Изпитани сайтове за парфюми - ноември 2021

  • 108 225
  • 1 327
  •   1
Отговори
# 1 035
  • Мнения: 1 429
И които не работят от 09 до 18 Wink
Мдааа, от които за съжаление май ние не сме. 🤨

# 1 036
  • Пловдив
  • Мнения: 5 935
Galeta, имаше 30% Parfumdreams, но беше за кратко. Във Flaconi е често, да, а в Parfumdreams беше веднъж само.
Macadamia, наистина май беше преди Коледа. Даже, ако не се лъжа, ти беше поръчала Seta.

# 1 037
  • Мнения: 152
Здравейте, може ли код за отстъпка на parfium.bg и читави ли са им парфюмите?

# 1 038
  • Мнения: 556
Е , браво на Елинор. Disappointed Relieved

Някой дето е купувал тестери на Серж от новите 100 мл дали би могъл да каже с коя капачка идват?

Моят тестер от Парфюми-шоп дойде със затегнат спрейър и пластмасовата капачка.
Имаше споделили информация някъде,че идват и с кръглите (топче) капачки,и спрейърът+пластмасовата капачка отделно,но може и да не са били тестери.

# 1 039
  • Мнения: 105
Здравейте, може ли код за отстъпка на parfium.bg и читави ли са им парфюмите?
Fb5 намаля с 5%, читави са.

# 1 040
  • Мнения: 244
Не мога да открия- за scarletbeauty.bg има ли активен код?
Някой питаше за този парфюм:
https://www.parfimo.bg/mancera-collection-l-or-instant-crush-eau … _campaign=product - 135 лв

# 1 041
# 1 042
  • София
  • Мнения: 4 443
Смениха му цената точно за минутка. Joy

# 1 043
  • Мнения: 3 907
В Sephora:
Cnanel CM - 50 ml/ 198 лв
N5 Premiere 197 лв.
*Редовни цени. Мисля, СМ e с около 10 лв нагоре сега, миналия месец при намалението от 20% цената беше както сега с 25. Въпреки това пак е мн добра. Сетове, каквито и да е на Chanel нямат.

Последна редакция: чт, 25 ное 2021, 22:50 от Ellinor*

# 1 044
  • Мнения: 275
Не мога да открия- за scarletbeauty.bg има ли активен код?
Някой питаше за този парфюм:
https://www.parfimo.bg/mancera-collection-l-or-instant-crush-eau … _campaign=product - 135 лв

promo15 за ScarletBeauty - 15% намаление, но хваща само при поръчки като ГОСТ.

# 1 045
  • Мнения: 2 114
Аз съм логната и при мен си отразява нормално.

# 1 046
  • Мнения: 3 451
Благодаря за помощта Simple Smile
Поръчах цветенцето от SprayParfumes, писах с молба за мостри на дамски аромати без пачули и шипри, че нямам време да раглеждам и избирам. Да видим Simple Smile

# 1 047
  • Мнения: 152
Браво на Елинор и дамата в Бизнес Парк е изключително любезна и приятна особа♡ ! Нека само се има предвид, че цените онлайн и цените в магазина на доста от ароматите са съвсем различни Simple Smile

# 1 048
  • Мнения: 2 963
Когато ви пуснат пратка от Делириум изпращат ли ви товарителница, защото дамата, която беше на работа ме увери, че пратката била пусната, а при мен нищо , нито имейл за товарителница, нито мейл от Спиди. Поръчката е от 22.11.21. До сега винаги съм си получавала пратката на следващия ден. Започва да ми писва и изобщо няма да отида да я взема дори и да се появи.

# 1 049
  • София
  • Мнения: 4 443
Не, не изпращат номер на товарителница.

Общи условия

Активация на акаунт