Нещо смешно, което децата казаха - 13 тема

  • 60 802
  • 741
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 315
Ох чета темите назад и много се забавлявам с вашите мъници 🤣
Аз нямам деца, но ще ви споделя един бисер от братовчед ми, когато беше на 4-5. Гушнала съм го в мен и го люлея напред-назад, а той се залива от смях. И изведнъж казва:
- Како, ти си ми любимата играчка!
- Ама аз не съм играчка, аз съм човек 🤔
- Е, нали си играя с теб? Значи, си играчка!

# 76
  • Варна
  • Мнения: 1 948
Покрай Черния петък се сетих за стара случка. Детето:
- Моля те, мамо, купи ми го. Има го в  сезон.бг (визирайки ozone.bg).

# 77
  • Мнения: 201
Такаааа... Какъв номер ми скрои днес -отивам аз до детската кухня, поръчвам за следващия ден, отварям портмонето и вътре... Скъсана банкнота от 50лв! Една половинка при това.. Добре, че винаги имам монети за машинките..  Прибирам се -другата половина под шкафа за обувки - взел си е портмонето, скъсал си е парите (е, по братски бяха разделени за мен и за него) и си го е върнал пак в чантата.. юнака на 2,5..

# 78
  • Мнения: 39 301
Това въобще не го намирам за смешно. Двегодишно няма работа в чантата ми. В моята чанта има и лекарство, което е доста опасно за хора които нямат нужда от него. Освен това не съм милионер, за да къса пари.

# 79
  • Мнения: 35 110


* не помня писах ли го това преди
Веднъж голямото ми дете ми вика: мамо, пусни ми да гледам детско. Баба ми пуска у тях канала Найк Дюнер.
Мигам, мигам. Пък реших да питам.
- Я пак
-Найк дюнер, там дават кучетата
Превод: Nick Junnior- Paw patrol Simple Smile

# 80
  • София
  • Мнения: 18 699
Моята ме пита дали свалям маската като ям.

# 81
  • Мнения: 1 489
Имам два юнака- батко на 8 години и бебе на 6 месеца. Преди няколко дни ходихме профилактично на ехограф за вътрешните органи. Оставила съм резултата от изследванията на портмантото в коридора, защото ще ги нося на педиатърката. Прибира се баткото от училище, вижда изследванията и възкликва:
- Само не ми казвайте, че ще имам още едно братче! 🤣🤣🤣
Естествено, беше успокоен от моя страна, че това са вътрешните органи на бебчо.

# 82
  • Мнения: 39 301
Хахаха милото.
Имаше една такава снимка- голямото братче държи бебе и с една отекчена физиономия казва- ама аз исках колело.

# 83
  • София
  • Мнения: 2 566
Господинът е на 3 и половина. Взимам го от детска онзи ден и го питам какво е ял днес ( много е злояд принципно)
- Амиии ядох филии с масло и сол и… Господи, не помня!

Много в загрижен за мен. Яде шоколад и му казвам да не го яде целия, а да остави и за мен и баща му. Той оставя малко и след няколко минути : Мамо, хапни си малко шоколад!  Обича и да ми казва : Мамо, пийни си малко водичка!

Много смешно насосва мн.число. Две слони ( два слона), две джоби ( два джоба)

# 84
  • When you are not fed love on a silver spoon, you learn to lick it off knives...
  • Мнения: 3 668
Иван 3г., снощи ме запита най-дълбокомислено:
- Мамо, аз бЯл (бил) ли съм коте?
Joy

Последна редакция: пт, 26 ное 2021, 16:06 от CvEtEmOe

# 85
  • Пловдив
  • Мнения: 14 403
И щерката казваше "бял" за "бил", като беше малка. Grinning
Също и "бя" за "беше". Но това последното си е близко до акъла, не напразно в някои диалекти е "бе", а не "беше". Wink

# 86
  • Мнения: 1 391
На моя приятелка малкото братче казваше "беших" вместо "беше" .

# 87
  • Мнения: 3 229
Кой ми го изя?

# 88
  • 1444
  • Мнения: 1 058
А пък моята красавица казваше веждица вместо вещица Joy

# 89
  • Мнения: 715
Детето (на 6) гледа детски клипчета на телефона на баща си и казва: Тате, процентата ти вече я няма. Е, поне ни предупреждава, че ни е изтощил батериите.

Тръгваме си от детската градина (тогава беше на около 5) и ме пита: Мамо, ние в детската градина кокошки ли сме? Питам го защо е този въпрос. Отговор: Ами защо ни дават за следобедна закуска жито с мляко?

Общи условия

Активация на акаунт