За тези, които четат любовни романи № 40

  • 54 151
  • 751
  •   1
Отговори
# 195
  • Бургас
  • Мнения: 7 353
Не мога да си избера какво да чета и затова започвам Шен и Boston Belles Series Smiley

# 196
  • София
  • Мнения: 28 707
Някой беше похвалил това – https://www.goodreads.com/book/show/58572211-kingdom-fall
Снощи я приключих и определено се присъединявам към хвалбата.

Но поредицата е много странна. Като кликна върху Underworld Kings под заглавието и ми се отваря това – https://www.goodreads.com/series/319812-underworld-kings
От ГР ли са объркали нещо?

# 197
  • Мнения: 222
Някой беше похвалил това – https://www.goodreads.com/book/show/58572211-kingdom-fall
Снощи я приключих и определено се присъединявам към хвалбата.

Но поредицата е много странна. Като кликна върху Underworld Kings под заглавието и ми се отваря това – https://www.goodreads.com/series/319812-underworld-kings
От ГР ли са объркали нещо?
Аз, аз! Радвам се, че ти е харесала.
Не, доколкото разбрах е обща поредица от няколко автори. Даже видях, че има и една книга от Aleatha Romig в поредицата, но не съм я чела - https://www.goodreads.com/book/show/58507512-kingdom-come

# 198
  • Мнения: 704
И аз благодаря за препоръката, на мен също много ми хареса. Надявам се Абела и Анджело също да имат своя книга, определено има история между тях.  Видях, че авторката има в съавторство с Наташа Найт поредица свързана с Обществото https://www.goodreads.com/series/311746-the-society-trilogy която мисля скоро да прочета, дано да е също толкова добра.

# 199
  • Мнения: 90
Нова книжка на Лайза Клейпас от поредицата Рейвънел Simple Smile

Лейди Мерит Стърлинг, млада жена със силна воля, която управлява корабната компания на покойния си съпруг, знае, че лондонското общество си умира да я хване в скандал. Досега тя е била твърде умна, за да им осигури такъв шанс. Но тогава тя среща Киър Макрей, груб и непреклонен шотландски дестилатор на уиски, и всички нейни разумни планове отлитат като дим. Те не биха могли да бъдат по-различни, но привличането им е мощно, сурово и неустоимо.

От момента, в който Киър Макрей пристига в Лондон, той има две цели. Първо: не се влюбвай в ослепителната лейди Мерит Стърлинг. Второ: избягвай да бъдеш убит.

Засега нито едно от двете не върви добре.

Киър не знае защо някой го иска мъртъв, дока-то съдбата не разкрива тайната му връзка с едно от най-могъщите семейства в Англия. Неговият свят е разтърсен и единственият човек, на когото вярва, е Мерит. Страстта им пламва с интензивност, която Мерит никога досега не е познавала, а това я кара да копнее за нещо, което не може да получи от Киър Макрей: завинаги.

Когато опасността наближава, тя ще направи всичко, за да спаси мъжа, когото обича... дори и ако знае, че той може да е самият дявол под прикритие.

# 200
  • Мнения: 539
Нова книжка на Лайза Клейпас от поредицата Рейвънел Simple Smile

Лейди Мерит Стърлинг, млада жена със силна воля, която управлява корабната компания на покойния си съпруг, знае, че лондонското общество си умира да я хване в скандал. Досега тя е била твърде умна, за да им осигури такъв шанс. Но тогава тя среща Киър Макрей, груб и непреклонен шотландски дестилатор на уиски, и всички нейни разумни планове отлитат като дим. Те не биха могли да бъдат по-различни, но привличането им е мощно, сурово и неустоимо.

От момента, в който Киър Макрей пристига в Лондон, той има две цели. Първо: не се влюбвай в ослепителната лейди Мерит Стърлинг. Второ: избягвай да бъдеш убит.

Засега нито едно от двете не върви добре.

Киър не знае защо някой го иска мъртъв, дока-то съдбата не разкрива тайната му връзка с едно от най-могъщите семейства в Англия. Неговият свят е разтърсен и единственият човек, на когото вярва, е Мерит. Страстта им пламва с интензивност, която Мерит никога досега не е познавала, а това я кара да копнее за нещо, което не може да получи от Киър Макрей: завинаги.

