💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 10 (01.11. - 07.11.2021)

  • 75 886
  • 1 782
  •   1
Отговори
# 1 725
  • София
  • Мнения: 3 824
И аз бих искла да гледам повече Красима и ме е яд че отпадна, макар че не изключвам и да е манипулация чрез това което ни показват от нея.

Чудех се нещо и се извинявам ако сте го коментирали - аз не видях ка живее Елизабет на пустия плаж сама. Пропуснала ли съм нещо? Не я показаха нито веднъж след битката с предишния птшелник.. Една седмица какво всъщност е правила?
То е ясно, че пустия плаж не е точно пуст и имат наблизо тоалетна, екип който да ги наблюдава и не карат на гущери Simple Smile Но все пак ей така да ни я бяха показали колко е оправна Simple Smile

# 1 726
  • Мнения: 6 309
Андрей може и нарочно да е саботирал. Не го обвинявам. Само казвам, че изобщо не е вярно да се каже, че винаги представянето му е било добро.
Елизабет не е оправна. Даваха я веднъж как опита да предизвика съчувствие, не й се получи.

# 1 727
  • Испания
  • Мнения: 37 503
И аз бих искла да гледам повече Красима и ме е яд че отпадна, макар че не изключвам и да е манипулация чрез това което ни показват от нея.

Чудех се нещо и се извинявам ако сте го коментирали - аз не видях ка живее Елизабет на пустия плаж сама. Пропуснала ли съм нещо? Не я показаха нито веднъж след битката с предишния птшелник.. Една седмица какво всъщност е правила?
То е ясно, че пустия плаж не е точно пуст и имат наблизо тоалетна, екип който да ги наблюдава и не карат на гущери Simple Smile Но все пак ей така да ни я бяха показали колко е оправна Simple Smile

Показаха я само веднъж, за да разкаже за трудностите в живота си и да предизвика съчувствие у зрителя. Нищо повече.

# 1 728
  • London
  • Мнения: 6 732
Аз шарана даже и сълза пуснах тогава. Ама пусти гимнастико любител. А тя малката си играе ролята и подскача да стане известна. Joy

# 1 729
  • Мнения: 1 839
Според Паскалева, не са давали допълнително храна на участниците на реката и в стопанството, не споменава нищо за плажа. Красима се е подула от лекарствата, които е пила.

# 1 730
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Половин дума на вярвам на някой от продукцията. Но това, което се казва, вече се знае.

# 1 731
  • London
  • Мнения: 6 732
А тази какво е правила там? В каква роля?

# 1 732
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Калина Паскалева е една от великите редактори.

# 1 733
  • Мнения: 231
За Калина Паскалева това част от работата: да поддържа заблудата у зрителте как никаква храна не им е давана.

# 1 734
  • София
  • Мнения: 5 551
Водата не е тайна, показват я и в предаването. Колкото до другото, Любомир миналта година каза, че им дават кроасани преди битка, друг, не помня кой, спомена че получават и по някоя консерва със зеленчуци за вечеря и то май невинаги. Разбира се, не пируват... иначе Мартин нямаше да отслабне толкова. А Калинка е живо доказателство за качеството на продукцията. Smiley

# 1 735
  • Мнения: 2 042
Миналата година не си спомням Милен да е блеснал в някоя игра или да е имал уау представяне. И стана победител. Сега вярвам, че ще бъде същото с Андрей.

Е то по тая логика може и Дечо да се класира. Даже повече от тия.
 Вярно че загуби 3 капитански и обърка няколко стратегии, но пък на няколко пъти блесна!  Wink

Естествено, че ако едната беше избрала Морунав, а другага Елизабет, играта нямаше да е държане на лостове с тежести.

Кое му е естественото? Тоест ти твърдиш, че вечерта продуцентите гледат невинно и обективно кой ще се падне, след това сядат да мислят какво да сглобят на другия ден, пращат бай Минчо да донесе дъските от склада в 5 сутринта и след това работниците почват да сглобяват което се е решило да се играе предната вечер?
Това има някаква (за мен - нищожна) вероятност да е така, но не мога да приема че е "естествено".   Даже подозирам че и от организационна гледна точка не е естествено.

# 1 736
  • Sofia
  • Мнения: 1 937
Кремена е височка и мускулеста,а мускулите тежат.Според мен е поне 70 кг.

Дори да е саботирал играта с буретата,след която разпаднаха жълтите,то тогава това е един много умен от стратегическа гледна точка ход.Вие ако сте в отбор с трио,тоест на 100% следващ перманентно номиниран,сериозно ли щяхте да искате да се запази това племе или да ходите в друго,където шансовете ви да оцелеете са много по-големи? Laughing
Изобщо нямаше никакви изгледи да е перманентно номиниран Андрей,особено пък ако бяха победили и имаха нови попълнения.Но ако играе като единак,в което и племе да отиде,все ще си е единак.Може да притежава някои качества,на моменти изглежда хитър,но не ми е чак толкова умен за такива стратегии.Добре,че е Елизабет,да му казва какво да мисли.


Аз шарана даже и сълза пуснах тогава. Ама пусти гимнастико любител. А тя малката си играе ролята и подскача да стане известна. Joy

Е,осъзнала си се,де ... Smile

# 1 737
  • earth
  • Мнения: 1 334
Красима е по-тежка и може да издърпва повече въже.
Уфффф. Тежестта няма никакво значение колко въже ще се издърпа. Целта е да се скочи и хване въжето по-нагоре. Красима успяваше в това по-добре въпреки глезена си. Допълнително се "набирараше" по въжето докато падаше. Ако са умни са го правили това и докато бяха под водата, като и да се придвижват малко напред с въжето след падането.

# 1 738
  • USA
  • Мнения: 7 312
Напротив,щеше да е перманентно номиниран от Красима и Симеон на 100%,а Борис като близък с тях,особено със Симеон,също щеше да следва вота.Без да споменавам,че щяха и да си въртят капитанството,което значи двоен глас.
Новите попълнения са от без значение в случая,защото гласовете пак нямаше да са повече.

# 1 739
  • Мнения: 1 726
Ще ви прочета после.
Направо ми падна пердето.
Тук не гледаме игри на волята ,а игри на Жените.
Вече втори сезон(изключвам първия) гледаме как се бият жени и си влачат червата, на важни битки и на силни игри.
Извинявам,че ще бъда по-груба нататък, но се днес се изгавриха с Милена и Елизабет-явно тази битка беше подготвена за мъже, но поради липса на такива ... Го издрапаха двете.Тук останалите пърдюхи още на 30 кг щяха да се оцъклят.
Извинявам се на мъжете в темата, но не е мъжко 2-3месеца да се криеш/да те крият зад прашките на девойките.
И накрая двама трима сополивци, две седмици преди финала ще се понапънат и хоп на финала , и ето на най-добрия победител.
И не ми разправяйте, че това било стратегия.Да със "с" е, ама е страх и смотания!
И кой е виновен за това?Жените защо не пращат мъже да играят?Ето в конкретния случай да бяха избрали Морунов и Неделчо.На съветите жени гласуват срещу жени,  когато избират съюзници избират жени и след това мъжете се криели.Да,
факт е че предимно жени ходят да се бият,  ама мъжете какво да направят? Как да отидат да се бият като не ги избират?

Общи условия

Активация на акаунт