За какво мечтаете?

  • 4 165
  • 54
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 40 699
И аз си мечтая да си се върне стария ни начин на живот...тоя не го искам.

Да сме здрави е по подразбиране...

# 46
  • Мнения: 2 104
Мечтая хората да сме по-добри, алтруисти, човеци...

# 47
  • Мнения: X
Мечтая си една година да не работя, да пътувам по света и да се занимавам с проекти, за които все не ми остава време.

Мечтая си да има директен полет от моя щат до София, а още по-добре до Пловдив 😊.

# 48
  • Мнения: 2 980
Мечтая да имам пак свободата да пътувам и да уча езици. Мечтая да мога да дам на децата си тази възможност също.

# 49
  • Мнения: 2 305
Мечтая си за спокойствие и свободата да се радвам на живота, все неща които ми липсват в последната година и половина( Ковид ситуация)

# 50
  • Мнения: 7 245
Мечтая за триседмична почивка, море, да е топло- горещо, олинклузив, да не правя нищо.

# 51
  • Варна
  • Мнения: 12
Мечтая си на първо място всички около мен да са здрави ,да видя приятеля си който не съм го виждала от над месец вече ,да видя баща ми с който пък не сме се виждали от почти година.

Мечтая за хубава ,приятна и топла почивка и да мисля положително , макар и това да ми е изключително сложна задача на моменти.

# 52
  • Мнения: 8
Здравейте!
Мечтая си всички около мен,да са здрави и успешни!
Мечтая си,да имам скоро втори шанс за трансплантация🍀🍀🍀🍀🍀
Мечтая си ,да изчезнат всички тревоги,които са ме налегнали
Мечтая си за един щастлив и спокоен живот!
Бъдете здрави!🍀🍀🍀

# 53
  • Стара Загора
  • Мнения: 432
Здраве за мен и за всички хора ,които са важни в моя живот!
Свободно време и средства за пътуване!
Мечтая си  да посетя много нови места.
Да се разхождам край морето да снимам много изгреви и залези.

# 54
  • Мнения: 2 305
Мечтая си за здраве на мен и всички близки и обичани хора. Изобщо желая здраве на всички !
Колко простички , но важни и истински  ни станаха мечтите последно време.
Мечтая си тийна да излезе от бунтарския и апатичен период по- бързо и да осъзнае колко важно е образованието, което неглежира тази учебна година.

Общи условия

Активация на акаунт