💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 9 (24.10. - 31.10.2021)

  • 81 317
  • 2 013
  •   1
Отговори
# 1 695
  • Мнения: 1 327
Играта си е игра и Мани си я спечели честно. Голям рев: няма да гледам. Ако щете, никой не ви кара на сила. "Игри на волята", не игри на бицарите. Мани има воля и го доказа. Зарадвах се искрено, че спечели. Бий и ще те уважават. Това е истината. Неприятно ми е, че връщат онова дребно, злобно създание. Бих се радвала да можеше Стоян да се върне, но уви.

# 1 696
  • Мнения: 1 117
Въпреки че бях прочела спойлера и знаех, че Стоян отпада, побеснях. Нервите ми не издържат вече, не мога да гледам как се гаврят с можещи хора, за сметка на това нахално чучело Мани. Повръща ми се от нея и от продукцията. Дъното на дъното са!
И колко удобно решиха да няма повече битки на отшелника точно след отпадането на Стоян. Смешници.
Бойците оттук насетне победа няма да видят. Жалко за Морунов, Красима и Андрей. Жал ми е за тях. Поне Стоян се спаси, ако не друго.

# 1 697
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Кого ли има предвид Стратимир?

# 1 698
  • София
  • Мнения: 27 313
Ама тя Елизабет като някакъв герой ли ще я спуснат?
Че тя победи само в една битка и то нагласена в нейна полза като релеф.

Големия герой е Мартин и на огромна разлика след него Симеон. Това са истинските отшелници.

Иначе 100% Елизабет ще играе там, където е Андрей.
Не виждам обаче занапред как ще печелят бойците.
Преди Тупарев да се светне и да нагласи игрите, за да е по-интересно, очаквам по инерция още 3 победи за приключенците. За територия и двете номинационни. Мани ще си купи имунитет или много гласове. Въпросът е Неделчо дали ще отиде при Мани и Кремена. Твърде много неизвестни. Но отново двама червени ще са на пангара.

# 1 699
  • Мнения: 6 623
Любопитна съм и няма как да не догледам този сезон. Но не смятам да захващам следващия сезон, няма да си го причиня.
Стратимир за кого говори?

# 1 700
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Не знам.

# 1 701
  • Мнения: 9 700
С Мани в отбора трудно ще вземат победа в щафетни игри.
Бойците трябва да се надяват Номинационните игри да са съставени от индивидуални дуели или на принципа последния оцелял. Иначе не ги виждам. Нищо чудно да продължат със загубите в номинационните игри и през следващата седмица. И сега е интересен въпроса какво ще продава Ралица на Женския пазар. Защото в племето ще има много пари.

# 1 702
  • Мнения: 2 395
По напред в темата четох, че Манка е споделила в нечии лайв в ИГ , че не се е подготвяла за игрите. Само няколко урока по плуване взела по настояване на продуцента 🤔
Представете си ако се беше подготвила каква хала щеше да е.
Аз лично ще погледам докато Морунов участва. Но много ме съмнява дали след войник, полицай няма и пожарникар да запишат в сметката на Манка. Направо заплаха за националната сигурност е тая.
С нетърпение чакам статистиката на Бенгън. Иска ми се да видя би ли Манка Юлиян.

# 1 703
  • София
  • Мнения: 5 551
Защото не им изнася.Къде ти по ефектно е да се появи Елизабет.А ако беше Мартин,сигурно щяха да припаднат повечето.Време беше и да се разбере,че Симеон премълчава,не че нещо ще се промени разбира се.
Щеше да е много "по-ефектно" да се завърне някой, когото не са виждали повече от месец и когото всички харесват.

Последна редакция: пт, 29 окт 2021, 22:55 от La Vikinga

# 1 704
  • София
  • Мнения: 27 313
April morning,
Манка >> Юлиян, Ваня и Тодор накуп
топа на топовете

# 1 705
  • Мнения: 6 623
Искам Мани за победител, втора да е Поли, а трета - Бети. Истински и до края ще изпитат волята ми!
Ако отшелник беше останал Мартин и сега го вкарат обратно, щеше да бъде доста по-интересно и шокиращо за останалите играчи. А не някой да го няма 5 дни и хоп - връща се. Само Андрей ще си умре от кеф.

# 1 706
  • София
  • Мнения: 5 551
Кого ли има предвид Стратимир?
Скрит текст:
Защо една голяма част от мъжете, щом ги отхвърлят, нападат по такъв ...семпъл начин? Малко изобретателност не би била излишна, в комплект със сексизма.

# 1 707
  • Мнения: 10 423
Явно Мани е с някакъв специален статут в играта и да е подготвена и да не е, все тая. Очевидно е сръчна и търпелива по азиатски и печели всяка игра, в която се изисква ловкост и търпение. Оттам нататък от продукцията се грижат тя да има специалните игри, за да побеждава, като се има предвид, че другите са по-силови играчи.

# 1 708
  • Мнения: 1 167
Кого ли има предвид Стратимир?


Простоват герой, който се чуди как най-незабелязано да си дръгне камбанките. Явно за лекари не е чувал.

# 1 709
  • Мнения: 9 700
Мани ще си купи имунитет или много гласове. Въпросът е Неделчо дали ще отиде при Мани и Кремена. Твърде много неизвестни. Но отново двама червени ще са на пангара.
Много е сложно да се прогнозира сценария.
Неделчо иска да ползва Мани и да чисти хора. Но ако не внимава, може много бързо да се окаже под ръка с Мани на номинация. Защото Андрей ще играе твърдо с Елизабет, а тя има много голям паричен ресурс. Морунов и Красима са неизвестните за мен към момента. Морунов повече го виждам с Андрей и Елизабет. А Красима - свободен електрон.

Последна редакция: пт, 29 окт 2021, 23:23 от Bengun

Общи условия

Активация на акаунт