ОКТОМВРИйски мами са щастливи- гушкат бебета красиви!- Тема 1

  • 24 309
  • 761
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 209
Как се справяте с гънките ? Подсушавам винаги след баня,но вратлето ѝ е зачервено.Ходихме на дерматолог изписа ни Джинджира и сребърна вода. Ефект почти никакъв ..... Запарвам лайка и след баня обливам вратлето и мажех с Бепантен унгвен - имаше ефект. Педиатърката ми каза да мажа с Бепантен Крем ,Еми намазах я снощи ефект няма. Тя вече изпада в истерия като и пипна врата
П.с не е толкова червен,че да я боли при допир.

# 691
  • Мнения: 578
При подсечено и пъпки от претопляне мажа със судокрем. Минава мнага бързо. Онзи ден Иринка много плака. Свалях дрехи, мазах дупе, не спира. И случайно видях, че на вратлето отзад има червено петно. Явно там се опира в ръцете ни като я носим. Намазах я със судокрема и веднага се успокои и заспа. И на баткото съм мазала пъпки от претопляне през лятото, че той, като зимно бебе, не понася жегите.

# 692
  • Мнения: 398
Баткото постоянно беше мокър сПамперс , но сега и на малката и на баткото взех английски little angels памперси и съм много доволна , а пък и цената е отлична 20лв 76бр 6ца , а 3ката са 16лв 76бр. Кърпички също взимам английски Мамиа 6 пакета по 83бр са 13лв (тоест цяло кашонче) , а за подсичане ползвам Бепантен . За колики пробвах всичко и нищо не помогна , но една позната ми препоръча Нарине и от днес ще ги почна да видим дали ще има ефект  , доста мнения изчетох и все положителни.

# 693
  • Мнения: 145
За коликите още в родилното минпреписаха био амика, ползвам тях, не му минават напълно, но определено облекчава, той имаше доста вчера имаше две акита (по-скоро пръснато) със слуз, малко с еоплаших, знам, от другите деца, че не е добре, но после попрочетох, когато почват червата да функционират сами се променя щт вътре нещата и е нормално д аима слуз, важно е да се следи и да не е постоянно, ако трябва да бъда честна (дтрахме е да го кажа, за да не урочасаъм нещата, не че вярвам ама...) Наистина от ден два коликите едоста намаляха, май ги израства.
За съня, мисля да почна сутрин в 9 преди да яде, да го будя, не супер грубо, но да го преоблека и тн, така че да види, че почва деня, защото това будиване до 1-2 почна д Ане вкисва, иначе после хубаво спи, яде си, но не се буди..
В Пловдив времето е хубаво и се разхождаме, днеска аз ще се пързалям с баткото на ледената пързалка, а те с тати ще се разхождат наоколо.
И аз го претоплих преди седмица и по лицето му избиха пъпчици, малко, червенко, даже вече не се виждат, но на пипане са груби, ще пробвам със судо, аз го мажех с олиото, но не става нищо, баткото също съм го мазала със судо, сега се сещам Simple Smile вратлето е трудно, само във ваната мога да гонпоизмия хубаво, иначе като го нося и си извърти главата на една страна, използвам че е "заголил" част от вратлето и гледам да почиствам.
P S. Телефона ми постоянно ми поправя думите с някакви, които той е решил, извинявам се, ако не се разбира или има грешки, прави разни безумни поправки....🙄

# 694
  • Мнения: 398

Ето ни и нас . Поздрави ❤🥰❤

# 695
  • Мнения: 704
Момичета един съвет за пъпките: НЕ СЕ МАЖАТ С ОЛИО

Аз съм много соволна от крема на Авен(цикалфат крем) скъп е, но при нас върши чудесна работа..става за лице,тяло за мн неща

# 696
  • Мнения: 258
Как се справяте с гънките ? Подсушавам винаги след баня,но вратлето ѝ е зачервено.Ходихме на дерматолог изписа ни Джинджира и сребърна вода. Ефект почти никакъв ..... Запарвам лайка и след баня обливам вратлето и мажех с Бепантен унгвен - имаше ефект. Педиатърката ми каза да мажа с Бепантен Крем ,Еми намазах я снощи ефект няма. Тя вече изпада в истерия като и пипна врата
П.с не е толкова червен,че да я боли при допир.
Малкия имаше много зачервени гънки на Крачетата които не се повлиява ха от много качествена козметика и педиатър ката ни изписа крем с антибиотик и противогъбичен. Мина точно за 2 дни мазане.

