💪"Игри на волята: България" - сезон 3, тема 10 (01.11. - 07.11.2021)

  • 76 020
  • 1 782
  •   1
Отговори
# 1 695
  • София
  • Мнения: 5 551
И аз това казвам - "поне веднъж бъдете обективни" и кажете, че имахте много по-големи очаквания, сързани с Андрей, на база визитката му, от това, което той досега е показал в играта. Къде точно блесна - аз само за провали се сещам - не може да плува добре, не може да гребе добре, на въртенето на варели само падаше, халки е пропускал многократно, с логически задачи не се справя, на изпитания, свързани с физическа сила, губи. Досега по-добре от него са се представили Морунов и Стратимир, без да харесвам нито един от двамата. Рабухчиев и Симеон също са "блесвали" на един-два отделни компунента и имат спечелени капитански битки. Стига с тези празни приказки за Андрей, само защото е участвал в олимпиади.

Edit: Този коментар беше в отговор на друг, който в последствие изчезна, затова започва така.

Последна редакция: сб, 06 ное 2021, 22:33 от La Vikinga

# 1 696
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Участвал, може да е завършил и на последно място, но пак е участвал.

# 1 697
  • София
  • Мнения: 5 551
Елизабет я победиха, защото трябваше да иде на Плажа да обере касичката и да се върне.
Елизабет я победиха, зашото беше по-слабата в дадената игра, тя се задъхваше и почервеня още при първото минаване на трасето. Кремена не я видях да напряга мускул, дори когато изоставаше. Битката беше подбрана в полза на Кремена до такава степен, че на Елизабет ѝ трябваше лекар след финала.

# 1 698
  • Мнения: 6 901
Миналата година не си спомням Милен да е блеснал в някоя игра или да е имал уау представяне. И стана победител. Сега вярвам, че ще бъде същото с Андрей.

# 1 699
  • София
  • Мнения: 5 551
Миналата година не си спомням Милен да е блеснал в някоя игра или да е имал уау представяне. И стана победител. Сега вярвам, че ще бъде същото с Андрей.
Да, да, аз в никакъв случай не оспорвам възможостта Андрей да победи, просто подчертавам, че това не означава, че ще е защото е най-силният или дори най-подготвеният играч.

Милен редеше пъзели и плуваше прилично, предполагам, че и физически е по-силен от Андрей. А, и точен беше - бивш волейболист, те затова му дадоха и целене на кош във вода като финална битка. Blue Heart

Последна редакция: сб, 06 ное 2021, 22:42 от La Vikinga

# 1 700
  • Мнения: 9 700
Поживём - увидим.
Дано е някой от Андрей или Морунов. И дано не е Симеон.

# 1 701
  • Мнения: 6 901
Не най-силните, а най-удобните побеждават в това предаване. За жалост.

# 1 702
  • SF
  • Мнения: 21 565
Аз много харесвам Андрей. Стабилен е и съотборниците разчитат на неговото представяне. Всички участници в Игрите, и от двете племена, го намират за силен.

За битката между Красима и Кремена, може да се каже, че е била подготвена така, че Красима да победи - при равен старт или ако Милена й беше спечелила предимството. Красима е по-тежка и може да издърпва повече въже. Кремена бяга бавно, направо не умее да бяга, а играта е и за бързина. Балансът на Кремена е гола-вода, а в битката имаше и елементи за баланс.
Но аз изобщо не мисля, че игрите се подбират така, че определен играч да спечели. 

# 1 703
  • София
  • Мнения: 5 551
Красима е по-тежка и може да издърпва повече въже.
От Кремена? Open Mouth

# 1 704
  • Мнения: 41 801
За битката между Красима и Кремена, може да се каже, че е била подготвена така, че Красима да победи - при равен старт или ако Милена й беше спечелила предимството. Красима е по-тежка и може да издърпва повече въже. Кремена бяга бавно, направо не умее да бяга, а играта е и за бързина. Балансът на Кремена е гола-вода, а в битката имаше и елементи за баланс.
Но аз изобщо не мисля, че игрите се подбират така, че определен играч да спечели.  

Колко въже ще издърпа падайки няма абсолютно никаква връзка с теглото. Много въже издърпва тази състезателка, която:
- подскочи високо и се хване възможно най-горе
- пада възможно най-дълго.
Красима правеше и двете - засилваше се от трамплина и скачаше нагоре, а после вдигаше крака и падаше по дупе, като така изминаваше много повече път, което е равностойно на "издърпваше много повече въже".

Иначе с този контузен крак и тя не може да бяга.

# 1 705
  • Мнения: 9 700
Подходи много по-умно Красима към играта, особено към момента при скока и издърпването на въжето от Кремена. Но при тези минимум три допълнтелни курса нямаше шанс за победа.

# 1 706
  • Sofia
  • Мнения: 1 938
Точно мислех и аз да пиша,че при издърпването на въжето нямат никакво значение килограмите.
Има значение кой колко акъл има.

# 1 707
  • София
  • Мнения: 62 595
Жалко, че Красима си тръгна. Кремена е симпатична, но не е толкова силна и издържлива като Красима.
Яд ме е, че мъжете лежат по креватите като преяли котараци, а жените ходят на битка.

# 1 708
  • София
  • Мнения: 1 484
Алекс е имал лайф днес- дали някой е гледал?

# 1 709
  • SF
  • Мнения: 21 565
Не знам какъв инструктор по какъв фитнес е Кремена, но е доста неспортна натура. Може би е научила 20 упражнения от интернет и ги показва на съвсем начинаещите - клекове, напади, подскоци с гирички. Някакви особени фитнес трикове и тайни едва ли може да предаде на клиентите си.

Общи условия

Активация на акаунт