Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през ноември

  • 74 231
  • 2 570
  •   1
Отговори
# 1 290
  • sf
  • Мнения: 10 210
Жаки, супер!
Има тема Любители на кучета.

# 1 291
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 256
Скрит текст:
Ох, вий сте лесни, аз на къв огън съм… След повече от година обмисляне и отлагане с надежда да се размине, утре отиваме за нов член на семейството- кученце пудел.
Не съм мигнала, страх ме е, как ще се справя, какво ще е, как ще го научим на всичко.
Ми аз за децата не съм се тревожила толкова бе😅🤪😱😱😱
Жаки е в еуфория подскача като на пружинка.
Но отговорността ще е изцяло моя. ММ беше против и каза да не го занимавам 😅
Дано е някое кротко, че ако е беладжия жална ми майка…

Не мога с търсачката да открия има ли за тази порода тема. Аз толова четох… ма кел файда, то ще си е с характер.

има обща https://www.bg-mamma.com/?topic=1382522

да си паснете.  Simple Smile

# 1 292
  • Мнения: 18 628
Жаки, и ти ли се предаде? Joy

Не знам дали има специална тема за пуделите, но можеш да пишеш в общата за кучове - https://m.bg-mamma.com/?topic=1382522 . На първа страница е събрана доста полезна информация. Препоръчвам ти ето този пич за първи уроци и изобщо първите дни с бебето - https://youtube.com/playlist?list=PLMssKIjsDxXn4F0FKo3b_mLVcLwxN5d4O .

# 1 293
  • Мнения: 7 366
Ехаа, Жаки, голяма веселба ще настане у дома Simple Smile
Много студено навън, окапаха ми и ушите, и ноктите (по Ени Simple Smile), та набързо се прибрах.

Добри, би трябвало да е поименно и да не излизат два + теста на един и същи човек. Вероятно системата отчита нов резултат за същия човек след 14 дни, т.е. след като изтече карантината. При колега на МУ се получи така. Миналата година им искаха отрицателен тест, за да се върнат на работа след боледуване. Човекът изкара 14 дни карантина, направи си нов тест, отново излезе положителен и пак стоя още 14 дни в карантина.
Весе, МУ миналата година също имаше първо отрицателен ПСР на 2-3 ден след първи симптоми. Още на следващия ден светна положителен на антигенен тест. След това на следващия ден вече и ПСР даде + резултат.

# 1 294
  • Sofia
  • Мнения: 1 715
Ули, успокоиха се. Имам толкова други неща здравословни да мисля и оправям, че ковид-а ще ми се стори малка ваканция. Не че го пренебрегвам, напротив, даже сега допълнителни изследвания ще правя, заради него. Но онова ми виси на врата и току ми опъва, да не взема да забравя случайно.
Деми, много се радвам, че ще дадете глас. Просто трябва да има промяна, вярвам, че ще се случи и вярвам, че ние държим съдбата си.
Жаки, ще го обикнете от първия миг, ще видиш. Още като ме "орачиха", казах вкъщи, че домашен любимец ще имаме. Отне ми почти две години в обработката на ММ, защото той беше против куче да гледаме в апартамент. Сега не мога да си представя живота без черния рошльо. А вечерта преди да го вземем не спах, толкова притеснения дали ще се справим имах. После се оказа, че и ММ не спал и той зор имал, дали ще сме добри стопани.

Последна редакция: нд, 14 ное 2021, 16:22 от Child of June

# 1 295
  • Мнения: 13 028
Попи, помагай кат по веща че ще се метна от килима😅😅😅 А, аз па нямам килим.
Казвам ви така ме е страх, аз с бебета си знаех кво да правя, а с куче грам не! Никога не съм имала! Като го донеса какво ще правим един Бог знае. Той е на 4 месеца пишкал само навън… ами ако яде мебели или кабели, не знам… Как ще го науча, отивам да гледам видеа😅👻
Бащата е сърдит. Дано му мине скоро и да не ми излезе през носа, слабостта която проявих.
Не ми издържа сърцето да събира охлюви и калинки за домашни любимци. Ако тръгнем да пътуваме няма на кой да го оставя, не знам как ще  се справя. От зор ми дойде снищи 2 дни по- рано! Пак не усетих, нямах болки, не съм яла, кат змей пу пу, тоя Витекс чуден! Ма чак на 3 месец май видях файда и на дъщеря ми и на приятелката ми избърза по 2-3-4 дни този месец.

Утре ще ви покажа Макси😻❤

# 1 296
  • Мнения: 2 268
Жаки, щом пишка навън, значи най-трудното е научено Simple Smile
А, като пътувате, в краен случай има хотели за кучета, ако не го взимате с вас. Направете му европейски паспорт, ако е с обикновен.

Джун и Веселинкова звучат добре, много се радвам.

При мен бъбречна криза и лежане цял ден.

# 1 297
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 899
Жаки, заради нашия пътуваме с колата. Голям е и не може да пътува в кабината на самолета, а не искам да го упоявам и да го превозваме в багажното. Ангажимент си е, обаче пък толкова любов и радост дава.
В началото ще ви е трудно, докато свикне с дома и вас, с правилата, които ще наложите. После е лесно.

