💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 10 (01.11. - 07.11.2021)

  • 75 961
  • 1 782
  •   1
Отговори
# 1 710
  • София
  • Мнения: 62 595
На мен ми се вижда тромавичка, диспраксична, все едно случайно е попаднала там.

# 1 711
  • SF
  • Мнения: 21 358
Именно. Едва тича, ходи със странно изпъчен корем, ръце сгънати. Точно като човек, който е гледал спорт само по телевизията.

# 1 712
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Алекс е имал лайф днес- дали някой е гледал?

Да. Беше с Братоев. Умрях от смях с тях.

Вече не записвам лайвовете му и не ги коментирам тук, за да не давам материал за отрицателни коментари.

# 1 713
  • USA
  • Мнения: 7 341
Елизабет я победиха, защото трябваше да иде на Плажа да обере касичката и да се върне.
Елизабет я победиха, зашото беше по-слабата в дадената игра, тя се задъхваше и почервеня още при първото минаване на трасето.

Eлизабет,която е 45кг мъкнеше кану,което е 70 кг и въпреки всичко беше на 10 крачки от финала.
Кремена,която е 75 кг мъкнеше кану,което е също 70 кг и едва спечели битката с минимална преднина.

Какво като се е задъхвала,нима това не я прави достоен участник в играта,непосилна за 90% от момичета с нейния капацитет? Ако кануто беше съобразено с теглото й,тоест двете да дърпат еднакви по пропорции тежести,то Кремена нямаше шанс в тази игра.

Относно Андрей.Не виждам игра,в която да се е изложил.Досега се справя добре,очаквам в индивидуалните битки да изпъкне,да е по-мотивиран и да стигне финал.

Ето,обективна съм и се аргументирам с факти,не със злоба.

# 1 714
  • Мнения: 6 564
Твърде много надценявате Елизабет.
Андрей не е никак слаб играч, но от известно време не блести на арената. На моменти дори се дъни. И все пак играта му повече ми харесва от тази на Милен. Като човек не става.

# 1 715
  • Мнения: 5 815
Игрите за предимство на елиминация за мен поне нямат място там.
Идеята на предимството е играта за оставане да не е предопределена. Все пак наистина забравяте, че Игри на волята на първо място е шоу, не Олимпиада. А дори и на Олимпиадата понякога най-добрият има малшанс и не става първи.
Красима до някаква степен сама си е виновна. Нищо против Миленка, голяма душичка е, но физически е слаба. Каквато и игра да беше дадена, Елизабет щеше да я бие. Красима имаше на своя страна един от най-силните хора, не просто в племето, а в цялата игра - Морунов, а постъпи толкова глупаво, избирайки Милена.
А ако са я накарали да избере жена? И просто е нямало как Морунов. Точно както Елизабет размени две жени, защото са я накарали или две жени, или двама мъже. И в случая дори да беше Морунов просто щяха да изберат друга игра, друго предимство и щеше да спечели който те са решили.

# 1 716
  • Мнения: 9 701
Красима така се мяташе като риба в басейна, че даже жал ми стана по едно време. Пък Димо как да вземе да изпее на Кремена, че трябва по-високо да се хваща за въжето. И той също има заслуга за нейната победа. Иначе Креми горката беше clueless и Красима беше напът да я обърне.

# 1 717
  • София
  • Мнения: 5 551
Eлизабет,която е 45кг мъкнеше кану,което е 70 кг и въпреки всичко беше на 10 крачки от финала.
Кремена,която е 75 кг мъкнеше кану,което е също 70 кг и едва спечели битката с минимална преднина.

Какво като се е задъхвала,нима това не я прави достоен участник в играта,непосилна за 90% от момичета с нейния капацитет? Ако кануто беше съобразено с теглото й,тоест двете да дърпат еднакви по пропорции тежести,то Кремена нямаше шанс в тази игра.

Относно Андрей.Не виждам игра, в която да се е изложил.Досега се справя добре,очаквам в индивидуалните битки да изпъкне,да е по-мотивиран и да стигне финал.

