💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 9 (24.10. - 31.10.2021)

  • 81 262
  • 2 013
  •   1
Отговори
# 1 755
  • Мнения: 6 277
Според мен повечето (а може и всички) участници са си наясно кога излизат. Имах известни чуденки, но всъщност изглежда логично.

# 1 756
  • София
  • Мнения: 1 891
Сега гледах въпросното видео с водещия. Според мен пипна конструкцията чак след като паднаха кубовете, гледах на забавен каданс с точност за да се убедя той ли ги е бутнал.
Да,като че просто инстинктивно пипна дъската.Друг е въпросът каква му е работата да застане точно там,в такава близост.Не мисля,че е редно.

# 1 757
  • Мнения: 4 312
Днес не гледах и май няма да гледам повече, но ще ви чета 😊

Последна редакция: сб, 30 окт 2021, 00:16 от red soul

# 1 758
  • София
  • Мнения: 5 712
Сега гледах въпросното видео с водещия. Според мен пипна конструкцията чак след като паднаха кубовете, гледах на забавен каданс с точност за да се убедя той ли ги е бутнал.
Аз не съм го гледала на каданс, но въпросът е: Димо какво всъщност прави точно на това място!? Мм?

# 1 759
  • Мнения: 68
Нямам думи просто 🤦♀ Как можа Димо така да бутне Стоян?! Тая продукция има ли как да се осъди???

# 1 760
  • Мнения: 659
Радвам се, че не гледах подигравката със Стоян. Хванах последните няколко минути и си мислех да връщам. Изчетох ви обаче и се отказвам. Определено минавам при конкуренцията с ТКЗС-то. Ще ви чета само до отпадането на Аквата.
Междудругото, защо Ралица с такъв патос говореше за Симеон и че пазел тайна. Все едно той можеше да каже на някой. Отвратителни са.

# 1 761
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Моля за извинение, сега пак гледах. Да, видях този момент.

# 1 762
  • London
  • Мнения: 6 732
Сега гледах въпросното видео с водещия. Според мен пипна конструкцията чак след като паднаха кубовете, гледах на забавен каданс с точност за да се убедя той ли ги е бутнал.
Аз не съм го гледала на каданс, но въпросът е: Димо какво всъщност прави точно на това място!? Мм?
Ами засили се натам като видя, че кубовете падат....и да по инстинкт искаше да спре люлката, да я застопори. Кубовете вече бяха на земята както и Стоян. Не му е мястото там определено иначе. Но съм 99% сигурна, че окото ни лъже в тези кадри. Реално не са чак толкова глупави да ни ги изпляскат, ако е имало нещо такова.

# 1 763
  • Мнения: 10 383
Това предаване стана май поредния турски сериал.

# 1 764
  • Мнения: 6 277
Май този сезон най-непредвидими биха били само Битките на фаворитките - Мани срещу Паулина, Мани срещу Елизабет и Елизабет срещу Паулина.

# 1 765
  • Берлин
  • Мнения: 4 495
Имам предложение-дайте (ама с големи букви) реда на отпадане на участниците и победителя. То така и така игри няма, айде няма нужда да си каляваме волята с догадки и прогнози 😂😂😂

# 1 766
  • Испания
  • Мнения: 37 503
През цялото време Димо стои доста далече. Какво е това засилване...

И на ментето падаха кубчета, но до нея не се приближи, камо ли да протегне ръце.

Последна редакция: сб, 30 окт 2021, 00:52 от Не се сърди, човече

# 1 767
  • София
  • Мнения: 27 208
Абсурд е абсолютно всичко да е сценарий (от-до) и да се знае кой кога ще отпадне и пр. щуротии. Че има бутане на определени участници, нагласени битки и пр. простотии има, то е видно, но не и това.
Вие го изкарахте чак все едно гледаме Кечмания на Винс Макмеън. Уж зрелище голямо ама всичко се знае предварително и гледаме театро.
Това ако наистина е така, то Тупарев и Нова са за съд. Но не го вярвам, не е истина просто. Замислете се, за 3 г. щеше да се е разчуло отдавна. Има хора, които са готови да играят по свирката на продукцията, но и такива които не са. А Тупарев също си има големи врагове и то хора с власт и пари като него, ако имаше нещо такова отдавна да се извадили някакви компромати само и само да го разкрият и унижат него и телевизията за която работи.
Така че оставете ги тези крайни конспирации. Аз съм сред най-големите противници на екипа правещ иначе този страхотен и мой любим формат, но дори и аз няма как да повярвам в това. Не може да е вярно.

Колкото до видеото, Димо Алексиев е длъжен да даде изявление, както и Тупарев или Фродо.
Както Иван и Андрей се извиняват и разясняват редовно пред феновете си (и то за далеч по-редки и малки гафове), така и те са длъжни да отговорят пред многобройната си аудитория каква работа има Димо до дракона на Стоян и там ли му е мястото изобщо???

# 1 768
  • Мнения: 217
Съвсем ясно се вижда, че драконът на Стоян излиза от платформата и Димо инстиктивно тръгва да го задържи, за да не се удари Стоян. Гледах няколко пъти, кубчетата и Стоян са падат и Димо се одръпва без да пипне, няма конспирация тук.

# 1 769
  • София
  • Мнения: 4 429
не се вижда, Димо да докосва дракона - но защо беше там зад гърба на Стоян и наднича - не е ясно.

Общи условия

Активация на акаунт