С първи шарени листа, сбъдна се и моята мечта ! ~бебеправене 397~

  • 31 805
  • 797
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 086
Flowers BouquetНа новите - добре дошли !Flowers Bouquet
Ние тук се обичаме, уважаваме и много си помагаме !


Молим ви, представете се – на колко години сте, откъде сте, от колко време опитвате, колко дълъг е цикълът ви, кога е овулацията ви, имате ли вече деца, и всичко друго, което прецените ! Дано темата ви донесе информация, положителни емоции и приятелско рамо в трудните моменти !

Ние сме малко общество за взаимопомощ и подкрепа в пътя на бебеправенето.
Тук не е място за хвалене с положителен тест в първи пост или въпроси от типа на 'здравейте, виждате ли втора черта?'. За тази цел във форума има други теми, молим, потърсете ги.


People Baby @nabell@ People Baby anetoo. People Baby Antonelly People Baby Arven_89 People Baby Ar.emma People Baby Believe* People Baby Brandywine18 People Baby caprice People Baby Danita 14 People Baby Darling* People Baby Denki People Baby Dreamer >3 People Baby Eliz_A People Baby Fayona People Baby Frekoko People Baby Inferiya People Baby infinity7 People Baby Iv.Atanasova People Baby Gerryka People Baby Jo di People Baby Kactus People Baby k0k0s4e People Baby Lady12 People Baby Lina9152 People Baby m-angel People Baby *Make*a*wish* People Baby Mila101 People Baby Mandaria People Baby margolotta People Baby meri.d.3 People Baby Merryhristowa People Baby Misery. People Baby Miss_Independent5 People Baby nucito_86 People Baby Orhideq23 People Baby petufin People Baby Raulista People Baby rave People Baby #Reina People Baby Rochellka People Baby Rosa Linda People Baby Sisi_Sto People Baby So close People Baby Sun29 People Baby TD03 People Baby Teenmommy People Baby tinti1984 People Baby Tortelina People Baby vihrogonche People Baby Wild boys mom People Baby yoana27 People Baby yoanna789 People Baby zlatinaas People Baby Мацето People Baby Пълнолуние People Baby Трополинка People Baby


*Нека мен и теб в едно да съберем*
Когато двама души срещат се,
минава време и започват те
семейството да се увеличи с още един член,
когато кажат си ‘‘Нека мен и теб в едно да съберем !‘‘.

Мечти и надежди силно се разпалват,
някъде там двама спират да се пазят.
Дни, месеци, дори години понякога минават,
време, пари, нерви, всичко готови са да дават !

Първо откъсват част от своята душа и сърце,
докрая поръсват с любов. Да ! Те искат дете !
Трудно е, много търпение се иска,
понякога сълзи тихо ронят се, зъби се стискат.

‘‘Не се напрягайте !‘‘ – отстрани лесно е да казват.
Как, когато чакаш такъв дар, трудностите да не те смазват ?
Някъде там в един момент се случва,
теста показва две черти, а в гърлото засяда бучка.

Този път обаче напират радостни сълзи,
мъжът, когото обичаш, с дете ще дариш !
Трудностите през бременността, всичко си заслужава,
а борбата преди това не се забравя !

Но когато гушнеш малкото човече всичко избледнява,
някакси по-леко става и осъзнаваш, че вече станала си МАМА !
                                        



*Сила*
Ако днес се чувстваш унила,
ако в себе си не намираш вече сила.
Ако ти се струва вече невъзможно
или пък невероятно сложно.

Не спирай! Продължи напред,
може още утре да е твоят ред.
Бори се! Ще си заслужава,
животът рядко даром дава.

И ако имаш нужда - поплачи си,
излей каквото ти тежи.
А после на краката стъпи си
и недей повече тъжи.

Идва малкото човече,
може би дори на път е вече.
И то ще иска мама с усмивка широка,
да му показва винаги вярната посока.

И ако днес се чувстваш унила,
намери в себе си сила,
защото идва малкото човече,
сигурно дори на път е вече !
                          


