Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през ноември

  • 74 103
  • 2 570
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 12 129
Аз не моА прескачам нищичко. Нали мятам рецепти в първия пост.

А добЮтро! Един главобол ме е натиснал от сутринта. МУ не може да си пусне презентацията в Meet, голяма драма, а аз съм вече на работа и немог помогна дистанционно. Такива ми ти работи в ранна ранина.

# 121
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
Ама директно ви прескочих постовете с манджи. Вещици нИедни! 🤗  Аз точно закусих и сЯ пак за кльопачка мисля заради вас

А добро утро!



а добрЮтро!
няма да те питам как си спала до сега. минавам направо на разбора на кафето. нещо като "какво е искал да каже аФтора":
махаме канелата - тя е за критическата, а ние не сме;
махаме звездовидния анасон, щото... нали... да подскажа - анасон значи мастика. та да не ни потегли в неправилна посока от рано сабахлем.
махаме малката кръгла сладка, дето се маскира на ореховка, но не е! тия са с някакъв аромат на арсеник и стари дантели, с ударение на Тантелите.
махаме и бишкотите - сухи са, и са сладки и тесто, а това се трупа на продължението на гърба.
 и какво остава?  чисто кафе! точно това пих днес.
Simple Smile Simple Smile Simple Smile Благоадаря. уцели ме. Simple Smile

днес имам тройно критичен ден. той продължава от вчера и ще се засили до края на тази и през цялата следваща седмица. не знам дали сте гледали Астерикс и Обеликс във филмчето за дванайсетте подвига.
най-страшния беше да преборят римската бюрокрация. подозирам, че ще ги подмина като пътен знак следващата седмица. Simple Smile
ще докладвам. Simple Smile

# 122
  • Мнения: 18 470
Панде, много благодаря за препоръките!

Очертават се тегави дни на работа. И голямата ме притеснява не само здравословно. Вчера доста поговорихме, което не ме успокои изобщо. Единственото хубаво е, че не се притеснява да разговаря с нас по доста чувствителни теми. Но в главата ѝ е пълна каша.

# 123
  • Мнения: X
Единственото хубаво е, че не се притеснява да разговаря с нас по доста чувствителни теми. Но в главата ѝ е пълна каша.
Същата работа...пффффффф...

# 124
  • Пловдив
  • Мнения: 40 778
Ами нали оправданието е...пуберитет Head Band

Уиш, ма твойта красавица не е ли веч извън тия години? Т.е да е поумняла Simple Smile

# 125
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
Единственото хубаво е, че не се притеснява да разговаря с нас по доста чувствителни теми. Но в главата ѝ е пълна каша.
Същата работа...пффффффф...

бррррр, не ами.... Sad

всичко знае, всичко разбира най-добре... и акъл може да дава.
а като го попиташ нещо е такава аЦка микстура от нАука, конспирациЙ, блогъри, влогъри и туба, че свят ми се завива.
обещала съм му, че само още веднъж да започне изречение с "видах в тубата..., чух в един в(б)лог..." ще се кача на стола и ще го нашамаря.
Wink вече започва изреченията със "разбрах, че..."
и пак същите простотии.

# 126
  • Мнения: 18 470
Мисте, не е само пубертет, въпреки че е усложняващ фактор. Добри хубаво го е обяснила, въпреки че при нас е в различно направление. Но е повлияно пак от яка пропаганда. Това затваряне вкъщи толкова им е изкривило реалната представа за света и е повлияло върху начина на мислене, че изведнъж се чудиш кой стои пред теб и как по дяволите да го върнеш на земята.

# 127
  • София
  • Мнения: 13 694
А може би те трябва да се формират по техен си начин. И ние живеем в Интернет от поне 15 години. Няма как да искаме от тях да са като нас или като родителите ни. Всичко е променено. Не е ясно за добро или зло, но е факт, че сега си говорим за поръчки на почти всичко онлайн, преди пандемията се пътуваше спокойно и то евтино, телефоните ни са като компютри, достъп до информация има.
Попи, не знам какъв е проблемът на девойката, но повечето минават през някаква криза. И при нас беше така. Вярвам и при родителите ни. Просто проблемите са в друго измерение.
Нямам съвет. Просто си мисля, че е много важно да се научат да отсяват информация и да са спокойни да взимат решения, дори и грешни.

# 128
  • Пловдив
  • Мнения: 40 778
Хм...начи не-ща да разбирам за кво точно иде реч тогава...

# 129
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
значи никога няма да разбереш, че всъщност американците са обърнали хода на втората световна война и само благодарение на тяхното героично дебаркиране Хитлер е сразен.
и ако си мислиш, че е обратното, то е защото си живяла в комунистическа страна и мозъкът ти е промит от про-съветска пропаганда.
хак да ти е! Wink

# 130
  • France
  • Мнения: 12 570
ДобрЮтро, общество. Как сте, как спахте? При нас всичко беше тишина и спокойствие до 4:30. От тогава до сега е .... ох, не съм създадена за толкова ранен живот.
Добри, пожелавам ти късмет с формуляр а38 Stuck Out Tongue Winking Eye Толкова добре разбирам какво говориш.
Вчера откраднах време за 2 епизода от sex éducation. Малко се стреснах с 2 момчета какво ме чака Tired Face Ако мога да ви успокоя, всички тийнове минават през един... как да го кажа... мистичен период. В търсене на себе си и други авторитети освен татко и мама. Номера е да им се каже да не вярват на всичко, защото не всичко, което хвърчи се яде.

# 131
  • Пловдив
  • Мнения: 40 778
Да ми е, да...горките ни деца! Това ше кажа в заключение и...още помня думите на баба..."ние, казва, видяхме и хубаво и лошо, а вие само лошо" Expressionless

# 132
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
има и хубаво. всяка сутрин го вижда, когато вляза да ги събудя. Wink
всички сте прави. те са в море от информация, а то, за съжаление не е до колене.
давят се от факти и "факти", но сами не могат да ги  разграничат, а  пубертета не им дава нито да мислят, нито да слушат.

ще им мине. Simple Smile

# 133
  • Мнения: X
Уиш, ма твойта красавица не е ли веч извън тия години? Т.е да е поумняла Simple Smile
На 15 колко да е поумняла? Мечтиииии...

# 134
  • Германия
  • Мнения: 1 026
Добро утро общество,
аз днес съм на 95% пушка.

Гледам подхванали сте темата за тийнейджърите, аз се надявам синът скоро да излезе от този период, че си е брало лайката.
Ето ви едно четиво аз тийнейджърите, ако ви се чете. Не помня само от тук ли го намерих или ми изкочи от друго място

Общи условия

Активация на акаунт