретно, да сменя държавата, тук малко трудно, дори за златната рибка, да ми сбъдне мечтата.

# 35
  • Мнения: 57
Мечтая за деня, в който пандемията ще е отшумяла и пак ще си поемем онази свежа глътка въздух.
Без стрес, без затворени граници и ограничения.
И без страх за живота.

# 36
  • Крайбрежен район
  • Мнения: 2 206
Много хубава тема!

Мечтите ми за близкото бъдеще са много обикновени. Нова работа, която да ме кара да се чувствам полезна и реализирана, нова квартира, която да отговаря на нуждите ми, повече време за блога и за книгата ми, които планирам от години, един по-здравословен начин на живот, който вклчва чиста храна, спорт, повече движение. Flowers Four Leaf CloverHouseBooksBicyclist

# 37
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 390
Мечтая си да намерим онова наше място, което търсим.
Мечтая си за нов дом.
Мечтая си децата ми да бъдат истински човеци.
И си мечтая вече да е 16 ноември, а аз да съм на едно мечтано място.

# 38
  • Мнения: 3 732
Мечтая си за едно простичко нещо - да се събудя сутрин с усмивка и да си кажа: Животът е хубав!

# 39
  • Мнения: 39 388
Една жена да намери пътя. И ако мога да и помогна.
А иначе мъжа ми да оправи терасата и да си направя зимна градина там.

# 40
  • Мнения: 50
За близкото бъдеще се надявам да ме вземат на тази работа, за която толкова много се бъхтя, и всичко с курса ми да е наред. Надявам се курсът да доведе до позиция в мечтаната ми компания, за да мога да се преместя близо до приятелите си и просто да спра да съм в тежест. Да живея нормално, да съм доволна от работата си.
Мечтая си основно семейството ми (броя и кучето!) да е живо и здраво, да мога да им се отплатя възможно най-скоро за всичко. Да имам достатъчно пари, за да заведа майка си на една дълга спа почивка, защото вечно все едно цялата тежест на света е на нейните плещи. Да мога да помогна на сестра си да си вземе апартамент.
И така.

# 41
  • Мнения: 9 685
Едва ли ще изненадам някого, но точно в момента мечтая да свърши сагата с този Ковид и да се върнем към нормалния живот - събирания, офис, концерти, кино, пътувания, изложби, курсове и още куп неща.
Иначе по принцип мечтая да са здрави всичките ми близки и за нов хубав дом, който мога да нарека "свой".
А да, и да си ремонтирам къщата на село, за да си ходим там на почивка, ама хайде да не съм алчна Simple Smile

# 42
  • София
  • Мнения: 225
Единственото за което мечтая на този етап е всички мои любими хора да бъдат живи и здрави.И дай боже този ужас с короната да приключи по-бързо.Друго не бих искала.

# 43
  • Мнения: 2 928
За нищо освен здраве. Нямам нужда от нищо. Добре ми е така! Simple Smile

# 44
  • Мнения: 2 374
Мечтая и се моля аз и всички мои близки и обичани хора да са здрави.
Мечтая си за старата нормалност. Новата не я искам.
Мечтая  си да изляза и да не виждам маски, да не слушам за Ковид, болници и сертификати

Общи условия

Активация на акаунт