Когато опасността наближава, тя ще направи всичко, за да спаси мъжа, когото обича... дори и ако знае, че той може да е самият дявол под прикритие.
Много харесвам  книгите на Лайза Клейпас.Чела съм всички книги издавани на български език от тази поредица, но не се сещам за героите от новата книга Thinking. Появиха ли се в предишни книги?

# 201
  • Бургас
  • Мнения: 7 353
Не мога да си избера какво да чета и затова започвам Шен и Boston Belles Series Smiley

Самоцитирам се, само за да кажа,че съм 160 страница на книгата за Хънтър  и се чудя защо по-рано не съм я изтеглила тази книга Simple Smile

# 202
  • София
  • Мнения: 16
След повече от месец най-накрая привърших ''Изкусителка в кадифе'' на Лорета Чейс. Мнението ми за книгата е доста противоречиво. На моменти беше изключително увлекателна, а в други просто исках да прелистя страниците. Рядко не мога да взема точна позиция относно една книга, но тази определено попада в тази категория.

# 203
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 862
Егмонт са писали на страницата си:
Цитат
Дами, видяхте ли номинациите за Goodreads awards '2021? Ще споделим гореща тайна! 🔥 Сред заглавията, които се надпреварват за „Най-добри романтични книги“, се крият част от романите, с които ще ви срещнем още през първата половина на 2022 г.❣️
Остава точно седмица до обявяването на #издателските ни #акценти, както на победителите в Goodreads awards (не e случайно съвпадениe 😈)!
🔖 9 декември, четвъртък, в 14,00 ч. планът #УО за 2022 г. ще прозвучи най-напред тук и за вас. 📚


Признавам си, че за мен са непознати авторите (с едно изключение). Бихте ли споделили впечатления, ако сте чели нещо от тях?

# 204
  • Мнения: 5 832
Не мога да си избера какво да чета и затова започвам Шен и Boston Belles Series Smiley

Самоцитирам се, само за да кажа,че съм 160 страница на книгата за Хънтър  и се чудя защо по-рано не съм я изтеглила тази книга Simple Smile
Има я на български ез.ли или я четете в оригинал?

# 205
  • Бургас
  • Мнения: 7 353
dariVale, няма я на български до колкото знам

# 206
  • Бургас
  • Мнения: 5 923
Яна, позната ти е предполагам Кристина Лорен /аз никак не съм ИМ фен, поне по-ранните произведения бяха еротика, последните са нещо като нищо/. Позната ми е още и Емили Хенри с Когато Януари срещна Август. Пише забавно и много я харесвам. Със сигурност ще купя и новата и книга. Нея обаче са я издали Ера и едва ли Егмонт имат авторката предвид.

# 207
  • Мнения: 704
Ибис пък обявиха, че ще издават книгата на Теса Бейли. Така че предполагам Кристина Лорен ще видим под логото на Егмонт отново, което много ме радва,  и много се надявам на The Ex Hex  (която отдавна чака ред на четеца ми) и Neon Gods (която също чака да й дойде реда), а пък за The Love Hypothesis имаше доста положителни ревюта, та и тя би ме зарадвала, ако я видя на български издадена.

# 208
  • Варна
  • Мнения: 2 325
Втората част от издателския план на Егмонт https://www.facebook.com/egmont.bg/videos/1238652366645485/?__xts__
  • =68.ARDytJJCYygAZcuQWGpKs-iZHdDK7w-ya5d9SJICxa90YBDgiD6lSPes5YtPUa9jl1qZJyXMC65H9jHHsMaGQ3ihVSJ_vlI7Fq-5uJt5ERBV-OftoRlsFJoqwYHiZ8cQh_oyIgieCUoceQl27q0qqS4Q96ixBUmkX9w2ieJBew5wJoOyNcdpjb4oEWidwr-QQC-ccAwdMou8EMJdlSPzSWpOGS4-n3VJSyRCQwgDaEseXfPNF4jiKhsX_nZ76tM5fDgv16BUvRBqXZJXSShcmzIIFFuMG8Dh5XUl6yqstUYbkIM37o6AOv3oOZZ6ngrT
Ще има Дженифър Л. Арментраут и Сара Дж. Маас.

# 209
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 862
Чакам другата седмица да обявят и какво ще издават от серията Уо.

Общи условия

Активация на акаунт