Изпитани сайтове за парфюми - ноември 2021

  • 107 963
  • 1 327
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 539
Отново греда 😂, явно няма да го имам тоя White Patchouli преди малко ми се обадиха от Pretty shop да ми се извинят, че го нямало.

# 31
  • Мнения: 6 930
Благодаря за темата, Радика! 🌺

Нямам парфюмни желания, но те изникват спонтанно от днес за вчера докато пребивавам тук 😄

Имам поръчка от makeup, направена на 22-ри и със статус "изпратена" на същия ден, но изобщо не е ясно кога ще я получа, а днес е 31-ви! Получих имейл, че имат някакъв проблем с доставката с техен куриер и ще се забави, ама... утре стават 10 дни! Ми ако куриерът ви реши да емигрира в Аляска, какво правим? Така ще си отвиси поръчката? Егати несериозната история... Много дразнещо! Никога повече няма да избера доставка с makeup куриер.
Аз затова вече само със Спиди поръчвам от тях. Техния куриер едно, че отнема двойно повече, второ никога не знаеш по кое време да деня ще цъфне или кой точно ден

Последна редакция: нд, 31 окт 2021, 11:24 от tuali

# 32
  • Мнения: 3 209
И на мен ми звъннаха преди малко от Прити, че Кадифената орхидея е изчерпана 😒

# 33
  • Мнения: 872
Аз чакам с нетърпение Линтерди Интенз. Засега не са ми се обаждали да го откажат. Стискам палци. Снощи с мъжа ми се хванахме на бас (в който сама се набутах) до НГ да удържа и да не си взема парфюм и ако го спазя, на 01.01.22 ще ме чака парфюмна изненада. Има няколко, които много искам. Това са VCA Santal blanc и Bois d amande, както и няколко Byredo, FF на TF, всички отрови на Диор и тн. Предстои ми пътуване в чужбина и там се надявам да  мога да удържа на намаленията там :/

# 34
  • Мнения: 358
Благодаря за страхотната тема, Радика!
Имам набелязан TF Vanille fatale, който не знам как така пропуснах с двойните кодове в Делириум. Очаквам -40% от тях и няма да остана безразлична.

Отделно,тази година, Черен петък съвпада с рождения ми ден, та дори повод няма да си търся за да се развилнея!

Последна редакция: нд, 31 окт 2021, 11:55 от elia1

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 1 429
Аз не бих издържала два месеца без покупка на парфюм.Октомври се сдобих  даже с три с оправданието че съм рожденичка.Сега за ноември поднових мой любимец и имам още набелязани,а при тези намаления изкушенията са навсякъде.

# 36
  • Мнения: 465
Отново греда 😂, явно няма да го имам тоя White Patchouli преди малко ми се обадиха от Pretty shop да ми се извинят, че го нямало.


# 37
  • Мнения: 436
Страхотна тема, благодаря Радика Flowers Rose
Имам едно парфюмно желание и още днес ще го изпълнят AUS LIEBE ZUM DUFT.
Ако се появи ново ще го мисля:grinning: Плюс това БГ-сайтовете ни отнеха възможността да бъдем изненадани приятно с големи намаления и то най-вече на черен петък.Simple Smile
Успешни парфюмни покупки ви желая Heart

# 38
  • Мнения: 297
Благодаря за новата тема! 🌸 За черния петък чакам отстъпка в Делириум на Том Форд, за да се сдобия отново с една моя голяма парфюмна любов - Jasmin Rouge. Някъде четох, че ще го спират, така че мисля да отстрелям 100 мл.

# 39
  • Мнения: 3 095
Почти година умишлено избягвах тази тема и действително изкушенията рязко намаляха. Обаче сега с тези болести и сертификати парфюмерийните сайтове май ще бъдат единствения ми вариант да се подготвя с подаръци за празниците, още повече че при мен не е само Коледа, а и един куп рожденни/именни дни на близки хора, събрани по това време на годината.
Обаче забелязвам, че цените са се повишили. На промоциите сега цените са такива, каквито бяха преди без промоция. А уж се очаква като е по-стар едишън да му пада цената. Поне на това, което следя, де.

Последна редакция: нд, 31 окт 2021, 14:06 от GG_BG

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 5 915
Arusi, какво ще поръчаш от Aus Liebe? Аз заглеждам Moresque, но миналата година през ноември имаше 20% за техния рожден ден и май ще изчакам.

# 41
  • София
  • Мнения: 5 352
Темата е страхотна за което благодаря! Нищо не съм набелязала за Черен петък. Но ще се възползвам ако нещо наистина ме шашне.

# 42
  • Бургас
  • Мнения: 9 395
Благодаря за темата.Smile Аз със сигурност ще избухна, само да има пак примамливи предложения.Желая на всички много нови находки на хубави цени.

# 43
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 503
Благодаря за новата тема!
Имам желание да купувам, но място няма. Grinning Grinning

# 44
  • Мнения: 4 418
Благодаря за новата тема!
Имам желание да купувам, но място няма. Grinning Grinning
Ох , не отваряйки тая тема..Мъка..
Служителката от Спиди ме пита къде ги събирам
..  Сега пренасочвам към Еконт. Stuck Out Tongue Winking Eye

Общи условия

Активация на акаунт