Дванайсети клас(2021-2022) - Вижда му се краят - пък било то от дистанция

  • 46 734
  • 745
  •   1
Отговори
# 15
  • Русе
  • Мнения: 11 918

Аз пак да попитам... Може ли да си направим анкета за желанията за кандидатстване на наборите? Мисля, че ще е интересно да видим кои са най-популярните желания.



 Аз пак ще напиша. Ще сложа анкета, ама ми подайте поне 5 унита, с интерес от групата. За сега се сещам за 3-4 ,които сме коментирали. Например СУ,ПУ - имат различни факултети, различни специалности. Медицинските университети са в различни градове и в повечето случаи ще се кандидатства в повече от един. Изобщо се разпилява някак си и ми трябва някаква ориентировъчта форма на интерес, за да има полза

 За бал не съм чувала. Когато го питах преди месец, не знаеше нищо.Има си визия за тоалета. Ще се меся, колкото да продотвратя някои съвсем екцентрични залитания. Иначе доста от добрите фирми промениха качество и плоизводство. Подледно имах добри впечатления от Аполон-Горна Оряховица, обаче не намерих нищо рекламирано от тях на пазара. Казах му да си пита приятелите от Горна Оряховица какво е положението в момента.

Последна редакция: ср, 27 окт 2021, 13:59 от A m b e r

# 16
  • Русе
  • Мнения: 7 794
И аз на това се надявам, мисис Л. Да си промени мнението. Даже и за чалготеката. Пък ако ще да стои 5 мин. Да види, чуе...

Костюм - е, това също няма. Не иска такъв. Риза и панталон. И елече отказа. Та, ще търся из двата магазина из града. А мога да успея да го завлача и до София. Така или иначе редовно ходим до там...Или Пловдив....
Само дето не знам как ще го завлача по магазините? По-лесно май би се съгласил за албума....
Май единственото нещо дето е ясно, кой ще покани (цялото карате) и къде.

За анкетата: СУ- информатики разни.

# 17
  • София
  • Мнения: 13 204
Като каза Ели за канене на гости. Как виждате тоя масраф? Каненето на гости, роднини, места за почерпки и пр.? В деня на бала ли, в друг ли?

# 18
  • Мнения: 1 194
Аз си говоря за костюм, ама той може да реши по дънки и тениска да иде. Ама все да съм подготвена и с решение за костюм.
Нищо не мога да реша и за това къде, кога и кого точно ще събирам. Най-вероятно ще е в деня на бала, но другото избощо не ми е ясно. Имам познати, които вече са резервирали заведение... на мен все още ми е рано, ама знам ли.

Амбър, разчитах на теб да подшушнеш някой таен добър бранд, че да не се лутам Blush

За анкетата - Тракийски Университет и МУ Варна

# 19
  • Русе
  • Мнения: 7 794
В деня на бала. Малко роднини, много приятели, в едно квартално кръчме. Предложих някой от по-известните градски ресторанти/кръчми-не! Друг ден- не! Да минавало и да се свършвало. Обаче се оказа, че фотограф за събитието трябвало да резервирам още с приема му в детската градина. Само за 1 час фотосесия - от 150 до 300 лв (има шанс да се уредим), целия бал - от 400 нагоре (нямаме шанс вече, закъснели сме) )продължавам да се пляскам по челото)

Мисис Л., братовчед ми си купи страхотен костюм за бала от Виконте (срещу бившата Валентина), на разумна цена. И аз там мислех да завлача набора. И в МОЛ-а има някакъв. Гледах, че предлагат отстъпки ако цялото обличане е от тях.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 328
Лошо ми стана, като го заварих да обядва, а онлайн урокът си тече кротко по телефона на масата . Но влизаше "в час" !  А, в час е влизал и като се обърне само в леглото.  По-добре да не се вторачвам в такива подробности!

