Режим на Пиер Дюкан - 5 част

  • 25 875
  • 407
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 337
Добро утро момичета Simple Smile

Днес има рожден ден и по случая ви черпя с по една или няколко виртуални пилешки пържоли  cook  Hug
Надявам се днес да нямам много прегрешения когато ще трябва да разрежа  smile3510

Пожелавам ви хубав ден  newsm47

# 346
  • Мнения: 2 950
Честит рожден ден, миличка!  Hug

Танита, аи то се вижда от лентичката, че ме е срам да се "хваля" с килцата си.  Embarassed Може би някой ден като ги сваля, ще се гордея, ама сега.  Embarassed

# 347
  • Мнения: 4 447
Здравейте, красавици!
Честит рожден ден, Веси!
Много щастие ти пожелавам!
Деси,  Hug
Днес ми е воден ден (луна), надявам се да си отиде 0,5 кг, дето ги трупнах по разни купони!

# 348
  • Мнения: 2 487

    Хади и тука да съ фаля.
    От вчера цяло кило съм минус. 72.400.
    Казвам си честно , че незнам колко й реално , щот почти нищо не съм ял.Малко мръвка и твай. Ако и утре е тъй , ще съм по-радостен.

    Честит рожден ден на Веси   bouquet

# 349
  • Мнения: 1 366
Оф, Веси - честитки! Здрава да си и красива  Wink Давай сеа пържолката, че умрях от глад. Ша си сменям ника на глданес  hahaha Направо не зная как правите водни дни. Аз не луннвам, а лудвам само от мисличката една.

# 350
  • Мнения: 2 487

    И аз съм тъй , Майче. Квой тва чудо? Направо им завиждам  smile3521  Тва луни , водни дни , хич не ме търси. Озверявам от глад. smile3514

# 351
  • Мнения: 4 447
Не чак толкова трудно - ако си на работа! Виж ако се падне събота или неделя - и аз не мога!
Сега се сетих да попитам - не е ли време за нова темичка и тук? Аз подсещам, ама хич ме няма по оформянето и КОГАТО ИМАТЕ ВРЕМЕ, Асса или Деси - ще сме мнооого благодарни! Hug

# 352
  • Мнения: 4 806
Време е за нова. Тази стана достатъчно голяма.
Деси да каже - ако е ограничена откъм време, мога и аз да направя нова тема.

Днес и следващите 2-3 дни съм на много стриктен ударен режим. Покрай Майчето и аз се сетих, че ми идва розов период, ама не знам кога да го чакам точно. Във всички случаи наближава. Та, ако в тези дни задържа, значи съм на минус Simple Smile

Днес започвам с яйца и пилешко.
И пак... нали е ден на християнското семейство. И кумът ни ще идва на гости. Няма да е лесно, че и без празник го посрещаме, както се полага...

Във връзка с това - честит ви празник. Или, както писах в другата тема, честит ви ПЪЛНИК   bouquet

# 353
  • да има едно лесно - на мотора
  • Мнения: 2 420
 Здравейте момичета ! Тук съм и ви чета непрекъснато ( и Рицарките, темата на Небесната .. ) ( при това тайно ) , но не мога хич да се включа...Взели са ми акъла на работа Sad ( това ревизии, проверки, справки ... #2gunfire )
Само да кажа - това със стресирането на организма май е вярно - нали ви се оплаках за спагетите с пилешко ... е след това ходих до София, ядох пица... и в петък и събота пак си бях само на протеини.
 Та днес се претеглих и - 1 кило.... Shocked Иначе си ходя сутрин на гимнастика- там май най-много се топи пустата му мас..
 Хайде - да ви е лек   и воден деня    bouquet

 Веси - много усмивки и обич !!!!   bouquet  bouquet

# 354
  • Бургас
  • Мнения: 1 472
Здравейте и от мен.
Веси, честито най вече ти желая много здраве,и много реализирани мечти и цели.
Аз вече трети ден си стоя на 74,800 но не ми пука влизам в много стари дрешки сега вече остава да започнат да ми стоят и както искам.
Иначе ми се струва че малко намалих храната и затова се позадържах но пък е възможно и да свиква организъма с новите килца.
Днес съм решила да направя луната за един ден да видя какво ще стане дано не си навредя само с него.
Браво на всички които са свалили килца все така да я карате и да ни стимулирате.

# 355
  • Мнения: 4 447
Аз вече изпих 2 литра, както съм я подкарала, до довечера с тази луна ще станат 6 литра! Голямо промиване ще е!
Мира, оздравя ли крачето?  Hug

# 356
  • Бургас
  • Мнения: 1 472
О да, Тане в събота си починах много добре и от тогава е супер даже подскачам вече.
И аз съм на лунната, ама не знам дали ще има ефект.
Танче я ми кажи ти досега имала ли си резултат независимо че си спазвала и Дюкан.
Питам че да знам дали има смисъл да я правя.
То и аз съм една два ,три дни съм на едни кг и вече мисля как да намаля още цифрите на кантарчето.Все бързам а не трябва.

# 357
  • Мнения: 4 447
Ами на мен това ми е за трети път (воден ден, който правя на лунната)! Със сигурност утре ще се събудя по-лека (все пак нищо не се яде) и мисля, че после не е проблем да се задържат, особено с нашия режим! За днес е малко късничко, но следващия път може да пробваш! Ако издържиш и не ти прималява, значи всичко е о.к., ако не  - няма да се тормозиш повече!
При мен проблема е, че като отбелязах 10 кг, толкова се зарадвах, че се отпуснах! И днес кантара паказа 87,4, което много ме ядоса и се надявам с луната всичко да си дойде на мястото!Почти се бях преборила с 86, после едни празненства, пиянства, ....
Глупава Таня! bash smile3538 bambam

# 358
  • Бургас
  • Мнения: 1 472
А Танче не ми е късно аз нищо не съм хапвала днес само водичка и кафенце, от вчера чета че от полунощ започва,до сега хич не ми се опъва гладуването ама аз съм си спец по това де.
И аз съм искала малко да си хапна извън режима ама се познавам започна ли край трудно се навивам пак,затова не си позволявам нищо и в сряда съм пак на рожден ден и то в МакДонълдс но ще издържа сигурна съм,после пък и синчето става на 4 и пак едни купони се заформят,ама си казвам тая година ще гледам ,а другата по слабичка,няма да ме е срам да си хапна и после да се обвинявам.
Та така само навивам се ама докога ще удържа,дано да е докато стана 58

# 359
  • Мнения: 900
Включвам се и аз ,макар и  в късен час...ай каква рима. Laughing.Веси да си жива здрава, много щастлива  и мерси за мръвката,беше виртуално вкусна. newsm59.Та някои хора гледам се мъчат на вода Thinking.Щом можете и ви се удава дерзайте.Аз не сам фен на никакви лунни дни. SunglassesСпоред мен загубата на тегло в този ден е "лъжливо"-не е реално.Аз целя по-скоро загуба на тлъстинки,сиреч-мазнини,а не течности.Права е РоситоК на гимнастиката отива най много мас.А мен ме гони някакъв вълчи глад,скоро и аз ще цикля явно.За загуба на кила изобщо и не смея да мечтая,нали съм и 4 ден смесен...а бе гадост Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт