С първи шарени листа, сбъдна се и моята мечта ! ~бебеправене 397~

  • 31 802
  • 797
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 615
Излязоха ми резултатите,е*аси тестостерона..явно ще ставам мъж 😅 ТСХ е за сваляне почти 3 отива да става,работата е ясна.Понеделник ще търся Ендо.Поне инсулина и захарта са добре .. пфуу поне открихме някаква причина за неуспеха,да видим от тук нататък какво следва.Чакам док да ми отговори ..Това е от мен.
Хубав ден ви пожелавам момичета!🌞🍀

# 31
  • Мнения: 5 048
Благодаяр на Рейв и Уинтър за новата тема Kissing Heart
Нека се напълни с много положителни резултати!
Мери, колко добре са КЗ и И ?

# 32
  • Мнения: X
А на мен рано сутринта ми дойде цикълът. Пореден неуспешен месец. От днес съм решила да спра цигарите, трудно ще ми е, но може заради тяхх да не се получава,че пуша по кутия на ден...
Хубав ден и от мен!

# 33
  • Мнения: 2 161
А на мен рано сутринта ми дойде цикълът. Пореден неуспешен месец. От днес съм решила да спра цигарите, трудно ще ми е, но може заради тяхх да не се получава,че пуша по кутия на ден...
Хубав ден и от мен!

Съжалявам за неуспеха, но решението за спиране на цигари е чудесно! Точно сега му е момента. На мен не ми достигна воля да ги спра сама и използвах табекс. Препоръчвам го.

Мерихристова, с какви стойности ти е тестостерона?

# 34
  • Мнения: 2 615

Даже си запазих час за Понеделник за Ендо.

# 35
  • Мнения: 318
Да се запиша и яз в новата тема.
Rave, благодаря зя темичката и отделеното време.
Winter, благодаря и на теб за сърцатото орисване!

Аз точно се прибирам от поредната инжекция-този път финалната. Чакам ову вече. Стиснете ми едни палчета,моля ви,че съм много притеснена. То даже не е притеснение, ами акумулиран стрес. Безсъние. Вълнение. Умора.

Пожелавам на всички нас тази тема да се пълни все по-малко и всички ние да сбъднем мечтите е си ❤

# 36
  • Мнения: 299
Filme, wellcome back! 🍀
МериХристова, на кой ендо ще ходиш? Че аз съм в чуденка при кой да ида 😁

Последна редакция: сб, 30 окт 2021, 18:05 от Jo di

# 37
  • Мнения: 583
Благодаря на Рейв за прекрасната тема Heart Eyes
Уйнтърче, много се радвам да те видя орисница Hug
Надявам се в тази тема да се сбъднат мечтите ни! Heart

# 38
  • Мнения: 3 199
Еха, Филме, wellcome back, съзрях любим хипопотам аз и не можах да си замълча.
Белийвче, пожелавам коментарът да е съвсем скоро.

Много скорошен успех на всички, ето малко синьо от нас:

# 39
  • Мнения: 1 102
Записвам се и аз! ❤❤ Уинтърче, благодаря за орисването! 🙏🥳❤

Нека е страхотна тема, изпълнена с +++ за всички нас!

# 40
  • Мнения: 744
Одри, взимам си от синьото, че не остана, иде памперсно време! Успех и леко преминаване на това преживяване!

# 41
  • Мнения: 611
Записче и благодарности за новата темичка и орисването и от мен Hug дано е успешна поне колкото предходната Heart Eyes

# 42
  • Мнения: 681
Благодаря на Рейвчето за прекрасната тема, както и на най-вълшебната орисница - Уинтърчето Heart
Пожелавам това да е темата в която Маргото ще се похвали Flowers Four Leaf Clover
Аз не съм много активна последно време, тъй като се ваксинирахме и решихме да преустановим опитите до януари. Стискам палци на всички активно бебеправещи и ви чета, да знаете.

# 43
  • Мнения: 1 102
Момичета, при нас - ММ получи възпаление на крака … някаква инфекция - кожна. Сега ще пие лекарства, но и инжекции всеки ден. Мислите ли, че трябва да се пазим, когато сме интимни, или е окей да си правим “опити”, макар да ми е ясно, че няма да стане този месец?

# 44
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 323
Дейзи, прочетете си съставките на лекарствата и потърси инфо в нета за влиянието им върху спермата. Отделно след ковид, има шанс да няма ову, прогестеронът да не се повиши достатъчно в ЛФ и като цяло едно забременяване да не е ок. Аз бих дала пауза за този месец и да си се обичаме за кеф 😄

Общи условия

Активация на акаунт