За анкетата - нейде в Холандия /иска му се..../ или СУ

# 21
  • Мнения: 1 194
Обаче се оказа, че фотограф за събитието трябвало да резервирам още с приема му в детската градина. Само за 1 час фотосесия - от 150 до 300 лв (има шанс да се уредим), целия бал - от 400 нагоре (нямаме шанс вече, закъснели сме) )продължавам да се пляскам по челото)



Аз театрално припаднах от тези цифри. Стига бе, ще отворя сега тефтерчето за приятели с фотоапарати и мерак да снимат. Все ще намеря някой...
А как ми се искаше да си спестя тази глупава еуфория около това събитие. Даже до миналата година хранех надежда, че просто ще заминат някъде и ще си създадат далеч по-смислени спомени от всичко това Confused

# 22
  • Русе
  • Мнения: 11 918

Амбър, разчитах на теб да подшушнеш някой таен добър бранд, че да не се лутам Blush

Ами не знам. Конструктори и моделиери напускат. Ишлеметата са спорадични. До преди година две, щях да прескоча до Попов - Шумен и да сме избрали и поръчали по наш избор. Обаче изпонапуснаха и се промени качеството и изборът. А и колежките се занимават с клиентите. Аз гледам много да не излизам от сянката.

  Иначе ние сме по импровизациите. Имаме доста широк кръг приятели, които дори и в последния момент да им се обадя, ще са на линия.Били са до мен от началото с детето и ще внесат настроение и подкрепа, а и са достатъчни близки със Светослав.
Скрит текст:
Дори сватбата ни навремето беше импровизация голяма.Бяхме казали по-рано само на най-близките роднини, на кръстниците и на колежката ми, с уговорката да не казват на никого. На всички останали казахме в деня на събитието и се получи прекрасен тридневен купон.

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 5 020
При нас също събират вече пари за бала.
За костюма - наборът най-вероятно ще е с нещо спортно- елегантно, панталон и риза само, не с костюм. Както той си реши, от мен парите само.
Насочил се е към СУ - софтуерно инженерство, или ТУ, пак нещо такова.

# 24
  • Русе
  • Мнения: 11 918
Сложих анкетата, която ще се вижда отгоре над темата.
Гласувах. За сега изборът е СУ - арабистика. За компюторните науки се кани се да изкара сертификат на CISCO към края на университета, за да хване евентуално 3те години валидност. За мен е разумно.

# 25
  • sofia
  • Мнения: 1 185
Не знам дали ще събираме роднини/приятели, дали ще е на същия ден. Нищо не съм измислила по въпроса.
Мисля,че с костюм ще се представи наборът. Напоследък е ужасно суетен. Не знам какво ще избере.
За анкетата  - НАТФИЗ - Монтаж в киното и телевизията.
Ядосах се, че учителката по Диалогични прочити му писала отсъствие оня ден. А той си беше в час. Не била го чула като го попитала дали е там, наборът на Лютиче ѝ казал - Не чухте ли, че Петър Ви каза, че е тук? Не била чула и хоп отсъствие. Накарах го да ѝ пише през Школо. Не искаше аз да се намесвам, но ако не му го извини, аз ще ѝ пиша. Питам го защо не ѝ писа в чата, че си там, щом не те чува. Не бил се сетил.

Последна редакция: ср, 27 окт 2021, 14:44 от мирта

# 26
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Мерси, Амбърче, за анкетата.
Най ми хареса "Нейде из Холандия" Joy

# 27
  • Русе
  • Мнения: 11 918

Най ми хареса "Нейде из Холандия" Joy
  Не е мое. Аз само изваждам вашия избор. Smiley

Рекох да питам набора за бала, за да актуализирам информацията. Не успях, хукна да ис вади шофьорска книжка. Най-важното било за момента. Има за утре презентация, домашни....  Но не, ще виси хред КАТ. Нито мога нещо да забраня, нито да накарам. Мога при добро желание от негова страна да бъда информирана. Да не съм се притеснявала за нищо, щял бил да се оправи.

# 28
  • Мнения: 838
Като каза Ели за канене на гости. Как виждате тоя масраф? Каненето на гости, роднини, места за почерпки и пр.? В деня на бала ли, в друг ли?
Не смея да планирам нищо. Миналата година беше бала на дъщеря ми. Самия бал бе преместен на 30 юни, семейния бал с роднините (и за него предварително резервиран ресторант и всичко, 2 пъти сменяхме датата) накрая се състоя септември. За сега е ясно само, че костюма ще е от 1 определена фирма и сме платили ресторант, дискотека и албум. Семеен бал със сигурност ще им, ни не в деня на бала, ще го мислим като наближи, най-много и за сина ми септември ще бъде май, както се шегувахме миналата година.

# 29
  • столицата
  • Мнения: 3 793
Амбър, ако можеш да добавиш и немскоговорящите държави в анкетата. Така и аз ще гласувам.

Общи условия

Активация на акаунт