💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 9 (24.10. - 31.10.2021)

  • 81 250
  • 2 013
  •   1
Отговори
# 30
  • España
  • Мнения: 1 200

Друго , което ми прави впечатление е, че този сезон грошовете съвсем се обезцениха …За 50/100 гроша валят предложения за предимства; имунитети; директни номинации; гласове….

Валят предложения към някои участници.
Именно на подчертаното пада акцентът ! Валят тази година предложения ( все тая към кого) , а миналата не валяха! 😉
Аз не мисля, че продукцията предварително си набелязва любимци заради “черните /сините им очи” , още повече при предварително записан формат. Вървят си по сценария и това е. Когато някой вече не им е нужен ,намират начин да го отстранят. Дразнят ме единствено очеизвадни и ненужни ( дори и за сценария ) несправедливости. За сега за мен са 2 :
1. Прекалено приятелското извеждане на Братоев мигове преди разкриването на аферата “наденицагейт”
2. Внедряването на Симеон при жълтите , след като Мартин го отстрани
Що се отнася до Мани….тя , след като бъде “изстискана “, ще си поеме по “дългия път към дома”. А Паулина , не мисля , че е любимка , а в известен смисъл волна или неволна  “жертва” на целия спектакъл ( вероятно се връзва като профил ) …сега и с козите …разиграване на модела “ Принцесата и граховото зърно” , затворени в козарника…. за сеир…

Последна редакция: нд, 24 окт 2021, 18:43 от dyvaromi

# 31
  • Мнения: 6 249
Благодаря на Смайли за новата тема и на Бенгън за статистиката! Оценявам усилията, които полагате, за да ни е интересно на всички 🙂
Гласувах за Бойците - май скоро не са били в стопанството, а и нека Мани да се занимава с козичките на Поли. Не вярвам Поли да си вземе Моли и Доли на друга територия - ако са на реката, все пак някой трябва да храни тези животни.
Вярвам, че предстои разпад на Жълтите (за жалост). Моето предложение: Красима и Андрей при Бойците, Симеон и Борис при Приключенците. Смятам също, че Елизабет ще е новият отшелник, макар и да не искам.

# 32
  • Мнения: 1 117
Не съм съгласна, че Симеон е “бутан” от продукцията. Както на всеки участник се дава втори шанс при отпадането, така бе редно и на него да му се даде. Ще е бутане вече ако загуби елиминационен дуел и отново го върнат на острова. Защото това ще е трети шанс за него.

# 33
  • Мнения: 5 441
Благодаря за темата!

# 34
  • Мнения: 1 117
Аз чак сега разбирам, че Паулина има песен с Марсо и Бобката. Scream


Значи все пак не е толкова зле като певица, щом са направили песен с нея. Двамата са доста популярни и харесвани сред младите хора. Така че браво на Поли.

# 35
  • Мнения: 9 656
Сефте ги чувам тези Simple Smile

Последна редакция: нд, 24 окт 2021, 19:11 от moonriver

# 36
  • Испания
  • Мнения: 37 503
И те известни /като гледам и "талантливи"/ колкото нея. Майко мила!

# 37
  • España
  • Мнения: 1 200
Не съм съгласна, че Симеон е “бутан” от продукцията. Както на всеки участник се дава втори шанс при отпадането, така бе редно и на него да му се даде. Ще е бутане вече ако загуби елиминационен дуел и отново го върнат на острова. Защото това ще е трети шанс за него.
Не точно на всеки …Соня и Семира така и не чуха приказката :” ….на един самотен остров…..”😉 . На Симеон статута беше по-различен още с влизането му и беше редно да си тръгне , след като Мартин му превзе територията.

# 38
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 085
Беше редно, ама нейсе. Ще си го гледаме още дълго време явно. Моите фаворити са Стоян, Морунов, Горилата и Красима от жените.

# 39
  • София
  • Мнения: 5 547
Не съм съгласна, че Симеон е “бутан” от продукцията. Както на всеки участник се дава втори шанс при отпадането, така бе редно и на него да му се даде. Ще е бутане вече ако загуби елиминационен дуел и отново го върнат на острова. Защото това ще е трети шанс за него.
Изобщо не е вярно, че на всеки се дава 2 шанс!
Не дадоха ,нито на Соня, нито на Семира.

Последна редакция: нд, 24 окт 2021, 18:02 от Миленски

# 40
  • София
  • Мнения: 5 551
Гласувах за това Шампионите да са на Стопанството, защото искам Бойците в Резиденцията, в случай, че останат три племена.
Забелязах и че Кремена има 200 гроша, интересно е дали ще получи предложения като тези на Мани...

# 41
  • Испания
  • Мнения: 37 503
За Мартин съм, но... Ако падне и го върнат в някое племе, това вече ще е трети шанс за него. Ако не падне, няма логика да се върне в някое племе, защото вече е отпаднал в елиминационна битка.

Забелязах и че Кремена има 200 гроша, интересно е дали ще получи предложения като тези на Мани...

100 от победата над Елизабет + 100 гроша от самата Елизабет. Дали ще получи предложение, една продукция знае.

На ментето предложиха предимство, а освен нея имаше, при това двойно.

# 42
  • Мнения: 5 441
Ами, не знам. Колебах се дали да сложа това "интервю" на Мани. Не виждам да е за спойлер. На мен ми попадна случайно. Може за някого да е интересно.
https://trendynews.bg/%D0%BB%D0%B8%D1%87%D0%BD%D0%BE-%D0%B8-%D0% … BZY9h8QOXcRL5DXx4

# 43
  • Мнения: 6 529
Благодаря за темата Flowers Hibiscus

Още ме е яд за Елизабет, въпреки че не ми беше любимка. Защо не й дадоха нито веднъж да си ползва грошовете?
На Непосилната за нея битка доказа, че е свръхчовек. Жал ми стана, че трябваше да отпадне така. Дано догодина спрат предаването!

# 44
  • София
  • Мнения: 1 891
АУ! Simple Smile
Благодаря на авторката и статистиката за постоянството и труда! Hearts
Ами с големи очаквания съм и много въпросителни относно идващата седмица.
Жълтите са най-малобройни на този етап.Тоест съвсем логично е да разпаднат точно тях -с или без игра.
Виждаме,че игра ще има.За да паднат те от игра,означава че е имало коварен пъзел и цар Неделчо е стопил преднината,а принц Валентин ги е довършил.
Въпросът е какво се случва,ако тази игра не завършва коварно с пъзел.Дали няма да разпаднат друго племе,но тъй като жълтите нямат име и знаме да се запазят останалите два цвята и имена.Дали все пак няма да влезе друг участник на мястото на Туджаров-има какво да се мисли.
По другата тема-Симеон е човекът на продукцията според мен.Неговото място в играта не беше справедливо спечелено.Облъчваха ни ежедневно с присъствието му.Сто пъти повториха,че неговият път ПРИКЛЮЧВА ,ако някой го отстрани,но да.За мен той не е толкова топ,защото видяхме как две момичета бяха на косъм да го победят-просто не искаха да останат.После Марти,когото смятахме за аутсайдер ,го победи.Симеон според мен получава факсове,отделно ми е неприятен чисто физически,мазен ми е ,прикрито агресивен и няма как да го харесам нивга.
Борис е другият хлъзгав и скрит,но поне се раздава и играе със сърце.Третият ,който ми е обвит в мъгла е Морунов,но и към него нямам лоши чувства.

Общи условия

Активация на акаунт