Скрит текст:

Виртуално черпя Simple Smile

# 1 298
  • Мнения: 6 326
Ох,Жаки,дано не се окаже,че си вкара таралеж в гащите.Вярвам,че малката ще лети от щастие,но на теб Д да ти е здраво.Поне ще го водиш по разходки-преходи с теб 😁.

# 1 299
  • Мнения: 12 122
Ахой, обществото! ❤
Крива, та крива съм. Толкова ми е сдухано.
Гласувах и аз.  Всички трябва. Много ниска е избирателната активност, а в Турция гласуват ли  гласуват. Български не говорят, но гласуват. 😡  Съгласна с Юнчето.
Днес го ударих на мързел. Направих само една топла салата от цвекло, сега ще сложа една супа в кукъра и туй ще е.
Ваичка,  бързо да минава!
Жаки, предаде се значи. Няма лошо. Толкова обич дават, но и Ренко е права.

# 1 300
  • Мнения: 13 028
Ох, закълнете се да ми помагате! Клетва с палец! 😅😻
Бащата се прави че бе му пука но надзърта в снимките. С едно оЧО😂
Попи, аз занеш че с руския съм по- силна и мн тяхни клипчета гледах. Викат че са мн умни пуделчетата и че много обичат деца. Няма проблем за астмата и за никакви алергии.
Нашият е сърбин😅😅🤪🤪 Майката в рускиня, какат вика само не слуша Миле Китич че не знам😅😅😅 Жената в българка живее между София и Белград, но ги гледа майка и и му говореше на сръбски - де ти е друго око бре му вика😅😅🤪
Здравичко е има всички документи, другито късмет.

Ренко, знам аз бе:((( Ма майчино сърце - предаде се! Тва е упорито и нахално кат баща си, душата ми извади.
Иначе Макси бая шебек е 😅 Ся като го емна ще го стопя👻 У нас само той ли ще е дебел 😍
Бил лаком все гладен, и се вдигал на задни лапички да проси😍
Обяснвах им досега че не му се дава висчко.
Яйца, авокадо, кайсия не можело, и още нещо беше. Всичко ми е каша…

# 1 301
  • Мнения: 2 170
Олее, Ваичка, бъбречна криза в неделя...настръхвам. Бързо да се оправяш Hug
Весето и Джун и на мен ми звучат по-добре. На финала сте, стискам всичко да приключи и да го забравяте.
Сиросче и на теб голямо гуш.
Жаки, настройвай се, че ще имаш куче, само твое куче Simple Smile Казвам го от опит. Халапеньо искаше далматинец, но го получих аз, с всичките грижи, бели и любов.И още в началото поставяй граници, аз не успях и оставих четириногото да ми се качва на главата, буквално. Не можеше да диша без мен, отваряше си вратите сам и ме намираше в работата, или съм на гости през три улици и хайванът ме открива в чуждата къща и скимти...След години любов дойде най-страшната раздяла. И вече не искам да чуя за домашен любимец. Не мога да си причиня болката отново.
Цял ден съм по пижами. Облякох се само, да отида до аптеката и пак скочих в пижамата. Отново ме боли гърлото и ми тече носа. Аман бе, преди седмица го играх тоя филм...

# 1 302
  • Sofia
  • Мнения: 1 715
Ваичка, дано те отпусне скоро. Не съм имала, но от близки знам, че е голяма болка. Hug
Сиросче, сподели за топлата салата. Толкова да обичам кореноплодни, а каквото направя, изхвърлям после. Никой вкъщи не яде, а уж желание имат. Паниран карфиол се мъчих да направя, никой не го иска. Мек бил.
Карамелче, стопирай с нещо. Преди ковида като усещам, че се разболявам пиех парацетамол три пъти на ден или от разтворимите прахчета пак с парацетамол. Успявах да пресека в повечето случаи.
Ей го хайванчето любимо, издебна ме, че не гледам и ми погна пак чехлата. Едва му извадих от устата парчето, дето е откъснал. Че и ми се кара. И като приключихме караницата, като талпа падна и заспа.
Жаки, нашият още не излиза, че няма трета ваксина. Научи се и ходи предимно на пелените, но има и фалове, а понякога и на пук го прави. Абе човек си е той, ама в друга форма.

Последна редакция: нд, 14 ное 2021, 17:08 от Child of June

# 1 303
  • София
  • Мнения: 18 752
Как сте и пирцеси?
Изпуснах ви, гласувах, Витоша, мм ме изкъпа и готвя.
Отслабнала съм 😔

# 1 304
  • Мнения: 1 647
Кара миа, твоето тяло вече ти показва в прав текст, че е време да си седнеш на изящното Д и да се кротнеш. То и Съдбата се е опитала да ти го покаже, като е запокитила върху тебе онези плоскости, ама ти - НЕ!
Айде сега да гушкаш Гъзглавницата и вместо във фустани да се издокарваш в пижами! Stuck Out Tongue Winking Eye

Общи условия

Активация на акаунт