Sunflower92 ^^^ Cruella56 ^^^ Jasmin. ^^^ violet4e ^^^ AA ^^^ Bubblezz

Полезни теми:
Тестове за овулация
Графики на БТ
Отчетни теми на забременелите момичета
Автоимунен тиреоидит на Хашимото
Бременна ли съм ?
Добавки и витамини
Изследване на хормони
Стойности на ЧХГ
Как се сбъдна мечтата ни да имаме дете

Старата тема
Обща отчетна тема на нашите успели момичета

Believe*: M - 09.10; O - 25.10; T - 08.11
Darling*: M - 13.10; O - 30.10; T - 13.11
Jo di: M - 25.10; O - 08.11; T - 25.11
margolotta: M - 07.10; O - 20.10; T - 04.11
meri.d.3: M - 21.10; O - 03.11; T - 17.11
rave: M - 15.10; O - 31.10; T - 15.11
Sivi: M - 16.10; O - 27.10; T - 10.11

Последна редакция: сб, 30 окт 2021, 11:14 от rave

# 1
  • Мнения: X
Хи хи, нова тема Simple Smile Благодаря, rave!

Дано започне с много + + +!!!

# 2
  • Мнения: 1 441
Мили момичета,
Ето че дойде и моят ред да орисвам! Невероятно развълнувана и щастлива искам да ви орисам всички до една да забременеете точно в тази тема 🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰🤰
Вярвайте, борете се, не се отказвайте защото чудесата се случват! Ама наистина! Колко пъти съм чела момичета да пишат че всички ще забременеем и си казвах че аз едва ли?! И не го вярвах и точно когато е най-тъмно се случва! Преди зазоряване е най-тъмно! Ще стане и аз на свой ред искам да кажа всички ще успеете и съм се убедила в това! И тази тема ме е крепила толкова пъти, толкова съм ревала, но после идват и сълзите от щастие, а те са най-хубави! За първи път в живота си плаках от щастие на двете чертички, защото ми изглеждаха толкова нереални.....
И ви пожелавам сълзи от щастие и много ама много щастие в бременни коремчета 🤰
И така смело напред към сбъдването на мечтата, тя е близо и дори вече може да се настанява във вас People Baby
Изпращам ви много щъркели, поръсвам ви с тонове прашец и от сърце желая всеки пост в темата да е с ++++ тест за бременност 🤰

# 3
  • Мнения: 1 996
Благодаря за старанието и прекрасната нова тема, Рейв Heart
Winter, многи ми е драго да те видя като орисница, пожелавам всички притеснения да останат в миналото и от тук нататък много хубави емоции! Heart
Нека тази тема се напълни с много хубави новини! Flowers Four Leaf Clover

# 4
  • Мнения: 2 466
Благодаря за новата тема и за орисването! Дано се напълни с много положителни тестове и хубави новини! Heart

Тортелина, дано всичко се развие по най- добрия начин за теб!

Тестове аз съм правила винаги след закъснение. От 3 теста съм виждала 3 положителни и си бяха наистина положителни. Сега заради Акарда докторът ме кара да пускам кръвни няколко дни преди това. Там видях отрицателен, но то беше ясно, защото бях с цистит и нищо не правихме. При последния Ц. тъкмо щях да пускам пак кръвен, но ми започна зацапване, този път 5 дни преди началото на самата М, та си го спестих. Не бих правила преди закъснение уринарни, не искам да си го причинявам.

Много хубави заглавия на теми сте измислили!

Онзи ден писах, че ме боли гърлото и взех че се влоших. Добре, че днес отидох на преглед, на зле са нещата и ми изписа антибиотик. Уж говорехме да е нещо по-щадящо, но мен си ме е страх.

# 5
  • Мнения: 1 008
Rave, благодаря ти отново за новата тема, страхотна е както винаги! Flowers Maple Leaf Flowers Jack O Lantern Flowers Fallen Leaf
Благодаря ти също и за това, че си добавила в описанието и редовете за духа на темата, тук наистина момичетата страшно много си помагат и подкрепят. Виждах го и първите 6 месеца, докато само ви четях, това беше и причината да се включа и към пишещите. Виждам го и сега след още толкова месеци със съветите и подкрепата, която съм получила от всички вас! Heart Heart Heart

Winter, благодаря ти за орисването! Nature Star Nature Sparkles Nature Star2
Толкова се радвам, че миналата тема завърши с толкова положителни тестове!
Нека с помощта на твоето орисване в тази зарадвалите ни момичета да са дори два-три пъти повече! Flowers Four Leaf Clover

# 6
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 351
Цоп в новата темичка! Много мило ми стана да се видя в бременелките, хехе. А дано този път да е до финал Heart

Рейв, отново хиляди благодарности за всеотдайността ти към темата! Heart
Winter, благодаря за чудното орисване и мога да се подпиша под емоциите, които описваш с две ръце!

Тортелинка, много съжалявам, че не се развива очаквано. Много ми се искаше заедно... Sad Следи се и при най-малкото разположение на спешен лекар, ако нямаш възможност за скорошен преглед при твоя АГ.

