Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през ноември

  • 74 156
  • 2 570
  •   1
Отговори
# 2 250
  • Мнения: 5 725
Отдавна го казвам ,ама никой не ме слуша 😂🤣

# 2 251
  • Мнения: 14 804
Ей какво сте се сдухали всички! Я горе главите,нищо,че са празни. 😁 Гушкам ви! Сирос,Кло,Джун,бъръльо,Уми и всички с болежки,физически или душевни. 🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗🤗
И мен ме дразни МУ,ще яде тиганЯ накрая. 😁

Последна редакция: сб, 27 ное 2021, 18:33 от Anyyyone

# 2 252
  • Мнения: 7 274
Сиросче, силно гуш Hug
Смърцафърцано ми е на мен, ама гледам да се занимавам с нещо, да не мисля много-много.
Много ми е студено вчера и днес, навлякла съм се с полар и отгоре елек. Една бърза обиколка за продухване на празната глава сигурно ще ми се отрази добре, обаче хич не ми се мръдва навън.
Сварих си шункоподобието, подредих малко гардероба и седнах да пия кафе. Сега хич не ми се ще да се надигна, ама ставам да разбъркам тесто. Ще си лекувам смърцафърца с шоколад.
МУ отговаря за вечерята, ще пече пиле.

Кло, дано инжекциите бързо облекчат болката.
Нарцисчетата на Сис ме усмихнаха, много мил жест.
Уми да докладва после за сладкото. Само веднъж съм опитвала, купих си преди години от една леля в мелнишко село. Не беше нещо уау, де.

# 2 253
  • Пловдив
  • Мнения: 40 818
Гуш пращам! Kissing Heart

# 2 254
  • София
  • Мнения: 10 342
Аз сладко от портокали, някакво джиджено, за първи път ядох по френско, ама много хубаво беше. Едно с лека горчива нотка, баш както си трябва. После купувах готови сладка, не са същите. Тепърва трябва да обядваме, после да спим, после малко селфкеър с маски, душчета и мазила, коси, после елхата.

# 2 255
  • France
  • Мнения: 12 755
Ох, милата Кло, да се оправяш.
Сирос, гуш.

Моето ОИ стана историческо. Никога не съм живяла в такава кочина. А не спирам!

# 2 256
  • Мнения: 2 804
Мид, бързо да му минава на малчо! Всички други болни също бързо да се поправят!
Днес го раздавам полулежерно, пуснах една пералня, все пак трябва да ми изсъхнат новите роклета. То всъщност едното е по-скоро сукман, щото е без ръкави, но нейсе.
Захванах се с разчистването на едни буркани, но бързо губя ентусиазъм.
Ако си налея чаша вино, бурканите съвсем ще ме загубят.
Ако от мързел се умиргаше, първа щях да съм, знаете че на Мързела ника е за заблуда.

# 2 257
  • София
  • Мнения: 10 342
Аз изпих половин корона и все едно съм джаснала три водки.  Хич ме няма с бирата, значи, липса на практика.

# 2 258
  • Мнения: 1 493
Кво му става на телефона... както "мажа" из темите и замръзва.... ни напред, ни назад! Трябва да рефрешвам!
Днес дойде официално отговор от телеМор, че няма грешка в отчитането, а грешката е моя! Аз съм изпратила 20 броя есемеси на секс чат😀😀😀! Как стават тия работи, когато в часовия диапазон на пращане на съобщенията, аз не съм пипала телефон!! Написах им едно любезно любовно писмо, което ще изпратя в КЗП и ако трябва на прокуратурата! Много ме вбесиха! И имат наглостта да ми звънят с оферти, пратих ги с направление - на майната им!
БЯСНА съм! Ша си налея!

Последна редакция: сб, 27 ное 2021, 19:37 от Veselina Ivanova 610776

# 2 259
  • sf
  • Мнения: 10 180
И при мен замръзва форума. Май не е от телефоните ни.
Дремах досега, нищо не свърших днес. Но пък всичко може да се свърши и утре. 😆
Ще разходя кучо да си проветря главата и ще метна две пици от Лидл във фурната. Имам винце и мач довечера.

# 2 260
  • Германия
  • Мнения: 1 026
Наспах се и съм бяла и добра.
Не са ви проблем телефоните, рекламите във форума са проблема. В Администраторската редовно изревава някой.

Панди, АЦЦ то е много добро за влажна кашлица, помага за отхрачването, но не се дава вечер. Може да се стигне до задавяне през ноща, не помня къде го бях чела.

Някой ми открадна снега, от вчера се опитва да вали, повали половин час и спре и не иска да се задържи. А уж съм на север и в планинси район. Ще видим каква зима ще имаме

# 2 261
  • Мнения: 14 804
Нищо не замръзва при мен.
Със Синеочка правихме някакви сладки от коледната тема. 🥰 Много са хубави!

Последна редакция: сб, 27 ное 2021, 20:13 от Anyyyone

# 2 262
  • Пловдив
  • Мнения: 40 818
Аууу, Ени..искам и сладките и шеф готвача Kissing Heart

# 2 263
  • Мнения: 276
Минах на верев, болничките майки и деца да оздравяват бързо! Ениии,това са любимите ми балеринки (така ги знам), очаквай гости 😄. Много сладка помощничка. Цените са отвратителни в хранителните магазини, всеки път като хвърля столевка, си викам,  ай отидоха ми още едни ботуши.

# 2 264
  • Мнения: 1 493
Ени, ще изям бузките и шапката на шеф готвачката! ♥️♥️♥️Ако си ми наблизо, отдавна да съм дошла на гости! 😀
За АЦЦ знам от бившето си джипи в Габрово, че не е препоръчително да се взема, защото много втечнява секрета, който се стича в дълбините на дроба и прави още по големи поражения! Затова и не го вземам! С чайовете от мащерка и подбел, подсладени с мед има в пъти по голям ефект! Препоръчвам за влажна кашлица!
Пийвам греяна ракийца, услажда ми сЪ! 😀Наздраве, Хубавелки, живи и здрави да сте!

Общи условия

Активация на акаунт