Ето,обективна съм и се аргументирам с факти,не със злоба.
И аз, уж, гледам да не се аргументирам "със злоба", но пък и не посочвам във всеки пост, че се аргументирам, би трябвало да се забелязва от само себе си. Та, не съм казала, че това, че се е задъхвала и е почервеняла я прави недостоен победител. За мен тя е недостойна по-много други причини, но в случая изобщо не коментирах достойнството на Елизабет, а това, че битката - така устроена, без канутата да са съобразени с теглото на участниците, носеше предимство на Кремена, във всички случаи в тази битка, Елизабет беше the underdog. А коментарът ми беше в отговор на това, че няма битка, в която Кремена да бие (Красима), исках да илюстрирам, че винаги има начин смятаният за фаворит да бъде победен, и дори да бъде превъзхождан.

Не виждам аргументи за силните страни на Андрей в цитирания пост, аз посочих в какво е слаб, т.е. игри, в които се е изложил. Ти казваш, че няма такива, това не е аргумент, а отричане на факт.

# 1 718
  • SF
  • Мнения: 21 358
Естествено, че ако едната беше избрала Морунав, а другага Елизабет, играта нямаше да е държане на лостове с тежести.
Кремена едва ли е 75 кг.

# 1 719
  • London
  • Мнения: 6 732
На мен с нищо не ми се е откроил Андрей освен с играта в която стана капитан съвсем в началото. Разбира се, не е мех и отишъл на гости, но с никакво Уау досега поне в моята глава не е останал. Например Морунов го помня с изяви в редица игри, на второ място сякаш се нарежда Стратимир и после е Бобката и Рабухчиев като паметни моменти. Андрей основно говори на камерата развален български ....за Красима или нещо за Елизабет и толкоз. Joy

# 1 720
  • Мнения: 9 700
Истината е, че има доста хора в момента, които държат доста прилично ниво на представяне в игрите. Но през този сезон поне до момента липсва Уау играч, каквито бяха Юли и Ваня.

# 1 721
  • Мнения: 6 564
В началото беше удоволствие да гледаш играта на Андрей. Напоследък е яко meh. Издънки имаше - основно негова беше вината да загубят битката, заради която разпаднаха Жълтите - тогава беше тотал щета. Нарочно ли се издъни, не знам, но се издъни. В играта наскоро, в която дърпаха, май негова беше "гениалната" идея да завърже по този нелеп начин дъската за тялото си. Точността му куца, плуването му е meh, няма предимство в чисто силови игри. Очаквам от него бързина. В изометрия и баланс - тц. В логически игри заедно с Красима беше добре, но сам - нз. И май е това.

# 1 722
  • SF
  • Мнения: 21 358
Истината е, че има доста хора в момента, които държат доста прилично ниво на представяне в игрите. Но през този сезон поне до момента липсва Уау играч, каквито бяха Юли и Ваня.

На мене пък точно този Юли ми беше изключително неприятен заради поведението си извън терена. На терена имаше по-добри от него - поне трима, които го победиха преди финала. Много арогантен тип, подобен на Тодор, много агресивно поведение на терена, нахалство и егоцентризъм. Ваня също не ми беше фаворитка, но понеже не понасях и Тодор, а тя му беше вечната контра, някак я подкрепях.

# 1 723
  • USA
  • Мнения: 7 341
Кремена е височка и мускулеста,а мускулите тежат.Според мен е поне 70 кг.

Дори да е саботирал играта с буретата,след която разпаднаха жълтите,то тогава това е един много умен от стратегическа гледна точка ход.Вие ако сте в отбор с трио,тоест на 100% следващ перманентно номиниран,сериозно ли щяхте да искате да се запази това племе или да ходите в друго,където шансовете ви да оцелеете са много по-големи? Laughing

# 1 724
  • Мнения: 896

Кремена едва ли е 75 кг.
Преди малко четох, че е влязла във фитнеса 73 кг и след ...програми е излязла 55кг.за ..не запомних какво време.
https://www.actualno.com/curious/vjarvate-ili-ne-tova-e-kremena- … news_1665688.html

Общи условия

Активация на акаунт