Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през ноември

  • 74 310
  • 2 570
  •   1
Отговори
# 1 980
  • Мнения: 5 803
Мид,Лоли,Сън ,Фил ,🤗 бързо да оздравяват болните 🍀! Сърцето ми се къса като гледам болно детенце!
Веси, как си?
Кротева защо така ни изостави? Не се сбогува дори, просто изчезна!
Моят коледен подарък пристигна! Ще гледам да му се нарадвам,че ще е и подарък за рожден ден,и за имен ден и изобщо за всички празници догодина 😜

Последна редакция: чт, 25 ное 2021, 08:21 от Sissy

# 1 981
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 144
Сън, ти имаше ли ваксина?
Не.

# 1 982
  • Мнения: 12 354
Сисунче, честит!
Аз пък току що си поръчах нов. Стария ми къса нервите отдавна.

# 1 983
  • Пловдив
  • Мнения: 41 015
Сиросче, аз доде ти честитя четеца, ти лап топ поръча Smiley  Да не си ударила джакпота и да си мълчиш, а? Wink

# 1 984
  • Мнения: 12 354
Не съм пустото. Ако бях, вече да съм стегнала куфарите и да съм се пръждосала от тук. Този е за работа, шефът плаща Stuck Out Tongue Closed Eyes

# 1 985
  • Мнения: 14 847
Честити ви покупки! Да служат вярно. За четеца завидях благородно. 🥰
Много болнички гледам... 🥺 Стискам палци да се размине леко и при малки и при големи.
За антителата-ако ви е нужен сертификат,отивайте за втори тест. Аз за сега не съм правила,а ми е любопитно.

# 1 986
  • Somewhere in the World
  • Мнения: leet
Ооо момичета, да оздравявате и най-вече болните дечица Hug
Сис, честит ти подарък - само хубави и позитивни неща да четеш и пишеш на него и най-вече успе;но завършване на курса!
И на Сиросчето честит четец - мноого хубави книжки да четеш.
Чета ви ма все не ми се пишеше, отново ми е смрацъфръцено едно никакво, пфууу ще му се незнае и черната серия, толкова ме обърка емоционално всичко и направо се задъхвам покрай тези новини....и тъкмо ММ влезе в правия път, пу-пу, сега пък майка ми ме държи в напрежение.Е кажете как да накараш някой, който се е предал и тотално отпуснал да се вземе в ръце??? И синът ми и мм са на мнение, че аз я гледам като дете и тя се подиграва с мен, ама като не се справя с елементарни неща как да не я мисля и да я оставя? Друг е въпроса, че брат ми няма хал-хабер какво се случва с нея, а аз като му говоря, той ми сменя темата и ставам лоша! Еми лоша съм!

# 1 987
  • Мнения: 5 776
Всички болнички леко и бързо да минават през това!

Сис, с удоволствие и успех да си го ползваш! Аз дерзая със следващия модул, но бавно.
Сирос, честито, да си ги ползваш със здраве и двете, особено Кирето!

Аз нямам нищо против различно ориентирани, шарени, с пера в дупетата, татуирани или кой каквото там си иска. Стига да са щастливи с избора си. Да кажем, че след нещо, което преживях преди време, скрих всичкото си сочене с пръст и съдене на други завинаги.

Иначе и моята скапана серия продължава, да видим докога. Замислила съм мъничко бягство по празниците ако бившия вземе децата за коледа. Дано да стане, че да заредя батериите малко. Наистина имам нужда да съм в невраждебна атмосфера поне за 2-3 дена.

# 1 988
  • Мнения: 12 354
Скан, можеше да направим едно виждане по Коледа, ама доктор Стойчо ни изненада, като сложи тихомълком Гърция в червена зона. Смешник не, ами не знам, как да го нареча това говедо.

# 1 989
  • Мнения: 18 715
Божкеее, Гърция ако е в червената зона, България трябва да я изселят от Земята. Не знаех, само си мечтая за един уикенд за риболов.

# 1 990
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 361
от кого зависи бутането в червени зелени и т.н. зони?
чудя се дали няма да ни порежат за излизанията, а са ни важни. Sad Sad Sad

Последна редакция: ср, 24 ное 2021, 18:46 от st. Dobri

# 1 991
  • Мнения: 11 005
О, стойчо сложи бая държави в червената зона.
То и сертификатите вече важат в Европа само след бустер май.
Определено всички искат да утежнят пътуването по празниците, което донякъде е разбираемо, ама донякъде.

Честит лаптоп, вярно да ти служи, Сиси.

# 1 992
  • Мнения: 6 349
Е как след бустер само 😳.Ми ако не са минали нужните месеци за поставянето му?Не че съм се заслила да пътувам навън,но това ми звучи нелогично.

# 1 993
  • Мнения: 11 005
Е как след бустер само 😳.Ми ако не са минали нужните месеци за поставянето му?Не че съм се заслила да пътувам навън,но това ми звучи нелогично.
Отказвам да прочета статиите, но ми се мяркат такива заглавия в последните дни.
Жертвах се Simple Smile ЕК го предлага и ще го приема, ама не пише откога.

# 1 994
  • Мнения: 12 354
Околните на нас държави, а и още доста други. Думи нямам, да го наредя това недоразумение.

Попи, преди два три дни пусна новата заповед, че то тук нали цъфнахме. Одеве  при Цветанка каза, че има индикации различни държави, да не ни искат. Това още повече ме притеснява. Ще си стоим в гетото на Европа.

Общи условия

Активация на акаунт