💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 9 (24.10. - 31.10.2021)

  • 81 318
  • 2 013
  •   1
Отговори
# 1 710
  • Мнения: 1 285
Не гледах,нямам и намерение мисля повече да гледам.Тази подигравка не мерси.Заради индивиди като Мани,Елизабет,Паулина и т.н  просто не си заслужава.На Тупарев или там който се занимава с това предаване му пожелава от следващата година да не влезне в нито една телевизия да тормози по този начин драгите  зрителите!!!

# 1 711
  • Мнения: 2 193
За кой? За Мани говори Стратимир.
Тя е тази убавица.

Вярно продуцентите ни изпитват волята, колко ше гледаме докато не ни писне

# 1 712
  • Варна
  • Мнения: 690
𝐒𝐦𝐢𝐥𝐞𝐲𝐬, не знам кого визира Стратимир, но тази снимка е с удивителна прилика с Паулина, според мен.

# 1 713
  • София
  • Мнения: 5 551
За кой? За Мани говори Стратимир.
Тя е тази убавица.
Няма предвид Мани.

# 1 714
  • Мнения: 10 423
Харесвам как играе Паулина, но ако мога да й превържа устата, за да не врещи така пронизително по време на игрите, ще съм доволна. Иде ми да си спра звука на телевизора като се развика.

# 1 715
  • Мнения: 6 604
Не знам кого визира Стратимир, но за него имам и аз колаж, или поне текст към него - Когато имаш плочки и си мислиш, че си неотразим. 🙄

# 1 716
  • Мнения: 2 193
Ми коя тогава тази зеленоока? Само мани е с зелени очи в предавнето.

# 1 717
  • Мнения: 1 167
Ми коя тогава тази зеленоока? Само мани е с зелени очи в предавнето.
И Кремена.

# 1 718
  • Мнения: 6 623
Стратимир се е направил на интересен, но не му се е получило. Ако става въпрос за Мани, защо е русо?

# 1 719
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Не знам кого визира Стратимир, но за него имам и аз колаж, или поне текст към него - Когато имаш плочки и си мислиш, че си неотразим. 🙄

Аааааа, аз за него друго имам. Вана с вода и белина, да се поизчисти малко, че е много нечистоплътен.
И Неделчо е за там.
Ама за вътрешно избелване не знам.

# 1 720
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Ментето получава толкова поздравления, че ум да ви зайде!

# 1 721
  • Мнения: 9 700
Интересно ми е в новия епизод на Кечи и Българ дали ще го има момента, в който Неделчо в стил АнаМария си хвърли торбичката на главата, вместо в коша.

# 1 722
  • Испания
  • Мнения: 37 503





Не-Делчо се взе много на сериозно. Ще му подпалят скоро чергата, струва ми се. Само му дават игра без пъзел и е дотам.

# 1 723
  • Мнения: 42
Във ФБ има откъс от играта, където сякаш Димо бута лодката на Стоян, малко преди да сложи петото кубче.

# 1 724
  • Мнения: 1 327





Не-Делчо се взе много на сериозно. Ще му подпалят скоро чергата, струва ми се.
Кой? Само той има акъла да пали черги?

Общи условия

Активация на акаунт