Забременели след инвитро тема 50

  • 51 335
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 21
Ан25 , съвсем на кратко ще ти разкажа сходно нещо при мен , не мога да обесня дали е истина възможно ли е и как е станало , но е факт . Инвитро - 2 ембриона , положителен тест , пулс при двата , 7-ма седмица як кръвоизлив както казваш с кофите , влизам в болница двете имат пулс , трима “известни” доктори ме гледат , заключение хематом и отлепяне .Моят доктор до няма в отпуск , стоя в болница 7-дни на системи , изписват ме без кървене без нищо , идва си моят доктор при преглед остановява 3-ти плоден сак , който е започнал изчистисване , не се е развил . Теорията е , че едното се е разделило естествено (не знам дали е възможно) но това ми беше обяснено . Но да пази Господ за сега всичко е наред с бебоците . Бъди силна и всичко ще е наред !

# 736
  • Мнения: 867

Момичета, някой запознат с тези кръвни стойности от късен скреининг 17 18гс.
Риска ми е нисък, но не знам какво говорят самите стойности.

# 737
  • Мнения: 380
Момичета, чела съм за не един случай, когато при инвитро се получават и еднояйчни близнаци. Може  би затова сте имали повече сакчета. Дано всичко е наред вече и да се радвате на безпроблемна бременност и здрави бебечета

# 738
  • Мнения: 2 523
Моите близначета са еднояйчни. Абсолютно възможно е!
Ан, пожелавам ти всичко да е наред и скоро да си забравила за всичките неприятности!

# 739
  • Мнения: 2 416
Ан25, вашата история много прилича на моята само, че с изтичане  на околоплодни води.
Казаха ми, че всичко е загубено, изказаха ми съболезнования, че е започнал родов процес и нищо не може да се направи.
Първо уж всичко беше добре имаха пулс, шаваха. После изведнъж АГ-то по спешност  (също отидох за поредно кървене) реши да ми направи тест за ОВ излезе положителен. Гледа ме пак на ехограф и заключи, че единият ми близнак умира...пулса му е слаб и т.н.
Аз в шок...до преди 5 мин. Всичко бе наред и искаха да ме пускат да си ходя с кървенето, а сега не приемат за моя безопасност.
Три дни бях на антибиотик венозно. Общо 4-ри на магнезий.
Изписаха ме с два живи плода, с жизнени показатели в норма и налични околоплодни води, с отрицателен тест за изтичане на ОВ...
И аз като вас не знам какво се случи... Господ ли направи чудо и ни помогна или теста бе фалшиво положителен за изтичане на околоплодни води. Твърди се че може да е фалшиво отрицателен, но нямало как да е фалшиво положителен.
В момента съм 22г.с и съм си под напрежение заради тази случка...Просто се моля да добутаме до безопасни седмици...

# 740
  • Мнения: 2 476
Здравейте, прекрасни борбени дами! Някоя от вас да има изостанал Убиквинол, NAC или Овабууст, не е проблем да е отворена опаковката. ❤️

# 741
  • Мнения: 43
Здравейте борбени дами.🙂 Имам следният въпрос. Осми ден от трансфер съм и имам вече сърбеж. Четох, че не е хубаво да се поставят глобули в първите седмици. Аз дори, още не знам дали съм бременна. Имате ли представа, какво мога да използвам за гъбички или не мога? Питам за гъбички, защото се боря с тях от 7 години и вече знам, че ги имам дори и без микробиология.

# 742
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 003
Някой желаещ да пусне нова тема,че тези дни нямам време...

# 743
  • Мнения: 2 476
Заповядайте в новата темичка ❤️ Дано скоро да се напълни бързо! 🍀
https://m.bg-mamma.com/?topic=1441687.new#new

Общи условия

Активация на акаунт