Да се ОПЛАЧЕМ, да го обсъдим, да намерим подкрепа... през ноември

  • 74 093
  • 2 570
  •   1
Отговори
# 2 265
  • София
  • Мнения: 9 546
Прозорецът в кухнята вече е чист. Позволявам да вали дъжд само от страната на другите стаи, че техните прозорци още не съм мила. Чакам друго пернато да ми даде начална скорост. Добре действа. 😆

Тези подробности за АЦЦ не ги знаех. Благодаря , че ми казахте! 🤗

Ени, и готвачката, и сладките са супер! 😍

# 2 266
  • Мнения: 2 779
Оооо, корекомки! Обожавам ги, бързо стават, доста бройки излизат от една доза, много са вкусни, минусът им е, че ми се лепят на д-то.
Ени, страхотна ти е помощницата!

# 2 267
  • София
  • Мнения: 9 546
Дайте рецепта за тези сладки, моля! Така ги хвалите, а щом и бързо стават, трябва да пробвам да ги направим с Малката Пандичка.

# 2 268
  • Германия
  • Мнения: 1 026
....................! С чайовете от мащерка и подбел, подсладени с мед има в пъти по голям ефект! Препоръчвам за влажна кашлица!
Пийвам греяна ракийца, услажда ми сЪ! 😀Наздраве, Хубавелки, живи и здрави да сте!
На чая добави лайка и задължително ленено семе. Чая става малко лигав, но много добре смазва и спомага за отхрачването.
А греяната ракия с кисели краставички я обожавам.
Скрит текст:
Преди доста години, бях лепнала някакъв грип, сегашния ряпа да яде, 2 седмици на легло, сили нямах никакви, висока температура, хрема, кашлица и всички екстри. Ядосах се и реших - правим си купон с ММ (още нямахме дете) на греяна ракия. А аз това чудо спирах да го пия когато отивайки към печката на дърва да сложа джезвето за сгрея още, вече не можех да уцеля печката. От този момент до другата сутрин не помня абсолютно нищо. На сутринта имах само малко хрема, явно яко бях уплашила грипа и беше избягал с 200 Joy

Ени ще я изям малката синеока помощничка.

# 2 269
  • Мнения: 14 786
Панде,слагам рецептата в скрит текст:
Скрит текст:
1 пакетче крема сирене /125гр./
1 пакетче масло /125гр./
1 яйце
Ванилия
Брашно за меко тесто
Захар за поръсване
Бъркаш всичко,месиш до меко тесто,разточваш на тънка кора и режеш кръгчета с чашка. Сгъваш първо на половина и после още веднъж,да станат като на снимката. Овалваш хубаво в захарта и печеш на 200 градуса до леко зачервяване.
Уточнявам,че не са много сладки! Ако обичате по-сладко,не знам. 😁
Благодаря ви! 🥰

# 2 270
  • Мнения: 2 779
https://receptite.com/%D1%80%D0%B5%D1%86%D0%B5%D0%BF%D1%82%D0%B0 … D0%BC%D0%BA%D0%B8
Това е рецептата по която ги правя. Изварата я вземам от Лидл, тази на пилос.
Аааа ще у душа коректорааааа
Ени, аз то я на всяко сгъване и стават нормално сладки.

# 2 271
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 016
Кръвно налягане 100/140, накарах мъжа ми да го премери. Мисля, че открих причините за световъртежа. Но защо?
Същия този мъж ме агитира да пия ракия, помагало...

# 2 272
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 049
твърдят, че алкохола разширява съдовете и в този смисъл може да помогне за сваляне на кръвно.
малко обаче, да не се напиете и да мислите за глупости. Wink

# 2 273
  • София
  • Мнения: 13 668
Не е много високо и не пий ракия. Полегни си и си почини.

# 2 274
  • Sofia
  • Мнения: 1 680
Кръвно налягане 100/140, накарах мъжа ми да го премери. Мисля, че открих причините за световъртежа. Но защо?
Същия този мъж ме агитира да пия ракия, помагало...
Съни, аз бях с такова кръвно. Нормално ми е 110/80. Кисело мляко с канела, топъл душ или само краката в топла вода. Тук се оплаквах тогава от това кръвно.

# 2 275
  • Оптимист по принуда
  • Мнения: 12 702
Оле, Ени, толкова сладко Синеоче и прекрасни сладки Heart
 Весе, хората ти казват, че си пращала пари за сеХ, ти не, та не Joy Знам,  че не е смешно, дано ти върнат парите Hug

Последна редакция: сб, 27 ное 2021, 22:04 от demmy.

# 2 276
  • Мнения: 2 258
Съншайн, кисело мляко с канела, мента, маточина чай, мента глог и валериан, или накисни краката в топла вода.
Не е толкоз високо, бързо ще спадне.

# 2 277
  • Мнения: 10 885
Едно от нещата, които удря вирусът, е точно кръвното. Но и виенето на свят също е страничен ефект, та е възможно и двете да са от вируса.

Много хубава сладкарка Heart Eyes

Тези сладки изглеждат много лесни, някой пък ако ме налегне музата, може да ги пробвам.

# 2 278
  • Sofia
  • Мнения: 1 680
Ох, забравих да кажа, че шеф Синеочка е прекрасна!
Пуснах си хитове от 80-те, които съм слушала в ранните 90-те. И като му дръпнах един рев - за миналото, за мечтите и за скапания живот сега.

# 2 279
  • София
  • Мнения: 9 546
А сладките може ли вместо да ги нагъвам, да ги изрежа с формички? Малката Панда иска да пробваме коледните формички.

Общи условия

Активация на акаунт