Ъпдейтче от мен: Пуснах кръвни за ЩЗ, ТСХ е 1.8, обаче фТ4 е скочило - 22.52, при горна 22.1. Ще се консултирам с док следващите дни дали ще пия пропицил или ще го следим изкъсо, защото четох, че е възможно да скочи от повишените естрогенни нива и после да възвърне нормални стойности.
А, да, свързах се и с човека за дистрибуцията на Клексан, надявам се да ми доставят бройки следващите дни. Дотогава ще боцкам фраксито.

# 7
  • Мнения: 2 622
Уинтърче благодаря за орисването! Много се радвам за теб!Дай боже да е така..🥰❤️
Рейв благодаря за темата и труда,който отделяш!😍
Стискам палци на всички,и дано тази темичка като предната се напълни с много ++++ 🤞🍀

Скрит текст:
Аз чакам утре да излязат резултатите,снощи не можах да спя,тази вечер пак ще е така..Що така съм под такова напрежение неее знам..Някоя с поликистоза,ако се включи с някакво успокоение ще съм много благодарна 😩
Четох много неща,и още повече се паникьосвам 🤦🤷 [spoiler\]

# 8
  • Мнения: X
Нова темичка, честита да ни е! Благодаря на Rave за старанието и на Winter за орисването! Дано темичка та да е плодотворна..
Щях да питам една съфорумка къде се изгуби, тя взе че писа, докато публикувам този пост..
Пожелавам на всички хубав уикенд и нека чудото се случи сега Simple Smile

# 9
  • Мнения: 1 441
МериХристова, не се паникьосвай за поликистозата. Имам две приятелки с естествени забременявания, като едната взимаше хапчета за тсх и за ЩЗ като цяло и въобще не обръщаше внимание на поликистозата, а другата каза че така се е родила и това не е кой знае какво. Смисъл не умаловажавам диагнозата, но не е повод да се паникьосваш, забременява се с поликистоза, въпреки че препращат и към инвитро. Просто тези приятелки не се консултираха с репродуктивен и си забременяха. Малко на принципа като се успокоиш ще стане... Пожелавам ти го Kissing Heart

# 10
  • София
  • Мнения: 11 761
запис в новата тема!

Уинтърче много се радвам че дойде и твоя ред! Леко бременене!

# 11
  • Мнения: 2 906
rave благодаря за новата тема, а на теб Winter за орисването 🤗
Този път гледам да се запиша в началото, че после едвам ви изчитам. При мен О мина и сега чакам да видя ще има ли М или няма да я има 😁
За тестването май съм правила ден-два по рано или в деня на очакваната М, когато съм правила тестове де. Все са си били с по една черта, ама е такова тръпнене и чакане да минат 5-10 минути. В някоя от предните теми споделих, че откак бебеправим цикъла ми се скъси и така отпадна като цяло чуденето дали да се тествам. Аха викам да си купя тест, че остават 2 дена и то вземе че ми дойде. Поне спестих пари от безмислени тестове 😁 Като се знам скоро ще почна да гледам календара и броя дните след О, ама да видя дали ще устискам да изчакам закъснение, ако въобще има.
Хайде момичета стискам палци тази тема да е изпълнена с плюсчета 🤗

Последна редакция: сб, 30 окт 2021, 02:09 от Sivi

# 12
  • Мнения: 2 629
Благодаря на Rave за новата тема. 😇
Не мога да опиша радостта си, момичета вярвайте! Вземете пример от нашата история. Както казва баща ми, нашето е чудо Божа работа 😇🙏.
Иска ми се да отида при Попов със снимката от ехографа и да му я покажа, че тръбите ми не са запушени. 😁

Орисвам ви от нашия вълшебен прашец

# 13
  • Мнения: 902
Хайде запис и от мен в тази така хубава, есенна тема!
Благодаря на създателката и на орисницата❤
Пожелавам на всички да излязат бременни от нея!

Аз нямам какво да ъпдейтвам.. Пети ден лежане и  конски дози прогестерон, но не се оплаквам.

# 14
  • София
  • Мнения: 2 086
Момичета, честита нова тема.
Искам да е още по-бебеносна и от предишната. People Baby Hands Pray
Убедена съм, че Уинтър ще донесе много късмет. Heart

И за пореден път - изчаквайте орисницата преди да пишете.
Понякога, поради различни причини се получава леко забавяне, но орисница винаги има.


За списъчето - до утре - на ЛС. Memo

Много памперси за всички от моята почти 11 месечна госпожица ! Nature Rainbow

Последна редакция: пт, 29 окт 2021, 17:22 от rave

Общи условия

Активация на акаунт