# 697
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 141
Искрено съчувствам на всички неспящи бебета и майки.Пожелавам ви скоро всички да влезете в ритъм и да спите по цяла нощ като нас.Снощи човекът заспа в 21:30 и чак до 6:45,а мама от два дни има време да чете книга и съм много доволна,че последната,която прочетох,бе в болницата преди раждането,някъде преди около 3 месеца,а това е недопустимо за един четящ човек като мен.Онзи ден си направих регистрация в тукашната библиотека и си взех цели 4 книги(е 2 са за ММ,но вероятно и аз ще ги прочета).

# 698
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 304
Моят яде към 20-20.30  и се буди към 2 и после към 6. Много искам да спи цяла нощ.

# 699
  • Мнения: 316
Ние също успяваме са спим по цяла нощ, но след банята и хранене около 20-20:30, тя в много редки случаи заспива, тогава се смее гледа, говори си нейните и след това правим още едно хранене, което няма определен час, може да е около 22 часа или 23 зависи колко е крива и дали започва ѝ се спи. След това хранене заспива в кошарата и си спи до към 5:30-6, яде и пак заспива, но тогава съня не е толкова дълбок, освен ако не спи до мен на спалнята, тогава спим до към 9. Мен само ме притеснява толкова голяма пауза през ноща относно кърмата, но след като тя спи и е спокойна не мисля да я будя за хранене, само сутрин мойте гърди са препълнени.

# 700
  • Мнения: 398
Елислава искренно ти завиждам , аз също много обичам да чета , но малката от 23ч до 3 сутрин е будна и естествено и баткото не иска да спи , а през деня гледам майка и 2 деца и чистя и готвя и просто нямам време.

# 701
  • София/Севлиево
  • Мнения: 11 141
Елислава искренно ти завиждам , аз също много обичам да чета , но малката от 23ч до 3 сутрин е будна и естествено и баткото не иска да спи , а през деня гледам майка и 2 деца и чистя и готвя и просто нямам време.
Пожелавам ти скоро бебка да спи по цяла нощ и всички други покрай нея Hug

# 702
  • Мнения: 398
Елислава искренно ти завиждам , аз също много обичам да чета , но малката от 23ч до 3 сутрин е будна и естествено и баткото не иска да спи , а през деня гледам майка и 2 деца и чистя и готвя и просто нямам време.
Пожелавам ти скоро бебка да спи по цяла нощ и всички други покрай нея Hug
Благодаря ти от сърце ! Всичко хубаво ви желая на вас ❤❤❤

# 703
  • Мнения: 278
Здравейте,мами и бебоци минавам на бързо да ви пожелая весело посрещане на празниците!
Изабела е вече на 3м от както се роди до днес е с 10см+ и+ 3.600кг 
За пъпки от бебешко акне до претопляне е важно да не се запушат порите,а с олио точно това става.. с големия син имам горчив опит от мазане на лицето с олио и кремове по препоръка на тогавашната ни педиатърка.. като се влоши го заведох на кожен лекар и той ми се накара доста за мазаниците исписа ни тоник за почистване на лице и за няколко дни се оправи, за съжаление има белези от пъпките все още а вече е на почти 11год.

# 704
  • Мнения: 398
Страхотна е малката дама  ,  Изабела ❤❤🥰🥰❤ ние днес ставаме на 2м и на 15ти сме на ваксина .

Общи условия

Активация на акаунт