💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 9 (24.10. - 31.10.2021)

  • 81 261
  • 2 013
  •   1
Отговори
# 1 725
  • London
  • Мнения: 6 732
Кого ли има предвид Стратимир?


Аз в предаването не се сещам за някой със зелени очи понастоящем.

# 1 726
  • София
  • Мнения: 5 551
Кой? Само той има акъла да пали черги?
Само и единствено Продукцията. Иначе съм съгласна с второто изречение.

# 1 727
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Ще видим. Може и да е неговата приятелка, може да е продукцията, може някой друг.

# 1 728
  • Мнения: 9 700
Морунов ако играе с Андрей и Елизабет и капитан Андрей става ... интересно кой ще го отнесе през новата седмица.

# 1 729
  • España
  • Мнения: 1 214
Червените са големи каръци , те дори самите не могат да неутрализират най-слабия си играч!!! За да си иде Мани , явно си трябва синя сила !!! 😉 Обачееее, както вървят нещата …..няма да е много скоро ….

# 1 730
  • София
  • Мнения: 5 551
Ще видим. Може и да е неговата приятелка, може да е продукцията, може някой друг.
В неговата приятелка виждам именно Продукцията, за мен са равносилни.

# 1 731
  • Мнения: 990
Браво, Стояне! Достойно представяне, в игрите беше наистина добър, а за мен имаш железни нерви! Някоя псувня и хвърлен капак на тенджера са нищо пред подигравката на продукцията с теб!

Първи сезон започнах да гледам след скандала с ризата. Тогава реших, че продукция, която е окей с подобно държание като на Веско не си заслужава да ѝ вдигам рейтинга и гледах епизодите след като са качени в тубата/вбокс, тук само четях. Миналата година ноември ковидясах и си седях у дома три седмици, от нямане какво да правя започнах да гледам по време на излъчването. Това даде възможност да започна да се включвам в темата и ми беше супер приятно да си лафим. Тази година пак заради хубавата ни тема реших да гледам по време на излъчването, но ако има четвърти сезон не мисля да го правя. Пак ще си гледам, но на запис. Дори не мога да се ядосам както трябва, изпитвам безразличие повече. Жалко за потенциала на много от играчите, а и за самия формат ...

# 1 732
  • Мнения: 10 383
Ние всъщност все още не знаем как Елизабет ще се завърне в състезанието и дали ще е част от някое племе или ще бъде някаква свободна единица.

# 1 733
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Да ви кажа: все ми е тая къде ще бъде Елизабет. Андрей да я мисли!

А иначе е добре, че поне нея я няма.

# 1 734
  • Мнения: 4 594
https://m.facebook.com/groups/2706628659373880/permalink/4594162310620496/
Димо бута кубчетата на Стоян

Последна редакция: пт, 29 окт 2021, 23:36 от yasmina

# 1 735
  • Мнения: 4 892
Е,как дадоха една лодка,тя слиза победоносно и Ралица пита,кой ще я купи.Морунов вади саби и пера и я предава на Андро.И бой по Мани и Неделчо!

# 1 736
  • Испания
  • Мнения: 37 503

1. Във формата Стоян няма кучета  😂

2. Дала си линк към корицата на формата във ФБ

# 1 737
  • Мнения: 6 277
Неделчо много ме кефи като играч, а и изобщо не е глупав. Сече му пипето, хитрува, мисли какво би се случило и как да действа. Но много дразни на моменти и особено като почне да се върти като пумпал с тези коалиции. Ту с едните, ту с другите, ама не съвсем. Хич не мога да му хвана спатиите. От началото на сезона сигурно си смени коалицията 242332 пъти. Тази негова стратегия за момента е печеливша и си заслужава да е част от обединеното племе, но да се ориентира към групичката на Морунов и да зарязва Мани. Може и да е с Мани само защото и той вижда, че продукцията си я бута. Странен човек е, но ме радва. Само не разбрах защо сега се прицели в Красима точно. Иска да разформирова другите, а Красима е най-уязвима.

# 1 738
  • София
  • Мнения: 1 891
Ама колко бързо го прежалиха Стоян,че и нова коалиция се появи Simple Smile
Аз лично имам по-малко доверие към Морунов,не му вярвам.Неделчо може и да е в схема,но поне не лъже нас,зрителите.
Каква динамика само-за 5 мин ефирно време си подредиха капитани,откриха къртицата.А вие помните ли,че там има и приключенци?
И след всички математики,разбират,че Симеон е дошъл от някъде,а Елизабет се връща на бял кон и започва война Simple Smile
Гледам снимката по-горе - май наистина и Димо е включен в играта
Аз изглежда вярвам в чудеса-гледах и бях сигурна ,че ще слушам И ето идва най-щастливият ден и ...Димо се включил .
Стояне-Сила и чест! Успех в живота!

# 1 739
  • Мнения: 6 529

Къде можем да се оплачем от продукцията? Ясно, че няма да гледаме занапред на Тупарев нагласените предавания, пълни с негови хора

Общи условия

Активация на акаунт