Изпитани сайтове за парфюми - ноември 2021

  • 108 185
  • 1 327
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 1 049
Аз ще следя за оферти на Libre intense и I love Choo.
Един от двата ще ми е достатъчен да се кротна.

# 16
  • Мнения: 31 128
Благодаря за новата тема, Ради!
Искам само два парфюма, но трябва да ги пуснат много изгодно на Черен петък, а това няма как да стане, защото са в Делириум. Други всички парфюмни предложения пропускам, преситена съм. Не съм взела нищо и от Прити шоп. Не харесвам Л' Интерди Руж, ЕДП е моята версия.
Но очаквам добри намаления на гримове, там имам желания.

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 5 931
Благодаря за новата тема, Радика! Прекрасно оформена, както винаги!

Имам няколко парфюмни желания за ЧП. Надявам се отново да пуснат поне 20% на всички в Делириум.
И аз не поръчах нищо от Прити шоп, макар цените да бяха чудесни.

# 18
  • Мнения: 2 310
Благодаря за темата!
Желания винаги имам, чакам неустоими предложения.

И един въпрос от мен, тестерите  Hermes Twilly от Парфимо, с капачка ли идват?

# 19
  • Мнения: 2 816
Благодаря за новата тема Ради перфектна както винаги! Засега нямам нищо набелязано за Черен петък, но никога не е късно изкушения  дебнат отвсякъде, знае ли човек?❤🤣

# 20
  • Мнения: 3 672
Код HALLOWEEN за 10 % отстъпка в parfium.bg,

За поръчки над 100лв.

# 21
  • Мнения: 3 727
Благодаря за темата! На черен петък не очаквам да има кой знае какви оферти.Искам няколко неща, но само на добри цени!

# 22
  • Мнения: 3 408
Благодаря за новата тема! Purple Heart

Мисля да си поръчам дискавъри сетове на Masque Milano и до Черния петък да съм/сме избрали какво да поръчаме в нормален размер. Много ме привлича Lost Alice - ултра фен съм на Алиса, но съм наясно, че може да  имам гранде разочарование ако се метна ей така, също са ми интересни Russian Tea - препоръката на klodilia за този аромат не ми излиза от главата и още 5-6 аромата на марката както и сет на Ormonde Jayne и по-специално La Route de la Soie - тази къща умее да прави парфюми мисля, много харесвам Ormonde Woman, който получих подарък от либето и ми пасва много

Ще дебна за Vodka on the Rocks - този парфюм има страхотно начало, първият един час е чиста водка върху лед залята с малко Indian Tonik и за горещо лято би трябвало да е много подходящ

Днес мисля да се разходя до L Erbolario и да видя и там за нещо свежо, приятно и ненатрапчиво

Ще дебна и за добри предложения за младите мъже вкъщи, живи&здрави трябва да има подаръци за под елхата Simple Smile

И за гримове - сенки, червила, лакове

Получих си поръчка от Парфимо,според вас парфюмите оригинални ли са?
Guerlain Mon Guerlain Eau de Parfum за жени 50 ml,ами тотална греда.Ползвам парфюма дълго време,няма как .
Дали мога да го върна?
Аз имам съмнения, поръчах веднъж, аромата се различава от този в Прити Шоп и повече няма да поръчвам.

# 23
  • Мнения: 35 951
нямам желание да купувам нищо, нямам и нужда
само похвалената от ковачева смокиня на мансера бих взела, но тя не е за студените месеци и ще изчакам удобен момент в подходящото време

# 24
  • Варна
  • Мнения: 1 194
Купих няколко семпли на Амуаж от Парфимо. Доволна съм. Но нищо друго няма да купя. С тежък ковид съм.

# 25
  • Мнения: X
Благодаря за темата, Радика! 🌺

Нямам парфюмни желания, но те изникват спонтанно от днес за вчера докато пребивавам тук 😄

Имам поръчка от makeup, направена на 22-ри и със статус "изпратена" на същия ден, но изобщо не е ясно кога ще я получа, а днес е 31-ви! Получих имейл, че имат някакъв проблем с доставката с техен куриер и ще се забави, ама... утре стават 10 дни! Ми ако куриерът ви реши да емигрира в Аляска, какво правим? Така ще си отвиси поръчката? Егати несериозната история... Много дразнещо! Никога повече няма да избера доставка с makeup куриер.

# 26
  • Мнения: 7 529
Благодаря за темата !
Чакам черен петък зa vanille fatale .

# 27
  • Мнения: 4 422
Радика ,страхотна както винаги !Благодаря !
Нищо специално не искам ,май всичко си взех вече.Ама пък може и нещо да ме изкуши..

# 28
  • by the sea
  • Мнения: 628
Благодаря за новата тема Flowers Hibiscus
нищо не съм набелязала, но ще следя какви отстъпки и на какво ще има
и ще реша спонтанно дали да взема нещо, както често правя.
По-скоро ще следя заради подаръци, не толкова заради себе си, прекалих тази година и съм задоволена.

# 29
  • Мнения: 2 405
Благодаря за темата !
Чакам черен петък зa vanille fatale .

И аз благодаря за темата и също чакам този парфюм, както и въобще % отстъпка на Том Форд :=)

Общи условия

Активация на акаунт