Кое е най-странното име на дете което сте чували? 2

  • 21 397
  • 320
  •   1
Отговори
# 255
  • София
  • Мнения: 51
Не на деца, а възрастни хора от Трънския край - Саздо, Стоядин, Мика, Васан, Пантелин (дядото на мъжа ми).
А иначе по градинките доста Памели се срещат.

# 256
  • Мнения: 784
Кирекиция Peace
А някой да не е чувал за Д-р Антонио Душепеев от Бургас!

# 257
  • Мнения: 252
На мен са ми много странни Ламбо,Столетчо и Курти.А по м/у другото Столетчо е Столеткин кръстен на баба си Столетка.А пък Ламбо е дядо на Светлин(който е кръстен на дядо си????) hahaha

# 258
  • :)
  • Мнения: 337
ujas...prosto ne`am dumi  Shocked Shocked Shocked

# 259
  • Мнения: 1 446
Имам си няколко любими:

Славей Хранеников - Директор на Бюро по труда Раковски

Шерил Ричард Мантарлиева - дъщеря на един комшия, а той се казва Ричард Мантарлиев Simple Smile

И любимото ми беше, че братовчедът имаше две Ванеси в класа си.

# 260
  • Мнения: 1 446
Да допълня, оказа се че директорът е Славей Серафимов Хранеников.......

# 261
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Ксения и  Зинаида . Аз имах такива съученички във Френската. И на двете  майките им бяха рускини, сигурно са били внучки и те на Донски казаци!

Напълно нормални руски имена, щом и майките им са рускини- няма нищо странно. Странното е, котато и двамата родители са българи, а детето е Фред Виолетов например. hahaha
На мен много ми харесва името Оксана (Аксана), но не бих си кръстила детето така, въпреки, че съм половин рускиня, защото мъжът ми е Илиян.Представете си Оксана Илиянова hahaha Е не, малко мозък трябва да  има все пак човек.
Прабългарските имена са също много странни, особено по- безизвестните, но поне показват уважение и родолюбство, а като се кръщават с американски имена - в чест на какво е ?

Последна редакция: чт, 14 дек 2006, 18:15 от Джемма

# 262
Едно приятелка си кръсти детето Латифа а съчетанието е Латифа Солинева

# 263
  • Мнения: 5 577
Стринка ми е Етелка, гледам, че не се споменават само деца.

# 264
  • Мнения: 17 416
Едно приятелка си кръсти детето Латифа а съчетанието е Латифа Солинева

Е, не! Това сериозно ли? ЛАтифа не беше ли героиня от бразилски сериал? Има тема в майките за нестандартни имена, там родителки се пенят как нямало нищо смешно в съчетанието им с бг презиме и фамилия. Не е лошо да им дадеш този прекрасен пример, ако не те мързи де Mr. Green

# 265
  • Мнения: 133
В ДЕТСКАТА ГРАДИНА НА ДЕТЕТО МИ
ЧАНА ДЖОНГОВА
ЕВАНА

# 266
Давам и своя принос: В университета имах колежка Виолета(до тук-добре), едната и  сестра обаче беше Първолета, а другата Евлета. В съчетание трите звучат доста окомплектовано  Hug Имах и друга колежка - Благородна, за по-кратко всички я наричаха Родна.
Иначе познавам Трънка, Връбка и Фиданка, която е над 120 кила. 
Познавам и момиченце Вунка, кръстено на баба си Вуна, напълно реална, да не се бърка с тази от шоуто на Слави.
На моя позната внучето и е Лебед Ихтиандров Изворов.
Познавам и Костенка, кръстена на дядо си Коста.
Имам съседка Рашева, която при запознаства се представя с артистичен псевдоним Рашелини.
Сънът ми има приятелче Кени.
Сетих се и за три сестри, бяха  комшийки на баба ми - Пена, Гена и Койна.

# 267
  • Мнения: 393
Колега от университета- Куни. Звучеше странно. Но за мое учудване в САЩ има KUNI Mr. Green

# 268
  • Варна
  • Мнения: 365
Патриция- Павлина
Не ми звучи много нормално

# 269
  • Мнения: 13 512
Aлен Дениз шишков

Общи условия

Активация на акаунт