Black Friday/Черен петък – 2021 г.

  • 228 746
  • 3 777
  •   1
Отговори
# 3 750
  • София
  • Мнения: 10 334
Весела Коледа!

# 3 751
  • гр.София
  • Мнения: 1 653
Интересува ме какво прави асансьора, сложихме батерии, но само свети аз очаквах да се вдига да има звуци
Малкия имаше подобна от Кауфланд

Нашият паркинг нямаше батерии. Ръчно се движеше асансьора нагоре-надолу.

# 3 752
  • Мнения: 228
Получих на мейл код за 50% от неосъществените поръчки на Лили. Ще важи от 20.01

# 3 753
  • Г. О.
  • Мнения: 1 733
Момичета,ако някоя от вас е от Търново и има код за отстъпка, искам да помоля да се комбинираме. Ще съм много благодарна.

# 3 754
  • Пловдив
  • Мнения: 461
Някой знае ли от къде мога да си купя оригинално ренде Бьорнер?

# 3 755
  • Pazardjik
  • Мнения: 206
Проверете в Метро , там съм виждала

# 3 756
  • гр.София
  • Мнения: 1 653
Нашето ренде го взехме от магазин на Топ Шоп

# 3 757
  • Пловдив
  • Мнения: 461
Нашето ренде го взехме от магазин на Топ Шоп
Не се предлагат вече там.

# 3 758
  • Мнения: 914
Коя е темата за целогодишните намаления..😊

# 3 759
# 3 760
  • София
  • Мнения: 1 870
Видях, че има вълнения, та да кажа, че аз имам код за лили и нямам никакво намерение да го ползвам, както писах и преди. Пратих им само поздрави и сигнал до кзп.
Няколко човека, които разбраха от мен за промоцията си получиха всичко, а поръчаха часове след мен. Мерси съм им за кодовете и кривите наличности.
Не го и предоставям, нямам желание да спомагам за повече оборот.

# 3 761
  • Мнения: 1 045
И аз ще помоля за код или включване в поръчка Blush На черния петък в продължение на четири часа се опитвах да поръчам и не успях... Най- важна ми беше ел.четка за зъби.

# 3 762
  • Мнения: 20 224
Да, да, знам сега, че ще ми скочите всички. Мога поименно да изброя кои, защото следя темата
Леле, за мен това е по-плашещо от всичко друго. Сериозно следене е паднало. 🙄

# 3 763
  • Мнения: 35 180
Никога не поръчвам подаръци на ЧП. Понеже знам, че ще пия една студена вода в един момент.
Аз бих се включила в поръчка или бих ползвала код , ако някой си го предотстъпи. Сигурно догодина или няма да пускат такова намаление или ще внимават повече

# 3 764
  • София
  • Мнения: 10 334
Ако и на теб ти бяха провалили половината коледни подаръци, изпуснеш промоциите по другите сайтове и в крайна сметка, след триседмично чакане, не получиш нищо, мисля, че нямаше да си толкова категорична в "махането на ръка". В крайна сметка защо ми е техният код след 20 януари, като коледни подаръци тогава вече не ми трябват. Именните дни също ще са минали. Напълно разбирам хората, които са разочаровани от "Лили" и пускат сигнали. Аз също не получих нищо, а бях със сутрешна поръчка. Така, че преди да тръгнеш да раздаваш груби  квалификации, се постави в обувките на другия.
ПС. Явно си съвсем скорошен потребител и все още не си разбрала, че в този форум  е в разрез с правилата да правиш включвания не по темата, а коментирайки в негативен аспект други потребители.

Коледни подаръци от Лили, че и на ЧП, аз не бих си го причинила.

Аз се радвам на кода, вчера разгледах на спокойствие, има доста неща, които използваме ежедневно и смятам да пусна стабилна поръчка след НГ.

Общи условия

Активация на акаунт